person_outline
search
Futbolowa Liga Szóstek

Futbolowa Liga Szóstek

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Shamrock Projekty wicemistrzami, zmarnowana szansa Złotych Chłopaków

Za nami już ostatni dzień FLS-owych zmagań. Shamrock Projekty wygrał z Ready4s i może świętować wicemistrzostwo Ligi E1, natomiast Złote Chłopaki zanotowały remis w emocjonującym meczu z 4senalem i straciły szanse na srebrny medal Ligi C2.

Kulisy: Bishaka Kurdwanów - Radka

Kulisy spotkania, które zadecydowało o mistrzostwie Ligi B2, gdzie Bishaka Kurdwanów zmierzyła się z Radką.

Złote Chłopaki o srebrne medale, mecz na szczycie Ligi D1

W piątek odbędzie się pięć spotkań, które zakończą rozegrany w błyskawicznym tempie sezon Wiosna 2020 w Futbolowej Lidze Szóstek. Największą stawkę ma rywalizacja 4senalu ze Złotymi Chłopakami, w której ekipa "Złotych" może zapewnić sobie srebrne medale na koniec rozgrywek w Lidze C2. Ciekawie zapowiada się także pojedynek na szczycie Ligi D1, gdzie Anonymous będzie próbowało pokonać Adgosklep.pl, który ma już zapewniony tytuł mistrzowski.

Radka Mistrzem Ligi B2, ASTOR i Dream Crushers zapewniają sobie utrzymanie

Wydarzeniem wieczoru było zdobycie mistrzostwa Ligi B1 i awans na najwyższy poziom Radki, która wyrwała tytuł z rąk Bishaki Kurdwanów. Utrzymanie zapewnili sobie ASTOR i Dream Crushers, natomiast FC Luje dość nieoczekiwanie spuściły do niższej ligi zespół Hutniczka. Sporo działo się także w meczu Anonymous z NZS-em UEK i Perły Kraków z Błękitną Husarią. Zapraszamy do lektury!

Korkociągi.com Mistrzem Ligi C1, utrzymanie Notorycznych Debiutantów

We wtorek Korkociągi.com zapewniły sobie tytuł mistrzowski ogrywając Husarię, BAnerka zaprzepaściła szansę na podium Ligi B2 przegrywając z AS Maestro, Notoryczni Debiutanci zanotowali remis z Krakoską Piłką, dzięki czemu nie spadli na niższy poziom, a Szopeni Futbolu, jak przez większość sezonu - przegrali minimalnie, ale porażka prawdopodobnie spowoduje spadek do Ligi E - chyba, że FC Luje wygrają dziś z Hutniczkiem.

Mecz Bishaki Kurdwanów z Radką o mistrzostwo, walka o utrzymanie ASTORa, Dream Crushers i Hutniczka

Dla wielu ekip dzisiejszy wieczór to jeden z najważniejszych w całych rozgrywkach. W tym gronie są na pewno Bishaka Kurdwanów i Radka, które walczą między sobą o mistrzostwo Ligi B2 i awans do elity. ASTOR stoczy bój o utrzymanie, podobnie jak Dream Crushers i Hutniczek na niższych poziomach. Szanse na promocję do Ligi C wciąż mają gracze Anonymous i dziś w meczu z NZSem UEK mogą zrobić milowy krok. Porównywalne emocje do dzisiejszych będą dopiero w piątek w Lidze Mistrzów, więc zapraszamy na mały przedsmak.

TEB Edukacja/GDA - "The Invincibles", FC Mateco Kraków i Adgosklep.pl z tytułem mistrzowskim

Rozpoczęliśmy ostatni tydzień rozgrywek w sezonie Wiosna 2020. Poznaliśmy kolejnych czempionów - świętuje FC Mateco Kraków oraz Adgosklep.pl, który zwyciężył z NZS-em UEK i przypieczętował mistrzostwo Ligi D1. Rozjaśnia się sytuacja, jeśli chodzi o spadkowiczów - niewielkie szanse ma w tym momencie Hutniczek, który przegrał wysoko z Nie ma Lipy. W Lidze C2 Kraków Airport po raz pierwszy w tej kampanii stracił punkty w meczu z Despero, natomiast na najwyższym szczeblu Asy Nowej Huty wygrały z Rafisem i mogą poszczycić się mianem drugiej najlepszej drużyny całych rozgrywek.

Subscribe to this RSS feed