Statystyki zawodnika

Porządek musi być

Tymi słowami motywował kolegów Przemysław Prodziewicz zachęcając ich do powrotu pod własną bramkę i uważnej gry w obronie. Początkowo, choć rywal stworzył sobie kilka okazji, wszystko przebiegało po myśli UBS. Zespół do przerwy prowadził 1:0, a w początkowym fragmencie drugiej odsłony podwyższył prowadzenie na 3:0.

To jeszcze nie koniec meczu

Takie słowa z kolei dobiegły z ławki UBS, gdy Bianconerri zdobyli drugiego gola w meczu. Miało to miejsce w 48 minucie, kiedy po raz drugi dla zespołu Mariusza Malary trafił Tomasz Kurek. Wynik na styku gwarantował emocje w końcówce.

Remis!

Jak się okazało, ławka UBS miała rację. Rywale bowiem nie zamierzali rezygnować z walki o zdobycz punktową i postanowili wykorzystać pozostały czas gry do zadania ciosu dającego im jeden punkt. Indywidualną akcję przeprowadził Kurek, wyłożył piłkę Żupnikowi, a ten doprowadził do remisu 3:3, zapewniając swojej drużynie pierwszy punkt w sezonie.