person_outline
search

Mecze na szczycie w A oraz C/D, Nic się nie stało po kolejne punkty

Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się spotkanie dwóch czołowych ekip Ligi C/D, czyli Szopenów Futbolu oraz Styropianu Garlinho. Któraś z tych drużyn, a być może obie, straci punkty, na co tylko czeka Despero, które zmierzy się z Husarią Kraków i jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Ponadto na kolejny dobry występ liczą w obozie Nic się nie stało, która zagra z UBSem Kraków. W Lidze A emocji nie powinno zabraknąć w meczu Asów NH z będącym ostatnio w dobrej formie zespołem Krupiński Pomp. Problemów ze zgarnięciem trzech punktów nie powinni mieć gracze Pink Bowling, którzy podejmą Prawdziki. W Lidze E o przerwanie serii porażek powalczą w bezpośredniej konfrontacji Black Label oraz Wzmocnieni FC.

Godzina 19:05

PINK BOWLING - PRAWDZIKI (LIGA A)

Cztery ostatnie mecze były w wykonaniu Pink Bowling całkiem niezłe, ale pomimo dobrej gry punktów na konto wpadło niewiele. Dzisiaj zespół ten zmierzy się z zamykającymi stawkę Prawdziki i niewątpliwie będzie zdecydowanym faworytem tego starcia. Prawdziki zapunktowały tylko w premierowym występie, pozostałe mecze przegrywając już zdecydowanie. Dlatego też trudno się spodziewać, aby coś miało się w tej kwestii nagle zmienić. Tym bardziej, że rywale są w formie i zapewne będą chcieli to potwierdzić.

NASZ TYP: 1

Godzina 19:45

BLACK LABEL - WZMOCNIENI FC (LIGA E)

Obie drużyny notują w ostatnim czasie kiepskie wyniki i aktualnie mają na koncie po trzy porażki z rzędu. Taka seria jest niespodziewana zwłaszcza w przypadku Black Label. Zespół ten w początkowej fazie sezonu prezentował się bowiem bardzo dobrze, regularnie punktował i długo utrzymywał się w ścisłej czołówce Ligi E. W kilka tygodni wszystko się jednak zmieniło. Dzisiaj nadarza się dobra okazja do przełamania. BL zagra bowiem ze Wzmocnionymi, którzy w poprzedniej kolejce zostali rozgromieni przez Logitech Błękitną Husarię. Po takim występie trudno jest się w kilka dni pozbierać, dlatego uważamy, że wygra Black Label.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:30

UBS KRAKÓW - NIC SIĘ NIE STAŁO (LIGA C/D)

UBS Kraków dotychczasowego występu w Lidze Zimowej na pewno nie zaliczy do udanych. Czarę goryczy dopełniła wysoka porażka z Despero, jedna z najwyższych w historii UBSu. Zawodnicy tej drużyny mają zatem o czym myśleć przed dzisiejszym spotkaniem. Nadarza się całkiem niezła okazja na przełamanie, ponieważ UBS zmierzy się z czerwoną latarnią Ligi C/D - Nic się nie stało. Według nas nie jest jednak faworytem. Więcej szans przyznajemy bowiem graczom NSNS, którzy ostatnio sensacyjnie urwali punkty Szopenom Futbolu i na pewno będą chcieli rozegrać równie dobre zawody i ponownie zapunktować.

NASZ TYP: X2

Godzina 21:15

ASY NH - KRUPIŃSKI POMPY (LIGA A)

Znajdujące się od kilku tygodni na fali wznoszącej Krupiński Pompy zmierzą się dzisiaj z Asami NH i wcale nie stoją na straconej pozycji. Gracze Pomp już w rywalizacji ze Stomatologią pokazali, że są w stanie pokonać drużynę ze ścisłej czołówki Ligi A. Szanse są tym większe, ponieważ Asy grają w ostatnim czasie w kratkę i trudno powiedzieć, jak zaprezentują się dzisiaj. Liczymy, że obie drużyny stworzą pasjonujące i obfitujące w gole widowisko. Naszym typem jest remis, ale tak na dobrą sprawę każde rozstrzygnięcie jest możliwe.

NASZ TYP: X

Godzina 22:00

SZOPENI FUTBOLU - STYROPIAN GARLINHO (LIGA C/D)

Każda seria kiedyś się kończy. Od kilku dni to zdanie dotyczy także Styropianu Garlinho, choć wydawało się, że zespół ten w Lidze Zimowej nie zazna porażki. A jednak. Po 8 kolejnych wygranych zwycięski marsz zakończył Adgosklep.pl. Jesteśmy ciekawi jak na pierwszą przegraną zareagują gracze Styropianu. Dzisiaj zmierzą się z będącymi w wysokiej dyspozycji Szopenami Futbolu i mecz ten naszym zdaniem nie ma faworyta. Najbardziej prawdopodobny wydaje się remis i właśnie na takie rozstrzygnięcie stawiamy.

NASZ TYP: X

Godzina 22:45

DESPERO - HUSARIA KRAKÓW (LIGA C/D)

Gracze Despero urządzili sobie w poprzedniej kolejce prawdziwą kanonadę i wysoko pokonali UBS Kraków. Był to ich pierwszy tak dobry i skuteczny występ od dawna i jesteśmy ciekawi czy dzisiaj zaprezentują się podobnie. Rywalem będzie znajdująca się przez całą zimę w kiepskiej formie Husaria Kraków, którą w dodatku nękają kłopoty kadrowe. Faworyt tego starcia może być zatem tylko jeden. Stawiamy na pewne, i najpewniej efektowne, zwycięstwo Despero.

NASZ TYP: 1

(0 votes)