person_outline
search

Prestiżowe starcie w A, Siermięga po kolejną wygraną

Na poniedziałkowy wieczór zaplanowane zostały do rozegrania cztery spotkania. W Lidze A w prestiżowym starciu powalczą drużyny Rafisu oraz Stomatologii Stupka. NEMBUD z kolei zagra z GDA Investment/TEB Edukacją. Przedłużyć serię zwycięstw w Lidze B/C postara się Błękitna Siermięga, której rywalem będzie Black Hawks. W Lidze E ANTyloopy podejmą Logitech Błękitną Husarię.

Godzina 19:05

BLACK HAWKS - BŁĘKITNA SIERMIĘGA (LIGA B/C)

Wystarczy jeden rzut okiem na tabelę Ligi B/C, aby stwierdzić kto jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. Błękitna Siermięga z meczu na mecz wydaje się być w coraz lepszej formie. W ostatnim czasie boleśnie przekonały się o tym m.in. Bishaka Kurdwanów oraz Korkociagi. Dzisiaj naprzeciw stanie ekipa Black Hawks, która przegrała jak dotąd wszystkie mecze. Dlatego trudno się spodziewać, aby akurat przeciwko tak dobrze dysponowanemu rywalowi miała sprawić niespodziankę. Stawiamy na pewne i wysokie zwycięstwo Siermiężnych.

NASZ TYP: 2

Godzina 19:45

ANTYLOOPY - LOGITECH BŁĘKITNA HUSARIA (LIGA E)

Logitech Błękitna Husaria przed dwoma dniami rozgromiła Wzmocnionych FC, ale ze względu na problemy kadrowe drużyny przeciwnej wygranej tej nie należy przeceniać. Dzisiaj zawodników Husarii czeka dużo trudniejsze zadanie, chociaż naszym zdaniem powinni sobie z nim poradzić bez większych problemów. ANTyloopy w poprzedniej kolejce zaprezentowały się całkiem korzystnie i wywalczyły punkt w starciu z Perłą Kraków. Jest to dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem, aczkolwiek ugrać coś na Husarii nie będzie łatwo.

NASZ TYP: 2

Godzina 20:30

RAFIS - STOMATOLOGIA STUPKA (LIGA A)

Stomatologia przed kilkoma dniami pokonał po zaskakująco zaciętym boju Czyżyny i wróciła na zwycięską ścieżkę. Widać jednak było, że gracze tego zespołu nie są w najwyższej formie i wciąż szukają optymalnej dyspozycji. Dzisiaj zmierzą się z Rafisem i o kolejną wygraną łatwo nie będzie. Mistrzowie FLS w ostatnim czasie co prawda nieco zawodzą, ale nie mamy wątpliwości, że na starcie ze Stomatologią się zmobilizują. Naszym zdaniem nie są jednak faworytem. Więcej szans przyznajemy bowiem Stomatologii, która z pewnością będzie się chciała zrewanżować za jesienną porażkę 3:11.

NASZ TYP: X2

Godzina 21:15

NEMBUD - GDA INVESTMENT/TEB EDUKACJA (LIGA A)

Interesująco zapowiadające się starcie, w którym bardzo trudnym zadaniem jest wytypowanie faworyta. Grający mocno w kratkę NEMBUD zmierzy się bowiem ze spisującym się zdecydowanie poniżej oczekiwań zespołem GDA/TEB. Gracze NEMBUDu pokonali już w Lidze Zimowej Rafis i na pewno będzie chcieli mieć na rozkładzie kolejną ekipę zaliczaną do ścisłej FLSowej elity. Wątpimy, aby rywale na to przystali, dlatego też spodziewamy się emocjonującego widowiska, w którym najbardziej prawdopodobny wydaje nam się remis.

NASZ TYP: X

(0 votes)