11-10-2019 21:55
Tydzień 8

Interesująco zapowiadało się jedyne spotkanie w Lidze B2, w którym naprzeciw siebie stanęły ekipy Weldbudu oraz Bishaki Kurdwanów. Hit nie rozczarował i byliśmy świadkami ogromnych emocji i sporej liczby sytuacji podbramkowych. Lepiej w mecz weszli gracze z Kurdwanowa, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Ta sytuacja wyraźnie podrażniła Weldbud, który błyskawicznie wziął się za odrabianie strat i starał się grać piłką. Taktyka ta początkowo okazała się być skuteczna, bowiem Weldbud zdołał wyjść na prowadzenie, jednak późniejsza nieskuteczność i proste błędy w defensywie, sprawiły, że na przerwę to Bishaka schodziła z korzystnym dla siebie rezultatem. W drugiej połowie walki nie brakowało, a na boisku dominował tylko i wyłącznie Weldbud, który zdobył aż sześć goli i mógł ostatecznie cieszyć się z niezwykle cennego zwycięstwa 10:6 po bardzo ciekawym i emocjonującym pojedynku.