person_outline
search

Czy Oświecenia Team zabierze Stali tytuł mistrzowski?

Dzisiaj szykuje nam się prawdziwa piłkarska uczta. Na przystawkę wjeżdża mecz Adgosklepu z Wolnymi Strzelcami, w którym ci pierwsi mogą zapewnić sobie tytuł mistrzowski. Danie główne to oczywiście starcie w Lidze C1 pomiędzy Stalą Nowa Huta i Oświecenia Team, a na deser do wyboru BTCH ze Zmarnowanymi Talentami albo mecz Radki z Dream Crushers. Zapraszamy!

calendar_today 29 lipca alarm 19:00
FC ADMIND - FI SQUAD (LIGA E2)

Obydwie drużyny nie wygrały już od naprawdę długiego czasu i znalazły się w dolnych rejonach tabeli Ligi E1. Dzisiejszego wieczoru pokuszą się o przerwanie swoich serii, zarówno FC Admindowi jak i Fi Squad dajemy takie same szanse na zwycięstwo i liczymy na otwarte widowisko, w którym zawodnicy po dwóch stronach boiska będą skupieni jedynie na tym, by strzelić o jedną bramkę więcej od swojego przeciwnika..

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 29 lipca alarm 19:00
ADGOSKLEP.PL - WOLNI STRZELCY (LIGA D1)

W Lidze D1 dojdzie do meczu, w którym Wolni Strzelcy staną przed ostatnią szansą na popsucie humoru zawodnikom Adgosklep.pl. W bezpośredniej rywalizacji aktualnie dwóch najlepszych drużyn w ligowej stawce możemy się spodziewać prawdziwych fajerwerków. Wygrana czy nawet remis dla Adgosklepu będzie oznaczało świętowanie mistrzostwa już dziś wieczorem. Szanse Wolnych Strzelców na zdobycie pierwszego miejsca są niewielkie, bo musieliby dziś wygrać, a potem liczyć na porażkę lidera, ale nie spodziewamy się takiego obrotu spraw. /p>

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 29 lipca alarm 19:00
EAGLES FC - REKONWALESCENCI SKAWINA (LIGA D2)

Obie ekipy już praktycznie zapewniły sobie utrzymanie, ale z pewnością postarają się zakończyć sezon w jak najlepszym stylu. Eagles od dawna nie wygrali meczu, natomiast Rekonwalescenci dzięki wypracowanej wcześniej przewadze punktowej mogą patrzeć na wszystkich przeciwników ze swojej grupy z góry. W spotkaniu z “Orłami” będą zdecydowanym faworytem, chociaż mamy nadzieję, że obie drużyny - spokojne już o swój ligowy byt - zaprezentują efektowny i techniczny futbol.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 29 lipca alarm 19:40
HUSARIA KRAKÓW - FC DŁUBNIA (LIGA C1)

Husaria Kraków znalazła się w niebywale trudnej sytuacji i każdy brak zwycięstwa sprawia, że jej szanse na pozostanie w lidze praktycznie maleją do zera. W spotkaniu z FC Dłubnią będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by zainkasować trzy punkty z wyżej notowany rywalem. “Pomarańczowi” mogą do tego meczu podejść bardziej wyluzowani, bo oczywiście nie grozi im spadek, ale też stracili szanse na podium. Wydaje nam się, że wielka chęć zwycięstwa wśród zawodników Husarii wpłynie pozytywnie na ich dzisiejszą dyspozycję i sprawi, że walka o utrzymanie w Lidze C1 nabierze rumieńców.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 29 lipca alarm 19:40
KOLEDZY Z ROBOTY - COCA JUNIORS (LIGA D2)

W grupie mistrzowskiej zmierzą się Koledzy z Roboty oraz grające o tytuł Coca Juniors. W tej rywalizacji bez wątpliwości faworytami są “Biało-Błękitni”, którzy na przestrzeni całego sezonu prezentowali się lepiej i mogą się pochwalić największą liczbą zdobytych bramek w całej Lidze D2. Jesteśmy ciekawi, czy obrona Kolegów da sobie radę z ofensywą Coca i czy nie dojdzie do małej sensacji i utraty punktów przez Coca, co niesamowicie utrudniłoby walkę o mistrzostwo.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 29 lipca alarm 20:00
KRUPIŃSKI POMPY - CA SHARKS (LIGA A)

