person_outline
search

Starcie beniaminków w A, Janusze o pierwszego gola

Zmagania w Lidze A zainauguruje w środowy wieczór Weldbud, który zmierzy się z innym beniaminkiem - Krupiński Pompy. Również pierwszy mecz w sezonie rozegra w Lidze B2 Bishaka Kurdwanów, która zagra z Black Hawks. Ciekawie w tej lidze zapowiada się mecz Płaszowa z Kalinexem. Liga C2 to premierowy występ CCKS Chłopów, którzy powalczą z Big Time Kraków. Ciężkie zadanie czeka Krakoską Piłką, która zmierzy się z Wonderkids. Trudne spotkania czekają w Lidze D2 ekipy Rekonwalescentów Skawina oraz Coca Juniors, które zagrają odpowiednio ze Zmarnowanymi Talentami oraz BTCH. O pierwsze punkty wiosną powalczą w E2 Wściekłe Psy z Januszami Futbolu.

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

calendar_today 3 czerwca alarm 18:30
CCKS CHŁOPY - BIG TIME KRAKÓW (LIGA C2)

Pierwszy mecz w sezonie jednej z najbardziej charakternych drużyn w całej Futbolowej Lidze Szóstek - CCKS Chłopów. Zespół ten przeważnie balansuje na granicy utrzymania, ale zwykle dzięki zrywowi w ostatnich kolejkach udaje się ligowy byt zachować. Spodziewamy się, że wiosną będzie podobnie. Chłopy zainaugurują nową kampanię starciem z Big Time Kraków i na pewno nie są bez szans na sukces, chociaż to rywale są naszym zdaniem faworytami.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 3 czerwca alarm 19:00
ABB - RAFIS B (LIGA C2)

Obie drużyny początku sezonu nie mogą zaliczyć do specjalnie udanych. Jedni i drudzy mają bowiem na koncie tylko jeden punkt wywalczony w dwóch spotkaniach. Rafis B najpierw przegrał z Big Time by następnie dość szczęśliwie zremisować ze Złotymi Chłopakami. ABB z kolei na inaugurację wysoko przegrało z Krakoską Piłką, ale już w ubiegłym tygodniu sprawiło niespodziankę i zremisowało z Despero. Trudno tak na dobrą sprawę stwierdzić, która ze stron ma dzisiaj więcej szans sukces. Delikatnym faworytem jest naszym zdaniem ABB.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 3 czerwca alarm 19:00
BLACK LABEL - C-BULLS (LIGA D2)

Zespół C-Bulls nieźle prezentuje się na początku sezonu. W pierwszej kolejce co prawda nie sprostał Rekonwalescentom Skawina, ale już w ubiegłym tygodniu udało się wysoko pokonać Zmarnowane Talenty. Dobra forma pozwala widzieć w C-Bulls faworyta dzisiejszej rywalizacji z Black Label. Zawodnicy BL chcąc wywalczyć pierwszy punkty będą się musieli zaprezentować znacznie lepiej niż w meczu z Coca Juniors. Taki scenariusz oczywiście jest możliwy, niemniej stawiamy na C-Bulls.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 3 czerwca alarm 19:30
PŁASZÓW - SERWIS BANK - FC KALINEX (LIGA B2)

Zespoły te w 2020 roku mierzyły się ze sobą już dwukrotnie w ramach Ligi Zimowej. Za pierwszym razem zdecydowanie lepszy był Płaszów, który pokonał FC Kalinex 8:3. W rewanżu, do którego doszło już w fazie pucharowej padł remis 2:2, a rzuty karne lepiej wykonywały “Byki”, które przeszły dalej. Obie ekipy znają się więc bardzo dobrze. FC Kalinex nie jest wiosną w najwyższej dyspozycji, chociaż udało się ostatnio przerwać serię meczów bez zwycięstwa. Naszym zdaniem faworytem mimo wszystko jest Płaszów.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 3 czerwca alarm 20:00
REKONWALESCENCI SKAWINA - ZMARNOWANE TALENTY (LIGA D2)

Rekonwalescenci Skawina nie mogą narzekać na swoją dyspozycję w początkowej fazie sezonu. Póki co mają na koncie dwie pewne wygrane i z pewnością będą chcieli dzisiaj podtrzymać zwycięską serię. Na to niekoniecznie muszą przystać Zmarnowane Talenty. Zespół ten na inaugurację co prawda przegrał z C-Bulls, ale w pierwszej połowie jego gra wyglądała naprawdę przyzwocie. Na pewno Talenty będą chciały sprawić niespodziankę. Naszym zdaniem w wyższej formie są mimo wszystko Rekonwalescenci i to oni zwyciężą.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 3 czerwca alarm 20:00
BTCH - COCA JUNIORS (LIGA D2)

Gracze Coca Juniors są w formie i z tym nie ma co dyskutować. Pewne wygrane z Wadowskimi oraz Black Label nie są dziełem przypadku. Dzisiejszego rywala w żadnym wypadku nie mogą jednak zlekceważyć. BTCH zaskoczyło bowiem w pierwszym meczu i pewnie pokonało Nic się nie stało, prezentując przy tym naprawdę dobrą grę. Zapowiada się zatem interesujące spotkanie, którego faworytem jest naszym zdaniem Coca Juniors.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 3 czerwca alarm 20:00
WŚCIEKŁE PSY - JANUSZE FUTBOLU (LIGA E2)

