person_outline
search

BAnerka sprawdzi formę "Byków", debiut BiegunSportu

Wtorkowy wieczór przyniesie nam pięć spotkań, z których najciekawiej zapowiada się rywalizacja dwóch czołowych ekip Lig B z jesieni, czyli Kalinexu oraz BAnerki. Debiut na drugim szczeblu zaliczy BiegunSport, który zmierzy się z AZSem UEK. Mając w pamięci sezon jesienny niezwykle interesująco zapowiada się także starcie Krakoskiej Piłki z ABB. Emocji na pewno nie zabraknie!

calendar_today 19 maja alarm 18:30
BIEGUNSPORT - AZS UEK (LIGA B1)

BiegunSport jesienią dość niespodziewanie zaliczył fantastyczny sezon i wywalczył drugie miejsce w Lidze C2. Wynik ten pozwolił po raz pierwszy w historii awansować na drugi szczebel rozgrywkowy, gdzie pierwszym rywalem będzie AZS UEK. I to właśnie ten zespół należy widzieć w roli faworyta. AZS całkiem nieźle radził sobie jesienią i na pewno w jego obozie snują plany poprawy siódmej lokaty. Aby zbliżyć się do osiągnięcia tego celu dobrze by było zacząć nowy sezon od wygranej.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 19 maja alarm 19:30KRAKOSKA PIŁKA - ABB (Liga C2)

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w sezonie jesiennym i wówczas po niezwykle emocjonującym spotkaniu górą była Krakoska Piłka, która zwyciężyła 5:4, chociaż przegrywała już 0:4. Liczymy, że podobną dawkę emocji jedni i drudzy zaserwują nam także dzisiaj. Trudno tak naprawdę przewidywać, który zespół zwycięży. Naszym zdaniem nieco więcej szans należy przyznać Krakoskiej Piłce, ale dalecy jesteśmy od tego, aby całkowicie pozbawiać ABB szans. Wynik ponownie powinien zakręcić się w okolicach remisu.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 19 maja alarm 20:30FC KALINEX - BANERKA (Liga B2)

Chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie wtorkowego wieczoru. Z jednej strony FC Kalinex, czyli czwarta drużyna sezonu jesiennego Ligi B1 oraz finalista Ligi Zimowej, a z drugiej brązowy medalista Ligi B2, czy BAnerka. Oba zespoły mają sięgające czołowych lokat ambicje, ale i możliwości, aby wiosną odgrywać w B2 jedne z głównych ról. W ich bezpośrednim starciu trudno jednak wskazać zdecydowanego faworyta, dlatego typujemy remis.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 19 maja alarm 21:30FC MECZDEJ - KORKOCIAGI.COM (Liga C1)

W dniu dzisiejszym Korkociagi.com rozegrają swój pierwszy mecz od blisko 3 lat na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Przez ostatnie sezony zespół ten z mniejszym lub większym powodzeniem występował bowiem na zapleczu elity. Na początek zmierzy się z FC Meczdej, czyli drużyną grającą mocno w kratkę, która świetne występy przeplata zupełnie nieudanymi. Właśnie nierówna forma sprawia, że typowanie meczów z udziałem FCM nie należy do najłatwiejszych zadań. Stawiamy na Korkociagi, ale nie jest to na pewno “pewniak”.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 19 maja alarm 22:30NZS UEK FC - KS AUGUSTYN (Liga D1)

Oba zespoły poprzedniego sezonu nie zaliczą do udanych, albowiem całe rozgrywki kręciły się w okolicach strefy spadkowej. NZS nawet z Ligi D2 spadł, ale dzięki wycofaniu się innych drużyn utrzymał miejsce na czwartym szczeblu. “Akademicy” odbudowali swoje morale dzięki dobremu startowi w Lidze Zimowej i mogą namieszać w stawce. Nie wiemy natomiast w jakiej dyspozycji jest KS Augustyn. W jesiennym spotkaniu ekipa Kamila Samołyka wygrała 4:2. Dzisiaj w roli delikatnego faworyta widzimy NZS UEK FC.

NASZ TYP arrow_forward 1X

Last modified on wtorek, 19 maj 2020 10:57
(0 votes)