person_outline
search

Piomet AMR o trzecie zwycięstwo z rzędu, BAnerka powalczy o wyjście z kryzysu

Przed nami pojedynek strzelców wyborowych ligi B2 w meczu Piometu AMR Campanii z Płaszowem - Serwis Bank czy bezpośrednia walka o strefę medalową pomiędzy BAnerką, a Kamebem to tylko niewielka część z dzisiejszego repertuaru spotkań.

calendar_today 3 lipca alarm 19:00
RODZINA KRÓLEWSKA - FC DŁUBNIA (LIGA E2)

Niepokonana w tym sezonie Rodzina Królewska zagra w piątek z drużyną, która w 4 ostatnich meczach wygrała tylko raz: FC Dłubnią. Oba zespoły wciąż jednak mają szansę na zajęcie ligowego podium, więc zapowiada się wyrównane widowisko, okraszone wieloma golami. W głębi serca czujemy, że ostatecznie po trzy punkty sięgnie ekipa Piotr Kałuckiego, ale nie wykluczamy remisu.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 3 lipca alarm 19:00
JANUSZE FUTBOLU - POWRÓT ŻYWYCH TRUPÓW (LIGA E2)

PŻT ma sobą tragiczne tygodnie i po pięciu kolejkach ani jednego punktu w tabeli. Z nieco większym spokojem na tabelę mogą spoglądać gracze Januszy Futbolu, ale też nie mogą być w pełni zadowoleni ze swojego dorobku. W piątkowy wieczór będą faworytami, ale my mamy dziwne przeczucie, że Trupy powrócą do świata żywych i zdobędą pierwsze oczko w bieżących rozgrywkach.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 3 lipcaalarm 19:55
RAFIS - AMBER (LIGA A)

W ostatniej kolejce drużyna Rafis zaliczyła pierwszą porażkę w sezonie, natomiast Amber po raz pierwszy w obecnej kampanii świętował zdobycz punktową. Wobec tego obydwa zespoły przystępują do nadchodzącego pojedynków zupełnie innych nastrojach. Inne są też ich cele: Rafis uczestniczy w batalii o mistrzostwo, natomiast Amber skupia się na walce o utrzymanie. To będzie zaskakująco trudny pojedynek dla Rafisu, który jednak odniesie zwycięstwo i tym samym zapomni o nieudanym meczu z TEB Edukacją.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 czerwca alarm 19:55
BŁĘKITNI WATAHA - FC ADMIND (LIGA E2)

Błękitna Wataha nie ma w tym sezonie powodów do zadowolenia i wiele wskazuje, że nie będzie ich mieć także po dzisiejszym meczu. Zespół Marcina Sudoła wygrał tylko jedno z pięciu spotkań, a dzisiejszy rywal legitymuje się bilansem dokładnie odwrotnym. Co więcej w tym sezonie Admind na boisku jeszcze nie przegrał, a jedyna poniesiona porażka, to efekt walkowera w pierwszym meczu. Wszystko więc dziś wskazuje na piąty z rzędu triumf drużyny Mateusza Zabierowskiego.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 30 czerwca alarm 20:50
PŁASZÓW - SERWIS BANK - PIOMET AMR CAMPANIA (LIGA B2)

To bez wątpienia będzie nie tylko pojedynek dwóch drużyn, ale także i dwóch strzelców. W drużynie Płaszowa najlepszym snajperem jest Sebastian Stachel z 11 bramkami na koncie, w Piomecie czołowym egzekutorem jest Szymon Rudzik, który po 6 kolejkach ma na swoim koncie aż 24 bramki. Bez wątpienia obie drużyny będą musiały liczyć na formę strzelecką swoich liderów. Patrząc na tabelę faworytem jest Płaszów, ale Piomet pokazał ostatnimi meczami, że wraca na właściwą ścieżkę, więc kolejna zdobycz jest wielce prawdopodobna.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 30 czerwca alarm 20:50
BANERKA - KAMEB (LIGA B2)

To będzie ciekawe spotkanie ze względu na układ górnej części ligowej tabeli. BAnerka ciągle może być zaliczana do zespołów walczących o medale, jednak jej forma ostatnio spadła i zespół poniósł dwie kolejne porażki. Trzecia przegrana sprawiłaby, że Kameb zbliży się do dzisiejszego rywala na dystans tylko jednego punktu. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie i mimo niezłej ostatnio dyspozycji Kamebu, skłaniamy się ku wygranej BAnerki.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 czerwca alarm 21:45
WELDBUD - ŻYMŁA SIERMIĘGA (LIGA A)

Nie najlepszą formę w defensywie Weldbudu w ostatnim meczu obnażyła drużyna Stomatologia Stupka, wygrywając 17:12. Mimo tego, fakt dwóch wygranych odniesionych w tym sezonie powoduje, że Weldbud wierzy dziś w zdobycz punktową, tym bardziej, że jego rywal - Żymła Siermięga w tym tygodniu uległ ASTORowi, z którym to zespół Marka Rapacza zwyciężył. Faworytem są jednak “Siermiężni”, a goli nie powinno w tym spotkaniu zabraknąć.

NASZ TYP arrow_forward 2

Last modified on poniedziałek, 06 lipiec 2020 08:08
(2 votes)