Wściekłe Psy swojego premierowego występu w sezonie wiosennym na pewno nie będą mile wspominać. Porażka aż 1:14 z Red Bulls sprawiła, że zaczęliśmy się poważnie zastanawiać czy zespół ten będzie w stanie włączyć się do walki o najwyższe cele w Lidze E2? Tym razem naprzeciw staną Janusze Futbolu, które nie dość, że przegrały oba dotychczasowe mecze to w dodatku przez 100 minut nie potrafiły strzelić nawet jednego gola. Dzisiaj bramkę Januszom w końcu uda się zdobyć. Punktów na koncie natomiast w dalszym ciągu będzie zero.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 3 czerwca alarm 20:30
BKS TEAM - PERŁA KRAKÓW (LIGA E1)

Nie będziemy się już znęcać nad zawodnikami Perły i pisać co się wydarzyło w ostatniej minucie spotkania ze Starymi Wilkami. Straconych punktów szkoda, tym bardziej że dzisiaj szansa na zdobycz według nas jest niewielka. BKS Team to jeden z głównych kandydatów do nawet mistrzowskiego tytułu w Lidze E1 i od początku sezonu potwierdza, że taka łatka została mu przypięta nieprzypadkowo. BKS zwycięży po raz trzeci w sezonie.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 3 czerwca alarm 21:00
CEMARK.PL - TUBYLCY (LIGA B1)

Cemark.pl w swoim pierwszym wiosennym występie nie miał zbyt wiele do powiedzenia w starciu z AZSem. Zwłaszcza pierwsza połowa była dla tej drużyny wybitnie nieudana. Inauguracja sezonu nie wypadła więc zbyt okazale. Dzisiaj nadarza się zatem okazja do rehabilitacji. Cemark zmierzy się z Tubylcami, dla których będzie to pierwsze spotkanie w tej kampanii. Naszym zdaniem starcie to nie ma wyraźnego faworyta, dlatego stawiamy na remis.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 3 czerwca alarm 21:00
BLACK HAWKS - BISHAKA KURDWANÓW (LIGA B2)

Do gry wkracza Bishaka Kurdwanów, czyli zespół z dużymi ambicjami i bez wątpienia jeden z faworytów Ligi B2. Na początek doświadczona ekipa Marcina Noska zmierzy się z Black Hawks. “Czarne Jastrzębie” przystąpią do tego spotkania w całkiem niezłych humorach. Przed kilkoma dniami pokonały bowiem w dobrym stylu Kameb i na pewno bedą chciały dzisiaj pójść za ciosem. Niespodzianka na pewno jest możliwa, ale zdecydowanie stawiamy jednak na Bishakę.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 3 czerwca alarm 21:00
WONDERKIDS - KRAKOSKA PIŁKA (LIGA C2)

Niemały problem stanowi dla nas ocena faktycznych możliwości Krakoskiej Piłki. Z jednej strony zespół ten świetnie wypadł na inaugurację przeciwko ABB, ale z drugiej zagrał bardzo w źle przeciwko Jaglacci. Która wersja Krakoskiej Piłki jest tą prawdziwą? Być może odpowiedź na to pytanie da dzisiejsze spotkanie. Rywalem będzie wymagająca ekipa Wonderkids, która w ubiegłym tygodniu pokonała 4:0 Big Time Kraków. To właśnie w stronę Wonderkids kierujemy dzisiaj nasz typ.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 3 czerwca alarm 21:30
KRUPIŃSKI POMPY - WELDBUD (LIGA A)

Trzeba przyznać, że całkiem śmiało poczynają sobie Krupiński Pompy w swoim debiutanckim sezonie w Lidze A. Zawodnicy tej drużyny najpierw postawili się Rafisowi, a następnie pokonali doświadczoną ekipę Aqua Soil. Wydaje się zatem, że dzisiaj czeka ich nieco łatwiejsze zadanie. Dla Weldbudu będzie to bowiem pierwsze spotkanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym FLS. Stawiamy na minimalną wygraną Pomp.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 3 czerwca alarm 22:30
LOGITECH BŁĘKITNA HUSARIA - SHAMROCK PROJEKTY (LIGA E1)

Logitech Błękitna Husaria dobrze weszła w sezon i uporała się z Vittorią Kraków. Dzisiaj poprzeczka zostanie powieszona jeszcze wyżej, ponieważ naprzeciw stanie Shamrock Projekt, czyli zespół który naszym zdaniem znajdzie się na mecie w ścisłej czołówce Ligi E1. Dodatkowo jest podrażniony niedawną porażką z BKS Teamem i z pewnością zrobi wszystko, aby podobna historia tym razem się nie powtórzyła. Błękitna Husaria to jednak nie jest przypadkowy zespół i łatwo się nie podda. Stawiamy na remis.

NASZ TYP arrow_forward X

Last modified on środa, 03 czerwiec 2020 12:08
(0 votes)