27-04-2018
Kolejka 7

Za mało biegamy

Zawodnicy KPPN w początkowej fazie spotkania mieli do siebie pretensje o zbyt mało ruchu w ataku. To sprawiło, że mecz w pierwszej połowie był raczej wyrównany, a zawodnicy w pasiastych koszulkach prowadzili tylko 2:1, a UBS grający całkiem nieźle, mógł mieć nadzieję na odrobienie strat.

Odjechali po przerwie

Fatalnie dla UBSu ułożył się początek drugiej połowy. KPPN szybko zdobył kilka goli z rzędu i losy spotkania zostały rozstrzygnięte. Jeśli UBS miał nadzieję na odrobienie jednobramkowej straty, szybko została ona rozwiana. Zawodnicy grający tym razem w znacznikach popełniali dużo błędów w obronie, co KPPN skrzętnie wykorzystywał.

Pewne zwycięstwo

Obie drużyny w przeszłości mierzyły się dwukrotnie, ale miało to miejsce dobrych parę lat temu. Zarówno w 2011 roku, jak i w 2012 pewne zwycięstwa notował KPPN. Lata minęły, ale pod względem wyniku nic się nie zmieniło i znów górą byli gracze KPPNu.