09-10-2019 20:00
Tydzień 8

Statystyki zawodnika

Mecz na szczycie został rozegrany w środowy wieczór w Lidze C2. Trzeci w tabeli KPPN podejmował bowiem czwarte Black Hawks. Przed tym spotkaniem oba zespoły dzieliły zaledwie trzy punkty, jednak po ostatnim gwizdku sędziego KPPN ma już przewagę sześciu “oczek”, a prowadzące trio dość mocno odjechało reszcie stawki. Stroną przeważającą w starciu tych zespołów od początku była ekipa późniejszego triumfatora, czyli KPPN, które mimo, że przegrywało 0-2 to posiadało optyczną przewagę. Dobrze grające na początku meczu w defensywie Black Hawks później w ciągu trzech minut zostało trzykrotnie rozmontowane przez zawodników KPPN i to oni schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron KPPN wciąż atakowało i dołożyło do swojej zdobyczy bramkowej jeszcze trzy gole i nie pozostawiło złudzeń przeciwnikowi zdecydowanie pokazując mu kto w tej rywalizacji był lepszy.