person_outline
search

Weldbud sprawdzi Stomatologię, Bishaka z BAnerką o fotel lidera

Przed nami kolejne spotkania w ramach szóstego tygodnia rozgrywek Futbolowej Ligi Szóstek. W FLS-owej elicie do rywalizacji staną Stomatologia Stupka i Weldbud. W harmonogramie dzisiejszych meczów znajduje się także hit, w którym w meczu na szczycie Ligi B2 zagrają Bishaka Kurdwanów i BAnerka. Dużo powinno się dziać także na trzecim szczeblu rozgrywkowym, gdzie FC Dłubnia zmierzy się z Nową Elektro Squad, SOLIDEXPERT z ABB, a Rafis B z Krakoską Piłką.

calendar_today 24 czerwca alarm 19:00
FC DŁUBNIA - NOWA ELEKTRO SQUAD (LIGA C1)

W niezłej formie znajduje się FC Dłubnia, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała, jednak ma na swoim koncie jedynie pięć punktów, gdyż ostatnie dwa mecze zakończyły się remisami. O ile podział punktów z wyżej notowanym FC Meczdej można uznać za sukces, o tyle remis z będącymi w kryzysie Bianconeri to nie jest powód do chluby dla Dłubni, która ma aspiracje do walki o najwyższe cele. Nowa Elektro Squad rozpoczęła wiosenną rywalizację od dwóch triumfów, jednak następnie dwukrotnie schodziła z boiska jako przegrana. W meczu z Dłubnią potrzebują kompletu punktów, aby nie stracić kontaktu z czołówką. Są faworytem tego pojedynku jednak o trzy punkty łatwo nie będzie.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 24 czerwca alarm 19:00
SOLIDEXPERT - ABB (LIGA C2)

Starcie drużyn, które jak pokazuje początek sezonu będą walczyć o pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Oba zespoły początku wiosennej kampanii nie zapiszą do udanych, gdyż prezentują bardzo nierówną formę. ABB wzniosło się raz na wyżyny pokonując wyżej notowany Wonderkids, czym pokazali, że stać ich na wiele. W meczu z SOLIDEXPERT-em będą szukać drugiego zwycięstwa w tym sezonie, ale łatwo nie będzie. Stawiamy na wyrównane zawody z wynikiem w okolicach remisu.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 19:55
RAFIS B - KRAKOSKA PIŁKA (LIGA C2)

Kolejne dwa zespoły, które po przeciętym starcie sezonu muszą bardziej oglądać się za siebie niż spoglądac w górę tabeli. Rafis B gra “w kratkę” i jest drużyną nieprzewidywalną, bowiem rezultaty, które odniósł w tym sezonie są bardzo zróżnicowane. Jeżeli chodzi o formę Krakoskiej Piłki to po trzech porażkach z rzędu w poniedziałek udało im się urwać punkt Big Time’owi Kraków i poprawić sobie nieco humory. Faworytem tego pojedynku są rezerwy Rafisu, jednak nasz tym “podpieramy” ze względu na ich nierówną dyspozycję w ostatnich meczach.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 24 czerwca alarm 19:55
FC LUJE - WOLNI STRZELCY (LIGA D1)

Starcie drużyn z dwóch różnych biegunów tabeli Ligi D1. Wolni Strzelcy są w znakomitej formie i cztery ostatnie spotkania kończyli jako zwycięzcy, dzięki temu znajdują się na trzeciej pozycji. W zupełnie innych nastrojach do piątkowego pojedynku przystąpią Luje, którzy na dobre utknęli na dole tabeli i z trzema punktami zajmują ostatnią pozycję. Mają jednak kontakt z zespołami powyżej nich i odrobienie strat nie będzie trudnym wyzwaniem. Spodziewamy się, że w niedalekiej przyszłości Luje zaczną punktować, jednak jeszcze nie w dzisiejszym pojedynku, gdzie stawiamy na Wolnych Strzelców.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 24 czerwca alarm 20:50
WELDBUD - STOMATOLOGIA STUPKA (LIGA A)

Dwa remisy i porażka to statystyka Stomatologii Stupka w trzech ostatnich spotkaniach. Jest to zaskakujący rezultat w przypadku drużyny Łukasza Stupki, jednak wciąż utrzymują się w ścisłej czołówce. Weldbud plasuje się tuż nad strefą spadkową i jak na razie zgromadził sześć punktów w pięciu kolejnych bojach. Faworyt tego meczu może być tylko jeden, czyli ekipa Stomatologii Stupka. Spodziewamy się łatwego i wysokiego zwycięstwa drużyny w czarnych koszulkach.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 24 czerwca alarm 20:50
BISHAKA KURDWANÓW - BANERKA (LIGA B2)

Absolutny hit dnia, o ile nie całego tygodnia rozgrywek! Dwie drużyny, które znajdują się na samym szczycie Ligi B2 i marzą o mistrzostwie oraz promocji do FLS-owej elity. Zespoły te zgromadziły na swoim koncie po cztery zwycięstwa i jak dotychczas nie mają sobie równych w swojej lidze. Zapowiada się bardzo dobre spotkanie, w którym nie braknie walki i emocji. Z pwnością nikt nie będzie odpuszczał, bo to spotkanie może nawet zaważyć na całym sezonie. Jedno jest pewne. Będzie się działo!

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 21:45
NIC SIĘ NIE STAŁO - WADOWSCY (LIGA D2)

Nie jest to udany sezon dla obu zespołów, przynajmniej jak do tej pory. Nic się nie stało i Wadowscy zgromadzili po trzy punkty i zajmują pozycje w dolnej części tabeli. Szanse na załapanie się do grupy “mistrzowskiej” są niewielkie, jednak żeby je przedłużyć trzy punkty w piątkowej grze są potrzebne jednym i drugim. Nie mamy faworyta w tym pojedynku i stawiamy na wyrównany mecz i remis, który właściwie pozbawi obie drużyny szans na walkę o wyższe cele.

NASZ TYP arrow_forward X

Last modified on piątek, 26 czerwiec 2020 11:30
(0 votes)