person_outline
search

KS Klub na drodze CMR, SOLIDEXPERT sprawdzi Despero

We wtorkowy wieczór ineteresująco zapowiadają się przede wszystkim mecze w Lidze B1, gdzie CMR United zmierzy się z KS Klubem Sportowym, Czyżyny z Browarami Hills, a Omega z Interem Kraków. Wiele emocji powinno przynieść także spotkanie Despero z SOLIDEXPERT w Lidze C2. W tej samej lidze o pierwsze punkty powalczy 4senal, który tym razem zagra z Notorycznymi Debiutantami. W D1 Hutniczek podejmie Wolnych Strzelców, a Anonymous ekipę PWK. Ostry Cień Mgły natomiast sprawdzi w Lidze E1 formę InPostu.

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

calendar_today 2 czerwca alarm 19:40
STAL NOWA HUTA - BIANCONERI (LIGA C1)

Pierwszy mecz po awansie rozegra dzisiaj Stal Nowa Huta. Zespół ten nieźle wypadł w sezonie jesiennym, natomiast znacznie gorzej poszło mu w Lidze Zimowej. Na początek Stal zmierzy się z bardzo solidnym przeciwnikiem jakim bez wątpienia jest ekipa Bianconeri. Zespół ten jest niewygodnym rywalem dla każdego i trzeba się naprawdę napracować, żeby go pokonać. Naszym zdaniem górę weźmie dzisiaj doświadczenie Bianconeri i na tą drużynę stawiamy.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 2 czerwca alarm 19:40
HUTNICZEK - WOLNI STRZELCY (LIGA D1)

Wolni Strzelcy narazie grają w kratkę. W ubiegłym tygodniu rozegrali dwa spotkania, z których jeden przegrali a jeden wygrali. Trudno zatem w dalszym ciągu powiedzieć na co tak naprawdę stać ten zespół. Najbliższe mecze powinny dać w tej kwestii odpowiedź. Dzisiaj Strzelcy zmierzą się z ekipą Hutniczka i raczej nie będą faworytami. Zawodnicy Hutniczka dobrze spisali się w Lidze E1 jesienią i z pewnością będą chcieli pokazać się z dobrej strony również wiosną. Stawiamy na ich zwycięstwo, chociaż typ podpieramy X.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 2 czerwca alarm 19:40
INPOST - OSTRY CIEŃ MGŁY (LIGA E1)

InPost jesienią miewał momenty naprawdę dobrej gry. Zwłaszcza końcówka kampanii w wykonaniu tej drużyny była obiecująca. Ciekawi jesteśmy jak InPost będzie się prezentował po tak długiej przerwie. Na początek zmierzy się z Ostrym Cieniem Mgły, który zdążył już rozegrać jedno spotkanie. Z Vittorią Kraków co prawda przegrał, ale pokazał spory potencjał i na pewno nie będzie to chłopiec do bicia. Naszym zdaniem będzie to bardzo wyrównany mecz, który zakończy się podziałem punktów.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 2 czerwca alarm 20:10
OMEGA - INTER KRAKÓW (LIGA B1)

Omega jak narazie radzi sobie wiosną całkiem nieźle. Cztery punkty wywalczone w dwóch pozwalają zajmować miejsce w ścisłej czołówce Ligi B1. A mogło być jeszcze lepiej, gdyby w starciu z Czyżynami udało się dowieźć prowadzenie do końcowego gwizdka. Dzisiaj Omega zmierzy się z innym beniaminkiem - Inter Kraków. Gracze Interu w premierowym występie nieznacznie ulegli ekipie BiegunSportu, ale momentami wyglądali na boisku naprawdę nieźle. Naszym zdaniem delikatnym faworytem jest dzisiaj Omega, ale remis też nie będzie dla nas zaskoczeniem.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 2 czerwca alarm 20:40
DESPERO - SOLIDEXPERT (LIGA C2)

Zawodnicy Despero na pewno nie tak wyobrażali sobie swój początek przygody z Ligą C2. Choć byli zdecydowanymi faworytami to jednak nie dali rady ABB i musieli zadowolić się remisem. A dzisiaj poprzeczka powinna zostać zawieszona jeszcze wyżej. Zespół SOLIDEXPERT udanie zainaugurował wiosenne zmagania i po trudnym meczu pokonał 4senal. Według nas jest faworytem tej rywalizacji, chociaż na pewno nie zdecydowanym.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 2 czerwca alarm 20:40
READY4S - AKS KABARET (LIGA E1)

