person_outline
search

Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Kabaret w końcu zwycięski, Browary wygrywają na inaugurację

Grad goli padł w meczu CMR United z KS Klubem Sportowym. O jedną bramkę lepszy okazał się ten pierwszy zespół. Po trzy punkty sięgnął także Inter Kraków, który pokonał Omegę. Od pokonania Bianconeri sezon rozpoczęła Stal Nowa Huta. Po dobrym meczu punktami podzieliły się FC Meczdej i FC Dłubnia. Pierwsze wygrane w sezonie odniosły w Lidze D2 ekipy Despero oraz 4senalu. Serię porażek przerwał AKS Kabaret, który nie dał szans Ready4s. Wysoką wygraną w E1 odniósł także InPost. Trzy punkty do swojego konta dopisał także Armagedon, który zwycięsko wyszedł ze starcia z Błękitną Watahą.

Zgodnie zwycięstwa faworytów w A, udany początek Nowej

Solidarnie kolejne wygrane odnieśli wszyscy faworyci Ligi A: Asy NH, Rafis, Stomatologia Stupka, oraz TEB Edukacja. Wydarzeniem poniedziałkowego wieczoru było jednak pierwsze zwycięstwo Elity-Bud, która pokonała Żymłę Siermięgę. Trzy punkty zapisały na swoim koncie także ekipy Cyber i Krupiński Pompy. W samej końcówce losy rywalizacji z TEB Edukacją B rozstrzygnął na swoją korzyść BiegunSport. W Lidze B2 po dobrym meczu AS Maestro pokonało C.F. VilaNova. Udanie sezon wiosenny zainaugurowała w Lidze C1 Nowa Elektro Squad, która 4:1 zwyciężyła Virtus Logistics. Dobrą dyspozycję utrzymuje KS Augustyn, który tym razem pokonał Szopenów Futbolu. W zupełnie odmiennych nastrojach są natomiast zawodnicy Nie ma Lipy, którzy wyraźnie ulegli Adgosklepowi. Trzecią porażkę w Lidze D2 ponieśli Wadowscy. W Lidze E1 Stare Wilki wysoko przegrały z FC Mateco Kraków. W hitowym starciu Ligi E2 Śledziki podzieliły się punktami z Red Bulls.

BAnerka w formie, druga porażka w tygodniu Victorii

Po początkowych problemach pewną wygraną odniósł Rafis, który pokonał Krupiński Pompy. W Lidze B2 wysoką dyspozycję potwierdziła BAnerka, która nie dała żadnych szans Black Hawks. Drugą porażkę w tym tygodniu poniosła Victoria, która tym razem musiała uznać wyższość FC Dłubni. Udanie sezon rozpoczęła ekipa Wonderkids, która po wyrównanym boju pokonała Big Time Kraków. Po meczu z PWK pierwsze trzy punkty zapisali na swoim koncie Wolni Strzelcy. Logitech Błękitna Husaria w pokonanym polu zostawiła Vittoria Kraków, a Red Bulls Januszy Futbolu.

TEB gromi Pink Bowling, VilaNova oraz Korkociagi po raz drugi

Udanie sezon zainaugurowała TEB Edukacja, która wysoko pokonała Pink Bowling. Po dwóch porażkach drugą wygraną z rzędu odniósł BiegunSport, który tym razem pokonał Inter Kraków. C.F. VilaNova również zwyciężyła wiosną po raz drugi, w pokonanym polu zostawiając Dream Crushers. Nie udał się powrót do FLS drużynie Oświecenia Team, która przegrała z Korkociagami. Pewnie po trzy punkty sięgnęło w D2 BTCH, które pokonało Nic się nie stało. Sporo problemów z Kabaretem miało w E1 FC Mateco Kraków, ale ostatecznie zwyciężyło 7:4. 

