person_outline
search

Kolejna próba Tubylców, C-Bulls o przedłużenie serii

W czwartek Tubylcy spróbują pokonać KS Klub Sportowy i udowodnić, że porażka z UEKiem była dziełem przypadku. Ciekawym starciem będzie próba przedłużenia zwycięskiej serii do trzech gier przez C-Bulls w meczu z Eagles FC.

calendar_today 2 lipca alarm 19:35
RADKA - AMADEUS (LIGA B2)

Zaciekle walcząca o awans drużyna Radki zmierzy się z ekipą, która będzie starać się wydostać ze strefy spadkowej - Amadeusem. Ostatnie spotkania w wykonaniu “Białych” mogą napawać ich optymizmem, gdyż dzięki serii czterech wygranych spotkań stali się jednym z faworytów do zagwarantowania sobie występów w Lidze A, dlatego naszym zdaniem borykający się z gorszą formą Amadeus będzie musiał uznać wyższość rywali.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 2 lipcaalarm 19:35
KRAKÓW AIRPORT - KRAKOSKA PIŁKA (LIGA C2)

W tym starciu trudno spodziewać się innego rezultatu niż zdecydowane zwycięstwo “Lotników”. Jeszcze żadnej z drużyn nie udało się ich zatrzymać w marszu do wyższej ligi. Po pięciu spotkaniach mogą pochwalić się kompletem punktów i z dużą dozą pewności podejść do meczu z Krakoską Piłką, ekipą, która będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by wywalczyć chociaż punkt, zwiększający ich szanse na pozostanie w lidze.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 2 lipca alarm 19:35
REKONWALESCENCI SKAWINA - NIC SIĘ NIE STAŁO(LIGA D2)

W tym interesującym pojedynku drużyna ze Skawiny powalczy o podtrzymanie swoich szans na ligowe podium, natomiast ekipa Nic się nie stało po dwóch porażkach i znalezieniu się w strefie spadkowej może być na tyle podrażniona, że będzie stać ją na sprawienie niespodzianki, jaką w tym meczu będzie wyrównane widowisko i podział punktów.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 2 lipca alarm 20:30
TUBYLCY - KS KLUB SPORTOWY (LIGA B1)

To mecz pomiędzy drużynami, które jeszcze oblizują rany po swoich ostatnich starciach. Porażka dużych rozmiarów przytrafiła się Tubylcom, którzy stracili aż 8 bramek, zdobywając jedną w starciu z AZSem UEK. Wydaje się nam, że szok związany z takim rezultatem sprawi, że to KS Klub Sportowy da sobie radę i w czwartek zdobędzie 3 punkty.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 2 lipca alarm 20:30
BIG TIME KRAKÓW - ZŁOTE CHŁOPAKI (LIGA B1)

Big Time Kraków będzie chciało za wszelką ceną powalczyć o wywalczenie sobie dużej przewagi nad strefą spadkową. By jednak zespół Carlosa Diaza oszczędził sobie nerwów w końcowe sezonu, już teraz musi regularniej punktować. Mimo że to Złote Chłopaki są niekwestionowanym faworytem tego spotkania, nasza intuicja podpowiada nam, że to BTK będzie cieszyć się po końcowym gwizdku.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 2 LIPCA alarm 20:30
C-BULLS - EAGLES FC (LIGA D2)

C-Bulls po raz kolejny w tym sezonie będzie mógł się szczycić serią trzech zwycięstw z rzędu. Jest tylko jeden warunek. “Cebulki” muszą ograć swoich czwartkowych rywali. “Orły” w tym sezonie przeplatają zwycięstwa z porażkami i naszym zdaniem, mimo że nie będzie to łatwe zadanie, C-Bulls odprawią przeciwników z kwitkiem i dogonią Coca Juniors w wyścigu po mistrzowski tytuł.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 czerwca alarm 21:25
BKS TEAM - STARE WILKI (LIGA E1)

Sąsiedzi w tabeli podczas trwania obecnej kampanii prezentują wyrównany poziom. Drużyna BKS Team mocno weszła w sezon i nie dość, że wygrała 4 z 5 dotychczasowych spotkań to strzelała rywalom sporo bramek. To drużyna groźna w ofensywie. Z kolei Stare Wilki są na 7. pozycji z 10 punktami na koncie. To drużyna, która praktycznie tyle samo bramek co strzeli, to również tyle samo traci. Z tego powodu faworytem do wygrania tego meczu jest BKS Team.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 czerwca alarm 21:25
WADOWSCY - ZMARNOWANE TALENTY (LIGA D2)

Wadowscy do meczu z Eagles FC konsekwentlnie przegrywali każde swoje spotkanie i można było się zastanawiać czy widmo spadku nie zajrzy im w oczy, jednak seria ostatnich dwóch spotkań to dwa zwycięstwa i dobra gra. Natomiast Zmarnowane Talenty poza słabym początkiem ligi, teraz dobrze punktują, mają po 6 meczach aż 13 punktów i realne szanse na wicemistrzostwo. W tym meczu jedni zagrają o czołowe lokaty na koniec sezonu, a drudzy o unikniecie spadku. Zapowiada się arcyciekawy mecz.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 30 czerwca alarm 21:25
NZS UEK FC - SZOPENI FUTBOLU (LIGA D1)

Szopeni Futbolu po łatwym zwycięstwie w pierwszym meczu z Nie ma Lipy, pogrążyli się w chaosie i przegrali wszystkie mecze. Zamykając tabelę muszą szybko wziąć się w garść jeśli nie chcą spaść na najniższy szczebel. Ich najbliższy rywal czyli NZS UEK FC dla porównania przegrał tylko raz i może spokojnie walczyć o czołowe miejsca w lidze. W ostatnich 5 meczach zespół odniósł cztery zwycięstwa ponosząc jedyną porażkę w sezonie, strzelając przy tym i wykazując się przy tym skuteczną grą w obronie. Prognozujemy, że w tym meczu nie zobaczymy wielu bramek, a więcej powodów do radości będzie miał UEK.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 30 czerwca alarm 22:20
VIRTUS LOGISTICS - OŚWIECENIA TEAM (LIGA C1)

Drużyna Virtus Logistics gra mocno w kratkę i zwycięstwa przeplata porażkami, przez co ekipa, której kapitanem jest Dawid Podhajny nie może ostatnio mówić o dobrej dyspozycji. Swoje ostatnie dwa mecze przegrała, tracąc w tych meczach łącznie 19 bramek. Na usprawiedliwienie można przywołać fakt, iż były to ekipy z czołówki tabeli. Oświecenia Team natomiast zdobyło 9 punktów w ostatnich 4 meczach i wydaje się, że są minimalnymi faworytami tego pojedynku

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 30 czerwca alarm 22:20
BISHAKA KURDWANÓW - GRUPA PARTNER (LIGA B2)

Pojedynek lidera Ligi B2 z drużyną, która delikatnie mówiąc - nie najlepiej weszła w sezon i dołuje w tabeli. Gracze Grupy Partner są na pewno zmotywowani, by zmienić swoją sytuację, jednak w trwającej kampanii zdołali wygrać tylko z ostatnim w tabeli - Dream Crushers. Na innym biegunie znajduje się Bishaka Kurdwanów, która z kompletem zwycięstw przystąpi do spotkania z GP jako zdecydowany faworyt. W futbolu jednak wszystko jest możliwe...

NASZ TYP arrow_forward 1

Last modified on czwartek, 02 lipiec 2020 06:45
(0 votes)