person_outline
search

Asy NH o przedłużenie nadziei na mistrzostwo, Szopeni Futbolu w boju o utrzymanie

Trwa już jedenasty tydzień zmagań w sezonie Wiosna 2020 w Futbolowej Lidze Szóstek. Przed nami czwartkowe spotkania, w których dojdzie do kilku interesujących rywalizacji. Zapraszamy na zapowiedź tych spotkań.

calendar_today 30 LIPCA alarm19:35
KRAKOSKA PIŁKA - 4SENAL (LIGA C2)

Krakoska Piłka stanie przed niezwykle trudnym zadaniem pokonania 4senalu, a w przypadku porażki i innych niekorzystnych dla niej wyników w tej kolejce, może nawet opuścić ligę. Jej przeciwnik znajduje się w wyśmienitej formie, ma za sobą aż cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich grach i bez cienia wątpliwości to “Zieloni” są faworytami tego starcia, które może przesądzić o tym, że poznamy pierwszego spadkowicza w Lidze C2.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 30 LIPCA alarm19:35
SILICON CREATIONS - FC MATECO KRAKÓW (LIGA E1)

Walczącą o mistrzostwo drużynę FC Mateco Kraków sprawdzą zawodnicy Silicon Creations, którzy ostatnimi czasy grają w kratkę i nie do końca wiadomo, czego dzisiaj można się po nich spodziewać. ”Silikonowe Potwory” będą musiały znaleźć patent na drugą najlepszą obronę Ligi E1 i zatrzymać ekipę zmierzającą pewnym krokiem po awans. Naszym zdaniem zespół Arkadiusza Wałaszka zdobędzie komplet punktów, zważywszy na to, że są na fali i nie zapowiada się, by mieli w najbliższej przyszłości stracić z kimś punkty.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 LIPCA alarm 20:30
JAGLACCI TINDERWOLVES - ABB (LIGA C2)

Jaglacci po sezonie pełnym wzlotów i upadków, będą mieli ostatnią okazję na świętowanie zwycięstwa, gdyż meczem z ABB zakończą swoje zmagania w rozgrywkach, Ich rywala czeka jeszcze nerwowa walka o utrzymanie i w przypadku braku zwycięstwa w dzisiejszym starciu, sytuacja “Szarych” mocno się skomplikuje. Mimo że mierzą z wyżej notowanym rywale, mamy wrażenie, że motywacja w postaci chęci uniknięcia spadku sprawi, że uda im się wywalczyć wygraną albo chociażby jeden punkt.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 LIPCA alarm20:30
CMR UNITED - CZYŻYNY (LIGA B1)

CMR United ze stratą pięciu oczek i jednym spotkaniem rozegranym mniej zajmuje pewne drugie miejsce w stawce Ligi B1. W ostatnim spotkaniu udało im się nawet pokonać AZS UEK, czyli ekipę lidera. Drużyna Czyżyn w ostatnich dwóch spotkaniach ewidentnie pokazała, że chce utrzymać się w Lidze B. Odprawili drużyny Home Broker i TEB Edukacja/GDA B, czyli bezpośrednich rywali w walce o ligowy byt. W tym meczu również nie spodziewamy się innego scenariusza, niż wygranej faworyta. Typujemy zwycięstwo CMR United.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 LIPCA alarm21:25
HOME BROKER - PRAWDZIKI (LIGA B1)

Home Broker znajduje się ostatnimi tygodniami w słabej formie. Dwa dni temu zostali zepchnięci przez Czyżyny na przedostatnie miejsce w tabeli Ligi B1. W dodatku drużyna ta zanotowała ostatnio cztery porażki z rzędu. Prawdziki znajdują się w całkiem odmiennej sytuacji od swoich przeciwników, ponieważ mogą jeszcze “zaatakować” podium. Dla ekipy Home Broker spotkanie z Prawdzikami jest ostatnią szansą na utrzymanie się w Lidze B. Zadanie będzie bardzo ciężkie do wykonania i wydaje nam się, że to jednak Prawdziki będą mogły się cieszyć ze zdobytych trzech oczek.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 30 LIPCA alarm21:25
SZOPENI FUTBOLU - NIE MA LIPY (LIGA D1)

