person_outline
search

Poważny sprawdzian Red Bulls - czy zobaczymy grad bramek w starciu z No Name?

Środowy wieczór będzie dla kliku ekip okazją na przełamanie fatalnej serii. O pierwsze zwycięstwo powalczą m.in. Ostry Cień Mgły czy Omega. Interesująco zapowiada się starcie Red Bullsów z No Name a także pojedynek Jaglacci Tinderwolves z Rafisem B.

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

calendar_today 1 lipca alarm 19:00
OREO – ASTOR B (LIGA E2)

Trzy porażki z rzędu Oreo nie napawają optymizmem przed spotkaniem z Astorem B. Ten w ostatnich dwóch meczach strzelił dziesięć bramek i stracił zaledwie trzy, a pomimo rozegrania dwóch meczów mniej, posiada nad dzisiejszym rywalem przewagę 2 oczek.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 1 lipca alarm 19:00
RED BULLS – NO NAME (LIGA E2)

Bardzo ciekawe starcie pomiędzy zespołami znajdującymi się na ligowym podium. Obydwie ekipy pokazały, że strzelanie bramek nie sprawia im najmniejszego problemu. Red Bulls w ostatnim meczu zapakowali rywalowi 14 goli, natomiast No Name trafiali do siatki przeciwnika 18 razy. Spodziewamy się otwartego meczu i hokojwego wyniku.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 1 lipca alarm 19:00
OMEGA – CMR UNITED (LIGA B1)

Kryzys Omegi trwa – pięć meczów bez zwycięstwa, w tym cztery porażki i aż 45 straconych bramek to nie jest bilans godny pochwały. Dzisiejsze starcie z z CMR-em, który wygrywa wszystko od początku, zapowiada niestety kolejną stratę punktów przez Omegę. Ale fatalna seria kiedyś musi się skończyć, a przełamanie w meczu z takim rywalem to byłoby coś, o czym długo byśmy pamiętali.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 1 lipca alarm 19:40
PWK – NZS UEK FC (LIGA D1)

Statystyki w ataku obydwu zespołów prezentują się tożsamo – po 19 strzelonych bramek. Natomiast wydaje się, że UEK posiada zdecydowanie lepszą linię defensywną, co czyni ich faworytem dzisiejszego starcia.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 1 lipca alarm 19:40
ŁAWKA REZERWOWYCH - ŚLEDZIKI (LIGA E2)

Mimo wyraźnej różnicy punktowej pomiędzy zespołami (8 punktów straty Ławki do rywala), należy zauważyć, że Śledziki rozegrały o trzy spotkania więcej. W ubiegłą niedzielę udało im się wygrać i zakończyć niechlubną serię trzech porażek z rzędu. Z kolei patrząc na formę Ławki (LWLWL) dziś wypadałoby zwycięstwo ;)

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 1 lipca alarm 19:40
SILICON CREATIONS – OSTRY CIEŃ MGŁY (LIGA E1)

Ostry Cień Mgły to jak na razie najsłabszy zespół rozgrywek, ale mocno liczymy na to, że dziś w starciu z Siliconem pokażą nam, że jednak potrafią punktować. Silikon ma na koncie cztery porażki i dwa zwycięstwa, ale forma z ostatnich meczów pozwala wierzyć, że Ostry Cień ma dziś szansę na przełamanie.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 1 lipca alarm 20:00
JALA DREIPS – HUSARIA KRAKÓW (LIGA C1)

Husaria okupuje wprawdzie ostatnią lokatę, ale rozegrali dopiero 3 mecze, dlatego trudno jednoznacznie ocenić formę tego zespołu na tle dzisiejszego rywala. Jala Dreips znajdują się trzy pozycje wyżej i chociaż wygrali tylko raz, to wciąż mamy w pamięci ich remisowe starcie z liderem ligi, co pozwala myśleć, że tę ekipę stać na dużo więcej niż do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 1 lipca alarm 20:00
ABB – NOTORYCZNI DEBIUTANCI (LIGA C2)

Ten mecz można śmiało określić mianem walki o pozostanie w lidze. Dwie ostatnie drużyny z takim samym dorobkiem punktowym i podobnym bilansem bramek. To będzie wyrównany pojedynek i stawiamy na minimalną wygraną Debiutantów.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 1 lipca alarm 20:00
JAGLACCI TINDERWOLVES – RAFIS B (LIGA C2)

