Statystyki zawodnika

Odwrócili losy

Bianconerri sięgnęli po komplet punktów, choć mecz początkowo układał się po myśli Dzikich Węży. Zawodnicy w zielonych koszulkach prowadzili bowiem po 20 minutach 2:0, a na przerwę schodzii z wynikiem 3:1. W drugiej połowie role się jednak odwróciły, a zawodnicy w białych koszulkach zdobyli cztery gole z rzędu wychodząc na dwubramkowe prowadzenie.

Dramatyczna końcówka

Gdy w 43 minucie Węże zdobyły gola kontaktowego, można było się spodzewać, że poszukają bramki wyrównującej. Udało się to w 49 minucie, ale jak się okazało nie było to ostatniej trafienie. Bianconerri w ostatniej minucie trafili bowiem po raz szósty, a zamieszanie po rzucie wolnym wykorzystał Tomasz Kurek. Po wyrównanym meczu zespół Mariusza Malary wygrał więc 6:5.

Po raz trzeci

Zwycięstwo Bianconerrich oznacza, że ich seria zwycięstw liczy już trzy spotkania. Dzięki temu drużyna ma na koncie już 10 punktów, co pozwoliło zbliżyć się do strefy medalowej na dystans dwóch punktów. W pierwszym meczu po majówce Bianconerri zagrają z będącymi bez punktów Nieociosanymi, więc jest duża szansa, że zwycięska passa zostanie jeszcze przedłużona.