person_outline
search

Z pizzą w tle, po pierwsze wygrane

Niby piątek 13-ego, ale FLSowe drużyny grające dziś przy Parkowej pecha na pewno nie mają. Dziś w związku z oficjalnym otwarciem boiska Autobet Arena i nawiązaniem przez Parkową współpracy z Pizzą Hut po meczach na drużyny czekać będzie pizza. A co nas czeka na boisku? O pierwsze jesienne zwycięstwa walczyć będą ekipy Valposiano, Omegi i ANTyFUTBOLu. Żadnej z ekip nie czeka jednak łatwe zadanie...

Godzina 19:10

Anonymous - Stare Wilki (Liga E2)

W tabeli dzieli obie drużyny tylko jedna pozycja, jednak zdecydowanym faworytem jest ekipa Anonymous. Co prawda Stare Wilki dobrze wystartowały zdobywając w pierwszych dwóch 4 oczka, ale jednak rywale początek mieli jeszcze lepszy, pewnie wygrywając dwa rozegrane do tej pory spotkania. Zespół Marcina Leśniaka typujemy do walki o czołowe lokaty, więc bylibyśmy zaskoczeni, gdyby dziś zgubił on punkty.

NASZ TYP: 1

PWK - ANTyFUTBOL (Liga E2)

Drugie spotkanie Ligi E2 i także mecz, który ma zdecydowanego faworyta. PWK punkty w tym sezonie już raz zgubiło, ale pozostaje nadal bez porażki, a bilans dwóch wygranych i remisu należy uznać co najmniej za zadowalający. ANTyFUTBOL z kolei w każdym z trzech dotychczas rozegranych meczów ponosił porażkę i trudno spodziewać się, by dziś przeciwstawił się bardzo już doświadczonym graczom PWK.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:05

Omega - Elita-Bud (Liga C1)

Zapewne nie tak wyobrażała sobie pierwsze po spadku z Ligi B mecze ekipa Omegi. Dwie porażki to wyniki poniżej oczekiwań Roberta Malawskiego i spółki, a wszystko wskazuje na to, że dziś dojdze przegrana nr 3. Elita-Bud póki co potwierdza rolę faworyta i to, że przewyższa Ligę C o klasę. Dodatkowo, jeśli poszukiwania bramkarza przez Omegę nie przyniosą skutku, będzie dziś miała ułatwione zadanie.

NASZ TYP: 2

KPPN - Jala Dreips (Liga C2)

Ciekawie zapowiadające się spotkanie drużyn o wydaje się zbliżonym potencjale. Zarówno jedni, jak i drudzy są w stanie rywalizować, a przy dobrej dyspozycji dnia pokonać, każdą z ekip Ligi C2, więc możemy spodziewać się zaciętego starcia. Póki co nieznacznie lepsze wyniki notował KPPN, który jeszcze nie znalazł pogromcy. Dziś jest więc faworytem, ale zwycięstwo Jala też nie byłoby sensacją.

NASZ TYP: 1X

Godzina 21:00

Home Broker/Taniemieszkania.pl - Valposiano SOLIDEXPERT (Liga B1)

Nie wiedzie się ekipie Valposiano po sporych zmianach dokonanych w przerwie międzysezonowej. Zespół przegrał każdy z trzech rozegranych meczów i zamyka tabelę. Home Broker na boisku jeszcze także nie wygrał, ale w dorobku ma 4 oczka więcej (3 punkty to walkower z VilaNovą). Dziś Valposiano zdobyczy powinno być najbliżej, ale jednak stawiamy na pomeczową radość HB.

NASZ TYP: 1

Krupiński Pompy - Weldbud (Liga B2)

Imponujący start zanotowała ekipa Krupiński Pompy, która wygrała pierwsze cztery spotkania. Jak sami zauważają gracze KP utrzymanie już jest, więc teraz może nadejść obniżka formy. Na to liczy zapewne Wedlbud, który rozegrał w tym sezonie dwa bardzo zacięte mecze. Jeden wygrany, drugi przegrany. Dziś faworytem są Pompy, ale Weldbud na pewno wysoko zawiesi poprzeczkę.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:55

Nowa Elektro Squad - Albatros (Liga D2)

Starcie sąsiadów w ligowej tabeli, które mimo wczesnej fazy sezonu może nam wskazać, który zespół będzie walczył o czołówkę, a który być może będzie skazany na środek stawki. Obie drużyny wygrały dwa z trzech meczów i balansują na granicy górnej i dolknej połówki tabeli. Każdy z dotychczasowych meczów Albatrosa kończył się minimalną różnicą bramkową i dziś też tak może być

NASZ TYP: X

Piomet AMR Campania - Korkociagi.com

W kratkę gra na razie Piomet - zwycięstwo, porażka, zwycięstwo. Dziś wychodziłoby na przegraną i choć w przeszłości Korkociagi dzisiejszym rywalom potrafiły sprawić niemiłą niespodziankę, to jednak aktualna forma drużyny Jacka Gabrysia, mimo stosunkowo niedawnej wygranej z CA Sharks, nie napawa optymizmem. Korkociagi przegrały trzy z czterech meczów i dziś więcej szans dajemy Piometowi.

NASZ TYP: 1

(1 Vote)