person_outline
search

Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Korkociagi sprawdzą formę Rodziny Królewskiej, ciekawe starcie w D1

Na piątek zaplanowanych zostało siedem spotkań. Emocji nie powinno zabraknąć w jedynym spotkaniu Ligi A, w którym Elita-Bud zagra z Weldbudem. O drugą wygraną w tym tygodniu powalczy w Lidze B2 Bishaka Kurdwanów, która zmierzy się z Piometem. Do boju rusza w Lidze C1 Rodzina Królewska, której na początek przyjdzie rywalizować z Korkociagami.com. Po raz pierwszy wiosną zobaczymy dwójkę medalistów Ligi E2 z jesieni: mistrzowska ekipa FC Luje zagra w Lidze D1 z NZS UEK FC, natomiast srebrni medaliści z Eagles FC w ramach D2 zmierzą się z Nic się nie stało.

AZS UEK i BAnerka faworytami, Jaglacci pierwszym rywalem Kraków Airport

W czwartkowy wieczór spodziewamy się zwycięstw faworytów na drugim szczeblu rozgrywkowym: AZSu UEK oraz BAnerki, które zmierzą się odpowiednio z Prawdzikami oraz Radką. W Lidze B1 interesująco zapowiada się starcie KS Klubu Sportowego z Home Broker, a w B2 Amadeusa z Dream Crushers. Sezon w C2 rozpoczyna Kraków Airport, który na początek zmierzy się z Jaglacci Tinderwolves. W Ligach E1 i E2 sezon zainaugurują dzisiaj: ASTOR B, FC Admind, GSBK, Jager-Masters, OREO, a także Silicon Creations.

Starcie beniaminków w A, Janusze o pierwszego gola

Zmagania w Lidze A zainauguruje w środowy wieczór Weldbud, który zmierzy się z innym beniaminkiem - Krupiński Pompy. Również pierwszy mecz w sezonie rozegra w Lidze B2 Bishaka Kurdwanów, która zagra z Black Hawks. Ciekawie w tej lidze zapowiada się mecz Płaszowa z Kalinexem. Liga C2 to premierowy występ CCKS Chłopów, którzy powalczą z Big Time Kraków. Ciężkie zadanie czeka Krakoską Piłką, która zmierzy się z Wonderkids. Trudne spotkania czekają w Lidze D2 ekipy Rekonwalescentów Skawina oraz Coca Juniors, które zagrają odpowiednio ze Zmarnowanymi Talentami oraz BTCH. O pierwsze punkty wiosną powalczą w E2 Wściekłe Psy z Januszami Futbolu.

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

KS Klub na drodze CMR, SOLIDEXPERT sprawdzi Despero

We wtorkowy wieczór ineteresująco zapowiadają się przede wszystkim mecze w Lidze B1, gdzie CMR United zmierzy się z KS Klubem Sportowym, Czyżyny z Browarami Hills, a Omega z Interem Kraków. Wiele emocji powinno przynieść także spotkanie Despero z SOLIDEXPERT w Lidze C2. W tej samej lidze o pierwsze punkty powalczy 4senal, który tym razem zagra z Notorycznymi Debiutantami. W D1 Hutniczek podejmie Wolnych Strzelców, a Anonymous ekipę PWK. Ostry Cień Mgły natomiast sprawdzi w Lidze E1 formę InPostu.

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

7 spotkań w A, mecz na szczycie w E2

Futbolowa Liga Szóstek rozkręca się na dobre! W pierwszym dniu trzeciego tygodnia rozgrywkowego na dwóch obiektach (Com-Com Zone, K.S. Nadwiślan) zostanie rozegranych aż 18 spotkań. Aż siedem z nich to starcia w Lidze A. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja Elity-Bud z Żymłą Siermięgą oraz Krupiński Pomp z Aqua Soil. Piąty mecz w sezonie rozegra w Lidze B1 BiegunSport, który tym razem podejmie TEB Edukację B. Emocji nie powinno zabraknąć w meczu AS Maestro z C.F. VilaNovą w B2. W hicie Ligi E2 przewodzące stawce Śledziki zmierzą się z drugimi w tabeli Red Bulls.

