person_outline
search

Powrót BKS, debiut C-Bulls

W trzecim dniu sezonu jesiennego na boisku zobaczymy m.in. powracający do rozgrywek BKS Team, który zmierzy się z AKS Kabaret. Premierowy występ w FLS zaliczy z kolei ekipa C-Bulls, a jej pierwszym przeciwnikiem będą Rekonwalescenci Skawina. Mająca ambitne plany drużyna Nie ma Lipy sprawdzi beniaminka - PWK. W Lidze C1 starcie dwóch doświadczonych zespołów: Jala Dreips oraz Victorii.

calendar_today 20 maja alarm 19:30
JALA DREIPS - VICTORIA (LIGA C1)

Victoria poprzedniego sezonu z całą pewnością nie może zaliczyć do udanych. Zespół ten przegrał bowiem aż 12 spotkań, a jedyne zwycięstwo jesienią odniósł w starciu z… Jala Dreips właśnie. Fakt ten dodaje zatem pewnego smaczku dzisiejszej rywalizacji, której faworyta trudno wskazać. Skłaniamy się nieco w stronę Jala Dreips, ale nie zdziwimy się przesadnie, jeśli jednak to Victoria ponownie zgarnie pełną pulę.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 20 maja alarm 20:30
AKS KABARET - BKS TEAM (Liga E1)

19 czerwca 2017 roku to data poprzedniego występu BKS Team w rozgrywkach Futbolowej Ligi Szóstek. Jesteśmy niezmiernie ciekawi jak wypadnie ponowny debiut tej drużyny. W pierwszej kolejce zmierzy się z bardzo doświadczoną ekipą “Kabareciarzy”, która jesienią zaliczyła bardzo słaby sezon i spadła z czwartego szczebla. Ambicji i zaangażowania zawodnikom Kabaretu na pewno nie zabraknie, ale czy to wystarczy, żeby ograć BKS?

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 20 maja alarm 21:30
REKONWALESCENCI SKAWINA - C-BULLS (Liga D2)

Po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć dzisiaj w akcji drużynę C-Bulls. Jak to z nowymi zespołami bywa nie wiemy do końca, czego możemy się po nich spodziewać. Póki co jesteśmy ostrożni, jeśli chodzi o ocenę możliwości C-Bulls. Pierwszymi rywalami będą Rekonwalescentami Skawina, którzy za wszelką cenę będą chcieli wyjść zwycięsko z tej rywalizacji. Tym bardziej, że aktualnie mają na koncie już 8 kolejnych porażek. Start nowego sezonu jest dobrą okazją, aby taki stan rzeczy zmienić. My stawiamy właśnie na wygraną ekipy ze Skawiny.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 20 maja alarm 22:30
NIE MA LIPY - PWK (LIGA D1)

Na czwartym szczeblu rozgrywkowym zadebiutuje dzisiaj zespół PWK, który zaliczył bardzo udaną kampanię jesienną. Jesteśmy ciekawi na co będzie stać czwartą drużynę Ligi E2. Na początek przyjdzie jej się zmierzyć z niezwykle doświadczoną ekipą Nie ma Lipy. Trudno do końca przewidzieć jak zakończy pierwszy mecz po tak długiej przerwie, ale my stawiamy na wygraną teamu dowodzonego niezmiennie przez Rafała Furgała.

NASZ TYP arrow_forward 1

Last modified on środa, 20 maj 2020 11:44
(0 votes)