Ciasna tabela sprawia, że Jaglacci znajdują się pięć pozycji niżej od Rafisu, ale przewaga tych drugich wynosi zaledwie jeden punkt. Dodatkowo Tinderwolves mają rozegrane o jedno spotkanie mniej. Statystyki pokazują że obydwie ekipy tracą prawie tyle samo bramek ile strzelają, dlatego czujemy, że dziś padnie wysoki bramkowy remis.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 1 lipca alarm 20:35
PINK BOWLING - AMBER (LIGA A)

Znajdujący się tuż pod bezpieczną strefą Pink Bowling i Astor powalczą dziś o wyjście ze spadkowego rejonu tabeli. Forma w kratkę, identyczny bilans bramkowy i tylko dwa punkty różnicy pomiędzy zespołami zapowiadają wyrównane spotkanie.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 1 lipca alarm 20:35
FC MECZDEJ - VICTORIA (LIGA C1)

Drużyna zajmująca trzecie miejsce kontra zespół uciekający przed strefą spadkową. Jedni walczą o awans, drudzy o utrzymanie, co oznacza, że motywacja powinna być na najwyższym poziomie. Obstawiamy, że pragnienie awansu dziś zwycięży.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 1 lipca alarm 20:35
WOLNI STRZELCY – ANONYMOUS (LIGA D1)

Anonymous są w tym sezonie bezkompromisowi – trzy zwycięstwa i trzy porażki, co pozwala im zajmować bezpieczną szóstą lokatę. Z kolei Wolni Strzelcy wydają się pewnie zmierzać po awans do wyższej klasy. Mają na koncie 15 punktów na 18 możliwych i to ich upatrujemy dziś w roli faworyta.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 1 lipca alarm 21:00
INTER KRAKÓW – CEMARK.PL (LIGA B1)

Mecz zespołów z dołu tabeli. Zawodnicy Cemarku jeszcze w tym sezonie nie wygrali, ale starcie z Interem Kraków będzie dobrą okazją, aby odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo. Inter ma na koncie tylko dwa oczka więcej i odrobinę lepszy bilans bramkowy, ale zdecydowanie znajduje się w zasięgu Cemarku.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 1 lipca alarm 21:00
CCKS CHŁOPY - DESPERO (LIGA C2)

Starcie drużyn ze środka tabeli. Taką samą liczbę punktów (9) zdołały do tej pory uzbierać obydwa zespoły. Ostatnie dwie kolejki wskazują na lepszą formę Chłopów, którzy wygrali z Jaglacci i ABB, zaś Despero podzieliło się punktami z Debiutantami i Wonderkids.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 1 lipca alarm 21:00
KOLEDZY Z ROBOTY – BLACK LABEL (LIGA D2)

Black Label muszą dziś wygrać, jeśli chcą mieć szanse na utrzymanie w lidze. Koledzy z Roboty prezentują nierówną formę, dlatego miłośnicy popularnej whiskey powinni dziś poszukać swojej okazji do zwycięstwa.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 1 lipca alarm21:30
NEMBUD - CYBER (LIGA A)

Aspirujący do podium Cyber, który w zeszłym tygodniu zanotował pierwszą ligową porażkę, będzie chciał pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy. Nembud mimo tego, że gra w kratkę, pokazał już w tym sezonie, że potrafi strzelać bramki wyżej notowanym rywalom, dlatego na pewno nie odstawi nogi.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 1 lipca alarm 21:30
AKS KABARET – LOGITECH BŁĘKITNA HUSARIA (LIGA E1)

Faworyt tego meczu wydaje się być oczywisty i jest to ekipa Logitechu, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała. AKS Kabaret jednak odbił się od dna i ostatnie dwa mecze to pewne wygrane tej drużyny i zachowane czyste konto. Liczymy na wyrównane widowisko z delikatnym wskazaniem na Husarię.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 1 lipca alarm 19:30
ARMAGEDON – WŚCIEKŁE PSY (LIGA B2)

Lider tabeli, Wściekłe Psy po bolesnym początku, zanotował sześć wygranych pod rząd i ewidentnie jest w gazie. Zajmujący dziewiątą lokatę Armagedon wydaje się być skazany na pożarcie, ale liczymy, że postarają się napsuć krwi rywalom i nie będzie to jednostronne widowisko.

NASZ TYP arrow_forward 2

Last modified on środa, 01 lipiec 2020 12:42
(0 votes)