CMR United pokazuje moc, Coca i Rekonwalescenci w formie

W Lidze B1 pewne zwycięstwo w starciu z Home Broker odniósł CMR United, który zaprezentował się naprawdę nieźle. Zaskakująco łatwo z Grupą Partner poradził sobie Płaszów - Serwis Bank. Dobre spotkanie Piometu z AS Maestro zakończyło się wygraną tej drugiej ekipy. Trzy punkty zainkasował w Lidze C1 FC Meczdej, który w pokonanym polu zostawił Jala Dreips. Zwycięstwo odniosła także drużyna SOLIDEXPERT, która pokonała 4senal. Wysoką formę potwierdziły w Lidze D1 zespoły Coca Juniors oraz Rekonwalescentów Skawina. Po drugi komplet punktów sięgnął w Lidze E1 BKS Team, który pokonał Shamrock Projekty. Dzięki trzem golom w końcówce Stare Wilki lepsze od Perły. Wydarzeniem środy w Lidze E2 jest strata punktów przez Śledziki, które zremisowały z No Name.

Jaglacci wygrywają, BiegunSport wreszcie zwycięski

Za nami kolejny dzień zmagań w ramach drugiego tygodnia rozgrywek w Futbolowej Lidze Szóstek. W Lidze B1 Omega podzieliła się punktami z Czyżynami, z kolei AZS UEK pewnie pokonał Cemark.pl. W Lidze B2 po dwóch porażkach na początek przyszło zwycięstwo dla BiegunSportu, który ograł Prawdziki. Na niższych szczeblach w rozgrywkach zadebiutowały trzy nowe zespoły i wszystkie poniosły porażki.

Cyber ogrywa Elitę, pewne wygrane Asów i Stomatologii

Tak jak się można było spodziewać poniedziałkowa seria gier dostarczyła wielu emocji. Bardzo dobre widowisko stworzyły w Lidze A ekipy Cyber oraz Elity-Bud, a zwycięsko wyszła z niego pierwsza z wymienionych ekip. Do pewnego momentu twarde warunki Asom stawiała Żymła Siermięga, jednak w drugiej połowie faworyt grał już swoje i ponownie wygrał w sposób przekonujący. Kłopotów z pokonaniem osłabionego NEMBUDu nie miała za to Stomatologia Stupka. TEB Edukacja B dość pewnie pokonała KS Klub Sportowy. W Lidze C2 Złote Chłopaki podzieliły się punktami z Rafisem B, podobnie jak w D1 NZS UEK FC z Adgosklepem.pl.

Asy NH górą w hicie, C.F. VilaNova odprawia Płaszów

W piątkowy wieczór rozegrano kolejne spotkania Futbolowej Ligi Szóstek. W hitowym meczu Ligi A Asy NH zdecydowanie rozprawiły się z Elitą-Bud. Na drugim szczeblu rozgrywek BiegunSport przegrał po raz drugi w tym tygodniu, tym razem z Omegą, a C.F. VilaNova ograła minimalnie Płaszów - Serwis Bank. Z trzech punktów cieszyli się także zawodnicy Big Time Kraków, Perła Kraków, Śledziki i debiutujący Red Bulls.

Victoria pokonuje Jala Dreips, udany powrót BKS Team

W środę rozegrano kolejne spotkania w Futbolowej Lidze Szóstek. W Lidze C1 Victoria po dobrym meczu pokonała Jala Dreips, z kolei na poziomie Ligi D zadebiutowali PWK oraz C-Bulls, którzy kolejno zremisowali z Nie ma Lipy oraz ulegli Rekonwalescentom Skawina. W Lidze E1 wracający po trzyletniej przerwie BKS Team wygrał zdecydowanie z AKS-em Kabaret. 

Wysoki triumf BAnerki z Kalinexem, Korkociagi.com wygrywają w końcówce

We wtorek rozegrano kolejne spotkania w ramach świeżo rozpoczętego sezonu Wiosna 2020 w Futbolowej Lidze Szóstek. Wysokie zwycięstwa odniosły w swoich ligach drużyny AZS-u UEK, Krakoskiej Piłki i BAnerki, z kolei w Lidze C1 Korkociagi.com w końcówce wyrwały komplet punktów FC Meczdej, a NZS UEK FC i KS Augustyn w Lidze D1 podzieliły się punktami.