Po wielu bolesnych porażkach obu zespołów dziś przyszedł czas na to, by Krupiński Pompy lub CA Sharks mogli w końcu świętować trzy punkty, bo są dla siebie równorzędnymi rywalami. CA Sharks nie mają jeszcze na koncie żadnego zwycięstwa, z kolei Krupińscy to najsłabsza defensywa w Lidze A. Nie mamy faworyta w tym spotkaniu, ale jedni i drudzy nie mają nic do stracenia, więc pewnie obejrzymy owarty mecz ze sporą ilością bramek. Typujemy CA Sharks jako zwycięzcę, bo dobrze byłoby zakończyć sezon przynajmniej z jedną wygraną.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 29 lipca alarm20:00
BLACK HAWKS - PŁASZÓW - SERWIS BANK (LIGA B2)

Dla obydwu zespołów jest to ostatni mecz sezonu. Black Hawks wystarczy dziś remis, aby być pewnym utrzymania i nie musieć oglądać się na wyniki Kalinexu czy Dream Crushers. Przed nimi trudny przeciwnik, ale z drugiej strony Płaszów - Serwis Bank został pozbawiony szans na awans, więc walczy już tylko o podium, które też będzie trudne do zdobycia, bo BAnerka musiałaby stracić punkty. Umiejętności są dziś po stronie Płaszowa, ale dużo będzie zależało od pokładów motywacji obu drużyn, a Black Hawks na pewno ma więcej do zyskania.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 29 lipca alarm20:00
ARMAGEDON - JANUSZE FUTBOLU (LIGA E2)

Bilans punktowy z minionych dwóch tygodni premiuje dziś Armagedon, który zdobył pięć oczek w trzech spotkaniach. Janusze Futbolu nie wygrali żadnego z trzech ostatnich meczów, co jednak nie oznacza jakiegoś głębokiego kryzysu. Ich rywale to byli przeciwnicy z wysokiej półki, a mimo to Janusze potrafili powalczyć i ukłuć faworytów. Dziś dojdzie prawdopodobnie do wyrównanego pojedynku i czujemy, że wynik rozstrzygnie jedna bramka.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 29 lipca alarm 20:35
TUBYLCY - BROWARY HILLS 32040 (LIGA B1)

Browary Hills zapowiedziały, że po tym sezonie żegnają się z FLS-em i miejsce na podium byłoby miłym ukoronowaniem ich przygody w rozgrywkach. Po wczorajszej wygranej z drugą drużyną TEBu, mają na to spore szanse, bo do Tubylców tracą tylko jeden punkt. Ci z kolei na pewno nie będą chcieli oddać trzeciej lokaty. Są w dobrej formie, nie tak dawno urwali punkty CMR-owi i dziś wydają się być faworytem.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 29 lipca alarm 20:35
OMEGA - CEMARK.PL (LIGA B1)

Omega w końcówce sezonu wzięła się za punktowanie i dzięki dwóm zwycięstwom ma spore szanse na utrzymanie w lidze. Dziś powalczy z Cemarkiem, którego świetna seria została w poniedziałek zakończona przez Prawdziki. Dla ekipy Macieja Kuliga jest to ostatni mecz sezonu i zwycięstwo pozwoliłoby im zachować matematyczne szanse na podium, ale musieliby liczyć na porażki innych ekip. Omega powinna być mimo wszystko bardziej zdeterminowana, bo ma więcej do stracenia.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 29 lipca alarm 20:35
OŚWIECENIA TEAM - STAL NOWA HUTA (LIGA C1)

Wspaniale ułożył nam się terminarz, jeśli chodzi o emocje w Lidze C1. W ostatnim meczu sezonu Oświecenia Team zmierzy się ze Stalą Nowa Huta i jest to mecz, który będzie miał kolosalne znaczenie, jeśli chodzi o końcowy układ podium. Zwycięstwo Stali zapewnia jej mistrzostwo. Zwycięstwo Oświecenia sprawia, że zostaną liderem, ale będą musieli liczyć na to, że Husaria urwie punkty Korkociągom. Remis powoduje, że Stal zdobywa mistrza. chyba że Korkociągi w ostatnim meczu zwyciężą 19-stoma bramkami. Jednym słowem, wiele może się wydarzyć.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 29 lipca alarm 21:00
ASTOR - AMBER (LIGA A)

