Print this page
Wielki hit Ligi A

Wielki hit Ligi A

W piątkowy wieczór czeka nas pierwszy hit Ligi A. Naprzeciw siebie staną bowiem ekipy Elity-Bud oraz Asów NH. W Lidze B1 o pierwsze punkty C.F. VilaNova powalczy z wracającym na drugi szczebel rozgrywkowy Płaszowem. Drugim mecz w tym tygodniu rozegra w Lidze B2 BiegunSport, który tym razem czeka starcie z innym beniaminkiem - Omegą. W Lidze E1 interesująco zapowiada się spotkanie Perły Kraków z Vittorią, natomiasta w E2 do boju rusza faworyt tej ligi, czyli Wściekłe Psy, którym na początek przyjdzie się zmierzyć z debiutantem, drużyną Red Bulls.

calendar_today 22 maja alarm 19:00
ŚLEDZIKI - JANUSZE FUTBOLU (LIGA E2)

Śledziki całkiem nieźle radziły sobie w sezonie jesiennym. Na jego zakończenie zanotowały nawet serię trzech kolejnych zwycięstw, co ostatecznie pozwoliło drużynie tej zająć szóste miejsce. O czwartą kolejną wygraną Śledziki powalczą dzisiaj z Januszami Futbolu. Ten zespół z kolei w poprzedniej kampanii grał mocno w kratkę i typowanie jego meczów nie należało do łatwych zadań. Dzisiaj jednak wydaje nam się, że zwyciężą Śledziki.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 22 maja alarm 19:10
WŚCIEKŁE PSY - RED BULLS (Liga E2)

Do gry wchodzi największy, wedłu nas, faworyt Ligi E2. Wściekłe Psy wiosenne zmagania rozpoczną od starcia z ekipą Red Bulls. Czyli tak na dobrą sprawę nie wiadomo co czeka Wściekłe Psy. Postawa Red Bulls jest dla nas dużą niewiadomą i jesteśmi ciekawi jak zawodnicy tej drużyny wypadną na tle doświadczonego rywala. Przed pierwszym gwizdkiem stawiamy na Wściekłe Psy, które z przytupem będą chciały rozpocząć walkę o jak najszybszy powrót na czwarty szczebel.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 22 maja alarm 20:00
C.F. VILANOVA - PŁASZÓW - SERWIS BANK (Liga B2)

Długa i kręta była droga powrotna Płaszowa na zaplecze elity. Drużyny tej na drugim szczeblu nie oglądaliśmy bowiem od sezonu Jesień 2016. Wydaje się, że Płaszów posiada wszystko, aby jego przygoda z Ligą B2 potrwała znacznie dłużej niż jeden sezon. Na początek przyjdzie mu rywalizowaćz C.F. VilaNovą. Jest to zespół z niewątpliwym potencjałem, który jednak nie w każdym meczu jest widoczny. Zawodnicy VilaNovy grają w kratką i trudno przewidzieć w jakiej formie będą dzisiaj. Naszym zdaniem padnie dzisiaj remis.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 22 maja alarm 20:10
PERŁA KRAKÓW - VITTORIA KRAKÓW (LIGA E1)

Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w tym roku. W meczu rozgrywanym w ramach Ligi Zimowej górą była Perła Kraków, która zwyciężyła 4:2. Mimo to faworytem dzisiejszego starcia wydaje się być Vittoria Kraków. Zespół ten jest dużo bardziej doświadczony i prezentuje stabilniejszą formę od przeciwników. Celem Vittorian na pewno jest włączenie się do walki o awans do wyższej ligi. Zawodnicy Perły natomiast w pierwszej kolejności powinni poprawić kiepski wynik z jesieni, kiedy to na 12 spotkań wygrali zaledwie 3.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 22 maja alarm 21:00
ELITA-BUD - ASY NH (Liga A)

Hitowe starcie w Lidze A. Obie drużyny mają bardzo ambitne plany i wiążą duże nadzieje z rozpoczętym przed kilkoma dniami sezonem. Rozgrywany już w pierwszej kolejce mecz może mieć duże znaczenie nawet dla końcowego układu tabeli. Stawke w elicie jest bowiem na tyle wyrównana, że każda strata punktów może okazać się kosztowna. Elita-Bud z Asami w tym roku spotka się już po raz trzeci. Bilans póki co jest na remis. I dzisiaj raczej się to nie zmieni, ponieważ najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem wydaje się właśnie podział punktów.

NASZ TYP arrow_forwardX

calendar_today 22 maja alarm 21:10
RAFIS - BIG TIME KRAKÓW (Liga C2)

Szóste miejsce wywalczone jesienią w mocnej Lidze D1 wystarczyło, aby Rafis B mógł cieszyć się z awansu na wyższy szczebel. Dla tego zespołu jest to powrót do Ligi C po dwuletniej przerwie. W pierwszym meczu Bojan i spółka będą rywalizować z zespołem Big Time Kraków, który był rewelacją poprzedniej kampanii w Lidze D2. Długo przewodził stawce, ale ostatecznie ukończył zmagania na trzeciej lokacie. I właśnie w ekipie BT widzimy dzisiaj delikatnego faworyta, aczkolwiek nasz typ podpieramy “iksem”.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 22 maja alarm 22:10
OMEGA - BIEGUNSPORT (Liga B2)

Po krótkiej przerwie do rywalizacji na zapleczu elity wraca Omega. W pierwszym spotkaniu zmierzy się z innym beniaminkiem - BiegunSportem. Zespół ten premierowy występ w sezonie Wiosna 2020 ma już za sobą. Debiut na drugim szczeblu nie wypadł zbyt okazale i zakończył się wysoką porażką w starciu z AZS UEK. Chcąc tym razem wywalczyć punkty zespół Kamila Stepaniaka musi zagrać zdecydowanie lepiej. Z racji tego, że nie jesteśmy tego pewni skłaniamy nasz typ w stronę Omegi.

NASZ TYP arrow_forward 1X

Last modified on piątek, 22 maj 2020 10:37
(0 votes)
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone na rzecz FLS. All Rights Reserved.