person_outline
search

Niedziela z piątym szczeblem rozgrywkowym

Przed nami wyjątkowa niedziela, nie tylko ze względu na wybory prezydenckie, ale także na fakt, że 28 czerwca odbędą się ostatnie mecze szóstego tygodnia Futbolowej Ligi Szóstek. W szranki stanie osiemnaście zespołów, które zmierzą się ze sobą w dziewięciu meczach Ligi E1 i Ligi E2. Najciekawiej zapowiada się spotkanie OREO ze Śledzikami, którzy powalczą o przełamanie złej formy.

calendar_today 24 czerwca alarm 12:45
OREO - ŚLEDZIKI (LIGA E2)

Dwie drużyny, które plasują się w środku tabeli Ligi E2. Śledziki dobrze rozpoczęli sezon i w czterech spotkaniach zgromadzili osiem punktów, jednak ostatnio są w kryzysie, gdyż przegrali trzy mecze z rzędu. OREO też w dwóch ostatnich rywalizacjach musiało uznać wyższość przeciwnika, więc ważny mecz dla obu ekip, które będą szukać przełamania. Spodziewamy się wyrównanego meczu, w którym wynik będzie oscylował w okolicach remisu.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 13:40
WŚCIEKŁE PSY - FI SQUAD (LIGA E2)

Jak dotychczas to znakomity sezon Wściekłych Psów, które przewodzą w ligowej stawce mając na koncie pięć zwycięstw i jedną porażkę. Fi Squad z kolei znajduje się w sporym kryzysie. W czterech ostatnich meczach nie mogli odnieść zwycięstwa i udało im się w nich zdobyć tylko jeden punkt. W starciu z Wściekłymi Psami spodziewamy się czwartej porażki z rzędu w wykonaniu Fi Squadu.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 15:30
RED BULLS - BŁĘKITNA WATAHA (LIGA E2)

Spotkanie dwóch drużyn znajdujących się na dwóch różnych biegunach ligowej tabeli. Red Bulls mają na swoim koncie już cztery zwycięstwa i remis, dzięki czemu są wiceliderem i w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Błękitna Wataha nie zaliczy startu wiosennej kampanii do udanych, gdyż trzy pierwsze mecze przegrała i jak na razie jest na samym dnie. Faworyt tego meczu może być tylko jeden,czyli ekipa Bartłomieja Chachlicy, która powinna spokojnie triumfować.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 16:25
NO NAME - POWRÓT ŻYWYCH TRUPÓW (LIGA E2)

No Name ma w głowie walkę o awans na czwarty szczebel rozgrywkowy i jeżeli chce to osiągnąć to spotkania jak to, które czeka ich w niedzielę, muszą wygrywać. Powrót Żywych Trupów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli mając na koncie zero punktów i cztery mecze rozegrane. PŻT nie przegrywają swoich meczów jakoś zdecydowanie, jednak w rywalizacji z No Name nie wróżymy im sukcesu i spodziewamy się spokojnego zwycięstwa No Name.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 16:25
LOGITECH BŁĘKITNA HUSARIA - OSTRY CIEŃ MGŁY (LIGA E1)

Ostry Cień Mgły to debiutant w rozgrywkach Futbolowej Ligi Szóstek i póki co płaci spore frycowe, gdyż pięć pierwszych spotkań tego zespołu zakończyło się ich porażkami. Logitech Błękitna Husaria niesiona zimowym sukcesem wciąż gra bardzo dobrze i w czterech spotkaniach zgromadziła dziesięć “oczek”, a więc co za tym idzie w tej kampanii jeszcze nie przegrała. Tutaj faworyt może być tylko jeden i jest to Błękitna Husaria, która naszym zdaniem zgarnie czwarty komplet punktów na wiosnę.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 17:20
SHAMROCK PROJEKTY - PERŁA KRAKÓW (LIGA E1)

Nie udał się start sezonu Shamrockowi Projekty, który na inaugurację uległ BKS Teamowi, jednak w kolejnych czterech grach zgromadzili aż dziesięć punktów i wydaje się, że złapali odpowiedni rytm. Widać to w ich grze, gdyż zgranie zespołu jest coraz lepsze z meczu na meczu. Perła Kraków gra “w kratkę” i uzbierała dziewięć punktów przy okazji trzykrotnie ulegając. Faworytem tego pojedynku jest Shamrock, jednak nie jest to jakiś murowany typ.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 17:20
FC ADMIND - ŁAWKA REZERWOWYCH (LIGA E2)

Drużyny te po czterech spotkaniach mają na swoim koncie po sześć punktów, jednak mniej zadowoleni z tego wyniku mogą być zawodnicy Admindu, którzy gdyby nie ich nieobecność na pierwszym meczu mieliby ich o trzy więcej. Ławka Rezerwowych w czwartek po zaciętym meczu pokonałą Armagedon i wygrzebała się z samego spodu klasyfikacji. Według nas trzy punkty powędrują tutaj na konto FC Admind, którzy wydają się być zespołem konkretniejszym.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 20:05
STARE WIKI - SILICON CREATIONS (LIGA E1)

Oba zespoły mają aspiracje na coś więcej niż miejsce w środku stawki, jednak jak na razie spisują się bardzo przeciętnie. Niestabilna jest forma zarówno jednych jak i drugich, dlatego bardzo ciężko znaleźć faworyta tego pojedynku. Obie drużyny potrafiły w tym sezonie zagrać bardzo dobre mecze, jednak mają na swoim koncie także wpadki. Według nas tutaj odbędzie się wyrównany mecz, gdzie losy zwycięstwa będą ważyć się do końca.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 21:00
JAGER-MASTERS - AKS KABARET (LIGA E1)

”Kabareciarze” po trzech porażkach z rzędu ostatnio w końcu wygrali i odprawili GSBK, z kolei Jager-Masters gra bardzo różnie. Zespół Jakuba Adamczyka dobre mecze przeplata słabszymi i jak dotychczas udało im się zgromadzić siedem punktów w pięciu meczach. W nieco gorszej sytuacji jest AKS, który spotkań rozegrał już siedem, a zgromadził jeden punkt mniej od swojego niedzielnego rywala. Faworytem meczu jest Jager-Masters, jednak nie skreślamy Kabaretu.

NASZ TYP arrow_forward 1X

Last modified on sobota, 27 czerwiec 2020 21:02
(0 votes)