Zespół Ready4s z całkiem niezłej strony zaprezentował się w Lidze Zimowej i nie możemy się doczekać aż zobaczymy go dzisiaj w akcji. Na początek przyjdzie mu rywalizować z bardzo doświadczoną ekipą “Kabareciarzy”. AKS jest jednak od dawna w kiepskiej dyspozycji i póki co kontynuuje serię porażek. W obozie Kabaretu na pewno mają nadzieję na przełamanie już dzisiaj. Łatwo o wygraną jednak nie będzie. Nasz typ kierujemy w stronę Ready4s.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 2 czerwca alarm 20:40
BŁĘKITNA WATAHA - ARMAGEDON (LIGA E2)

Błękitna Wataha ma za sobą średnio udany sezon jesienny, w którym grała mocno w kratkę, przez co zajęła miejsce w dolnej połówce tabeli. Wydaje nam się, że możliwości drużyny są dużo wyższe. W inauguracyjnym występie nowej kampanii Wataha zagra z Armagedon. Drużyna Jakuba Lurańca zaliczyła w ubiegłym tygodniu mocny falstart i wyraźnie uległa Śledzikom, nie strzelając przy tym choćby jednego gola. Z racji tego, że gra Armagedonu pozostawia sporo do życzenia stawiamy dzisiaj na Błękitną Watahę.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 2 czerwca alarm 21:10
CMR UNITED - KS KLUB SPORTOWY (LIGA B1)

Duże wrażenie wywarła na nas gra CMR United, który w swoim pierwszym występie pewnie pokonał Home Broker. Może się okazać, że będzie to czarny koń rozgrywek w Lidze B1, który poważnie namiesza w stawce. Dzisiaj zmierzy się z KS Klubem Sportowym. Zespół ten na początku sezonu na pewno nie jest w najwyższej dyspozycji. Wymęczone zwycięstwo z Prawdzikami i wyraźna porażka z TEB Edukacją B to nie są rezultaty na jakie stać KS Klub Sportowy. Z rywalizacji tej naszym zdaniem zwycięsko wyjdzie CMR.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 2 czerwca alarm 21:40
CZYŻYNY - BROWARY HILLS 32040 (LIGA B1)

Gracze Czyżyn na pewno nie byli do końca zadowoleni z wyniku niedawnego pojedynku z Omegą. Przez zdecydowaną część meczu byli bowiem stroną przeważającą, ale musieli zadowolić się tylko jednym punktem. Niemniej zaprezentowali się całkiem korzystnie i to pozwala widzieć w nich faworyta dzisiejszego spotkania. Browary Hills to drużyna z dużymi możliwościami, która jednak miewa spore problemy z ustabilizowaniem formy. Nie spodziewamy się, żeby na starcie rozgrywek była w szczytowej dyspozycji, dlatego też stawiamy na wygraną Czyżyn.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 1 czerwca alarm 21:40
FC MECZDEJ - FC DŁUBNIA (LIGA C1)

Od mocnego uderzenia rozpoczęła zmagania w Lidze C1 FC Dłubnia. W swoim premierowym występie nie dała większych szans Victorii. Dzisiaj zmierzy się z FC Meczdej i wygrana równie łatwo na pewno nie przyjdzie. Rywale mają za sobą dwa całkiem niezłe spotkania. FC Meczdej podobać mógł się zwłaszcza w starciu z Jala Dreips, w którym zaprezentował pełnię swoich ofensywnych możliwości. Jeśli nie poprawi jednak swojej gry w obronie to o kolejne trzy punkty będzie trudno.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 2 czerwca alarm 21:40
4SENAL - NOTORYCZNI DEBIUTANCI (LIGA C2)

Nie tak wyobrażali sobie początek sezonu wiosennego zawodnicy 4senalu. Pomimo tego, że z SOLIDEXPERT zagrali całkiem nieźle to jednak zeszli z boiska pokonani. Dzisiaj na ich drodza staną Notoryczni Debiutanci, czyli dawny Comarch S.A. Mamy poważny problem z wytypowaniem faworyta tej rywalizacji. Mimo niedawnej porażki bardziej skłaniamy się ku 4senalowi, ale głównie z racji tego, że Debiutantów nie widzieliśmy jeszcze w akcji. Dla pewności nasz typ podpieramy “iksem”.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 2 czerwca alarm 22:10
ANONYMOUS - PWK (LIGA D1)

Do gry wkracza dzisiaj zespół Anonymous. Nowy sezon rozpocznie od starcia z tym samym rywalem, z którym grał ostatni mecz jesienią. Wówczas PWK nie pozostawiło złudzeń kto jest lepszy i pewnie zwyciężyło 8:3. Zawodnicy Anonymous na pewno będą chcieli wziąć zatem rewanż. Szanse mają na to tym większe, ponieważ wzmocnili się osobą Grzegorza Grzesiaka, który jak wiadomo gwarantuje określony poziom i mnóstwo goli. Jesteśmy ciekawi jak poradzi sobie w nowej ekipie.

NASZ TYP arrow_forward X

(0 votes)