Pierwszy mecz Rafisu, debiut Wonderkids w C2

Na zakończenie drugiego tygodnia rozegranych zostanie siedem spotkań. Meczem z Krupiński Pompami walkę o obronę mistrzowskiego tytułu rozpocznie Rafis. Ciekawi jesteśmy czy wysoką formę potwierdzi BAnerka, która zagra z Black Hawks. Do gry wkracza także FC Dłubnia, która zmierzy się z Victorią. Interesująco zapowiada się spotkanie Ligi C2 pomiędzy Big Time Kraków i Wonderkids. O pierwszą wygraną w sezonie powalczą w Lidze D1 zespoły PWK oraz Wolni Strzelcy. W Lidze E2 przed trudnym zadaniem zatrzymania Red Bulls staną Janusze Futbolu.

Powrót Oświecenia Team, ciekawe starcie w B2

Na czwartek do rozegrania zostało zaplanowanych sześć spotkań. Do gry wkracza TEB Edukacja, która zmierzy się z Pink Bowling. Ciekawy przebieg powinien mieć mecz w Lidze B2 pomiędzy Dream Crushers i C.F. VilaNovą. Do FLS powraca Oświecenia Team, które zagra z Korkociagami.com. Trudne zadanie czeka AKS Kabaret, który podejmie FC Mateco Kraków.

Niewielu faworytów, będzie się działo

Na środowy wieczór zaplanowanych zostało 11 spotkań, z których kilka zapowiada się naprawdę interesująco. W Lidze B1 Homer Broker zagra z CMR United, natomiast w B2 Płaszów zmierzy się z Grupą Partner, a Piomet z AS Maestro. W żadnej z tych trzech par nie można wskazać zdecydowanego faworyta. Podobnie rzecz się ma na trzecim szczeblu, gdzie Jala Dreips podejmie FC Meczdej, a SOLIDEXPERT 4Senal. O drugie wygrane w sezonie powalczą w Lidze D2 ekipy Coca Juniors oraz Rekonwalescentów Skawina. Potencjalny hit czeka nas w Lidze E1. Dojdzie w niej bowiem do rywalizacji BKS Teamu i Shamrock Projektów.

Interesujące mecze na drugim szczeblu, Despero wchodzi do gry

Wtorek to pierwszy dzień sezonu Wiosna 2020, w którym rywalizacja będzie się toczyć jednocześnie na dwóch obiektach: Com-Com Zone oraz Autobet Arenie. Bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania na drugim szczeblu rozgrywkowym, a zwłaszcza mecz Kalinexu z Amadeusem. Równie interesująco powinna być podczas meczów Radki z Kamebem, AZSu z Cemarkiem.pl, a także Czyżyn z Omegą. Już trzeci raz na boisko wybiegnie BiegunSport, którym tym razem zmierzy się z Prawdzikami. Debiut w Lidze C czeka Despero, które zagra z ABB. O drugie wygrane w sezonie powalczą Victoria oraz Krakoska Piłka, które zmierzą się odpowiednio z Virtus Logistics i Jaglacci Tinderwolves. W akcji zobaczymy także nowe ekipy: w Lidze D1 Wolnych Strzelców, a w E1 Ostry Cień Mgły.

Ciekawy wieczór, sprawdzian Elity po falstarcie

Bardzo interesująco zapowiada się poniedziałkowy wieczór w Futbolowej Lidze Szóstek. Trzy spotkania zostały zaplanowane do rozegrania w Lidze A i każde z nich powinno przynieść sporą dawkę emocji. Cyber zmierzy się z Elitą-Bud, Żymła Siermięga stanie przed trudnym zadaniem zatrzymania Asów NH, natomiast o drugą wygraną z NEMBUDem powalczy Stomatologia Stupka. W Lidze B1 TEB Edukacja B sprawdzi formę KS Klubu Sportowego. Do starcia dwóch beniaminków dojdzie w Lidze C2. Ponadto sezon wiosenny zainauguruje Adgosklep.pl, który w ramach Ligi D1 spotka się z z NZS UEK FC.