W Lidze D1 nie ma jeszcze na tyle krystalicznej sytuacji, żeby na tą chwilę móc określić kogoś mianem pewnego spadkowicza. Wszystkim drużynom znajdującym się w okolicach strefy spadkowej pozostało po jednym spotkaniu do rozegrania, więc ostateczny wygląd tabeli może się jeszcze bardzo zmienić. Szopeni Futbolu w ostatnich trzech meczach zdołali uzbierać siedem oczek, może to napawać optymizmem przed spotkaniem z drużyną Nie ma Lipy, która w ostatnich pięciu występach zdołała zwyciężyć tylko raz z ostatnią drużyną Ligi D1, czyli FC Luje. Przewidujemy, że mecz będzie bardzo zacięty, a Szopeni za wszelką cenę będą chcieli utrzymać się w wyższej klasie rozgrywkowej.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 30 LIPCA alarm 22:20
ASY NH - NEMBUD (LIGA A)

Asy NH nie zaznały jeszcze goryczy porażki, drużyna ta straciła również najmniej bramek w Lidze A i zajmuje wysokie drugie miejsce w ligowej stawce. Asy z ogromną nadzieją będą liczyły na wpadkę TEB-u, bo tylko w tym wypadku mogą jeszcze rzutem na taśmę wskoczyć na fotel lidera i zdobyć tytuł mistrzowski. Nembud, podobnie jak ich dzisiejsi rywale, jest w bardzo dobrej formie i daleko musi sięgnąć pamięcią, żeby móc wspomnieć ostatnią porażkę. Drużyna Krystiana Kubiczka ma jeszcze szansę na zajęcie czwartego miejsca, a biorąc pod uwagę ich dyspozycję możemy spodziewać się zainteresowania wyższą lokatą. Spodziewamy się, że żadna z drużyn nie będzie chciała iść na kompromis i nikogo nie będzie interesował podział punktów. Zarówno jedni i drudzy zagrają o pełną pulę. Stawiamy na zwycięstwo Asów, którzy z pewnością będą bardziej zdeterminowani. Jakikolwiek inny scenariusz niż ich zwycięstwo sprawi, że TEB będzie mógł się przedwcześnie cieszyć z tytułu mistrzowskiego.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 LIPCA alarm22:20
NOWA ELEKTRO SQUAD - BIANCONERI (LIGA C1)

Drużyna Nowej Elektro Squad w ostatnich trzech spotkaniach zanotowała trzy zwycięstwa i znacznie podskoczyła do góry w ligowej stawce. Obecnie drużyna zajmuje solidną szóstą pozycję i nie grozi im ani spadek, ani nie mają już szansy o walkę o podium. Bianconeri z kolei nie są zagrożeni spadkiem, ponieważ zajmują bezpieczną - dziewiątą lokatę. Dodatkowo ekipa Mariusza Malary w ostatnich meczach grała w kratkę, zwycięstwa przeplatała remisami, a ostatnio znacznie przegrała z wyżej notowanymi Korkociągami. Rezultat tego spotkania nie zmieni już wiele w stawce Ligi C1. Możemy się spodziewać, że zarówno jedni, jak i drudzy podejdą do meczu bez zbędnego “podpalania” i obejrzymy spokojne zawody. Sytuacja nie pomaga w wytypowaniu faworyta spotkania, w takim wypadku postawimy na zwycięstwo wyżej notowanej i będącej w lepszej dyspozycji drużyny Nowej Elektro Squad.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 LIPCA alarm22:20
STARE WILKI - SHAMROCK PROJEKTY (LIGA E1)

Drużyna Piotra Mazeli notuje bardzo długą serię zwycięstw i co za tym idzie jest w wyśmienitej formie. Shamrock zajmuje fotel lidera z przewagą dwóch punktów nad FC Mateco Kraków, które jednak rozegrało jedno spotkanie mniej. Stare Wilki w swoim ostatnim meczu zdołały odprawić z kwitkiem drużynę InPostu, którą pokonali aż 9:1. Shamrock Projekty ma już zapewniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej lecz sam awans nie jest czymś co ich zadowoli. Drużyna ma aspiracje na tytuł mistrzowski, jednak plany może im popsuć wcześniej wspomniane FC Mateco Kraków. Spodziewamy się, że z obu stron obejrzymy dużo ofensywnej gry, co za tym idzie grad bramek i w ostatecznym rozrachunku zwycięstwo drużyny Shamrocka.

NASZ TYP arrow_forward 2

Last modified on czwartek, 30 lipiec 2020 15:22
(0 votes)