person_outline
search

Newsy

Aktualności oraz krótkie informacje związane z rozgrywkami ligowymi.

Newsy

Jesień 2020 - trwają zapisy

Rozpoczynamy zapisy na sezon Jesień 2020. Start sezonu zaplanowaliśmy na 10 sierpnia, choć dopuszczamy możliwość, że część drużyn rozpocznie zmagania później. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nadchodzących rozgrywek.

Wracamy do gry!

Po kilku tygodniach oczekiwań, dzięki poluzowaniu obostrzeń dotyczących osób przebywających na obiektach sportowych, wracamy na FLSowe boiska. W pierwszym tygodniu rywalizacji, od poniedziałku 18 maja, brać udział będą zespoły, które wyraziły gotowość do natychmiastowego powrotu na boiska.

Wynajmij boisko do gry 3x3! Już od 4 maja!

Od 4 maja wraca możliwość korzystania z boisk i choć nadal panować będą ograniczenia, to mamy coś, co idealnie w te ograniczenia się wpisuje - nowe boisko, do grania 3x3!

Boisko Act Global Arena to najnowszy obiekt do gry w piłkę nożną oddany w Centrum Sportu Parkowa. Wymiary 30 x 20 metrów oraz wyposażenie w bandy sprawiają, że boisko w sam raz nadaje się do gry 3x3. Cena wynajmu za 60 minut gry to 200 zł, a termin możecie zarezerwować w naszym sklepie. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość wynajmu także naszych dwóch pozostałych boisk, na których udostępnimy dodatkowe, mniejsze bramki celem zmniejszenia pola gry - koszt wynajmu orlika to 150 zł za 60 minut gry.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (tel. 885 414 987, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Chcesz pamiątkę swojej drużyny? Zapraszamy do sklepu FLS!

Myśleliście kiedyś, by zamówić gadżety swoich FLSowych drużyn, czy personalizowane pamiątki z Waszymi występami, ale nikt nie chciał się podjąć realizacji tego typu zamówienia? Teraz ten problem macie z głowy, bo uruchomiliśmy sklep, w którym będziecie mogli zamówić dedykowane FLSowym zespołom, czy zawodnikom gadżety!

Na początek przygotowaliśmy ofertę kubków, które dostępne dla wszystkich FLSowych drużyn oraz zawodników. Kubki dostępne są w trzech wariantach:

  • kubek z logo drużyny, dostępny w czterech wariantach projektowych - dla każdej drużyny możemy wykonać wszystkie 4 warianty odpowiednio dostosowując kolorystykę kubka pod kątem barw zespołu:
  • okolicznościowy kubek drużynowy upamiętniający ważne wydarzenie z życia drużyny - wywalczenie mistrzostwa, awansu, medalu lub pamiętny mecz - dostępny w jednym wariancie projektowym, z dopasowanym pod kątem drużyny kolorem
  • kubek personalizowany dla zawodników, dostępny w dwóch wariantach projektowych - na kubku obok grafiki gracza umieszczony zostaje numer oraz imię i nazwisko zawodnika.

Ofertę kubków dostępną w naszym sklepie możecie zobaczyć tutaj. Zapraszamy na zakupy! Jednocześnie czekamy na sugestie, jakie produkty związane ze swoją drużyną chcielibyście zamówić w następnej kolejności. Ofertę sklepu planujemy bowiem systematycznie poszerzać.

Start sezonu przesunięty [AKTUALIZACJA - możliwy start w drugiej połowie maja]

Wciąż czekamy na decyzje umożliwiające powrót do rywalizacji w ramach rozgrywek FLS - wydaje się, że jest do tego bliżej niż dalej i powrót na boiska w drugiej połowie maja jest realny. Jak tylko obostrzenia umożliwią organizowanie wydarzeń do 50 osób, rozpoczniemy sezon wiosenny.

Na stronie widnieje już terminarz od 18 maja, jednak terminy meczów wejdą w życie tylko w momencie, gdy sytuacja będzie to umożliwiała, jednak zostały one wprowadzone, by zarówno my jako organizatorzy, jak i Wy gracze, byli gotowi do rozpoczęcia rywalizacji w momencie, gdy obostrzenia zostaną zniesione.

Komunikat: Start rozgrywek przesunięty

Informujemy, że w związku z decyzjami rządu o zamknięciu placówek oświatowych, a także innych instytucji takich jak kina, czy muzea, podjęliśmy decyzję o dołączeniu do działań profilaktycznych i przesunięciu startu rozgrywek wiosennych na 25 marca.

Oznacza to, że mecze zaplanowane na ten i kolejny tydzień zostają przełożone i będą rozegrane w późniejszym terminie.

Wiosna 2020 - przedłużamy zapisy!

Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w rozgrywkach FLS w sezonie wiosennym, a nie zdążyli jeszcze zgłosić swojej ekipy. Wydłużyliśmy termin zapisów nowych zespołów co najmniej do 10 marca. Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć tutaj. Zapraszamy do udziału w rozgrywkach!