ASTOR po trzech porażkach z rzędu, w poniedziałek zapisał trzy punkty w starciu z Krupińskimi, natomiast Amber po trzech zwycięstwach, uległ wysoko Asom. Nastroje w obu ekipach są zatem zgoła różne. ASTOR wciąż walczy i ma szanse na utrzymanie, podczas gdy jedynym celem Amber może być wejście do pierwszej piątki Ligi A. Mimo, że są drużyną silniejszą i faworytem, wydaje nam się, że czeka ich dziś trudna przeprawa.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 29 lipca alarm21:00
KS AUGUSTYN - ANONYMOUS (LIGA D1)

Podział tabeli zweryfikował negatywnie zawodników KS Augustyn, którzy przegrali ze wszystkimi rywalami z TOP5 Ligi D1. Jeszcze przed podziałem mieli okazję do zmierzenia się z dzisiejszym rywalem i ulegli wówczas Anonymous 6:2. Dziś przed nimi ostatni mecz sezonu i pewnie będą chcieli zmazać plamę, ale z drugiej strony rywal wciąż ma szanse na awans, dlatego na pewno nie odpuści tego pojedynku.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 29 lipca alarm 21:00
BTCH - ZMARNOWANE TALENTY (LIGA D2)

Zmarnowane Talenty są na dobrej drodze do zdobycia mistrzostwa. Wszystko jest w nogach ekipy Karola Marcińskiego. Jesli dziś wygrają z BTCH i nie pomylą się w dwóch ostatnich kolejkach tytuł trafi do nich bez oglądania się na resztę stawki. Zresztą w identycznej wręcz sytuacji jest BTCH, dlatego ten mecz ma niebagatelne znaczenie dla obydwu ekip. Czeka nas sporo emocji i trudno wytypować faworyta. ale delikatnie wskazujemy dziś na Zmarnowane Talenty.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 29 lipca alarm 21:30
GRUPA PARTNER - AMADEUS (LIGA B2)

Ostatni mecz w sezonie i raczej nie spodziewamy się w tym pojedynku fajerwerków, bo Grupa Partner żegna się z Ligą B2, a Amadeus jest w pełni spokojny i może zagrać na luzie. Mimo wszystko mamy nadzieję na fajną, sportową atmosferę i widoczną radość z gry, a być może Grupa zechce postawić się silniejszemu Amadeusowi i zobaczymy dobre wyrównane widowisko.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 29 lipca alarm 21:30
RADKA - DREAM CRUSHERS (LIGA B2)

Zarówno motywacja Dream Crushers jak i Radki powinna stać na najwyższym poziomie, bo jedni walczą o utrzymanie a drudzy o mistrzostwo. Takie mecze, mimo że mają pewnego faworyta, potrafią się różnie kończyć. Dziś bardzo chcielibyśmy zobaczyć niespodziankę, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Radka zapisze komplet punktów. Zawodnicy Dream Crushers w ostatnim swoim meczu z Bishaką radzili sobie całkiem nieźle, szczególnie w pierwszej połowie, więc może i dziś udowodnią, że nie są chłopcami do bicia.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 29 lipca alarm 21:30
PIOMET AMR CAMPANIA - FC KALINEX (LIGA B2)

Trudne zadanie stoi dziś przed walczącym o utrzymanie Kalinexem. Piomet to zespół, który bezlitośnie punktuje rywali z dolnych rejonów tabeli, o czym przekonali się ostatnio Black Hawks czy Grupa Partner. To także drużyna, która strzela najwięcej bramek w całej Lidze B2 i na koniec będą chcieli wywindować tę statystykę jeszcze wyżej. Terminarz bardzo niefortunnie ułożył się dla Kalinexu, bo ostatnie kolejki to mecze z czołówką, a dziś zmierzą się z zespołem środka tabeli i wprawdzie mogą upatrywać szans na punkty, ale nie dajemy im większych szans.

NASZ TYP arrow_forward 1

Last modified on środa, 29 lipiec 2020 10:26
(0 votes)