person_outline
search
 • Newsy
 • Posted
 • Read 559 times

Jesien 2020 - zapisy

Rozpoczynamy zapisy na sezon Jesień 2020. Start sezonu zaplanowaliśmy na 10 sierpnia, choć dopuszczamy możliwość, że część drużyn rozpocznie zmagania później. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nadchodzących rozgrywek.

OFERTA

Jak co sezon uczestnicy Futbolowej Ligi Szóstek będą mogli liczyć na szereg atrakcji i bogatą obsługę medialną obejmującą:

 • video ze spotkań,
 • galerie zdjęć,
 • zapowiedzi i podsumowania sezonu oraz meczów,
 • statystyki,
 • wywiady,
 • dodatkowe materiały video (kulisy meczów, prezentacje drużyn i zawodników),
 • FLSowy podcast,
 • liga typerów,
 • projektowanie logotypów dla drużyn.

Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość udziału w organizowanych przez ligę konkursach, otrzymać nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia drużynowe oraz indywidualne, a na każdym meczu gracze będą mieli zapewnioną wodę.

Opłata za udział w rozgrywkach ligowych i rozegranie 13 meczów (2 x 25 minut) wynosi w sezonie Jesień 2020 2 600,00 zł (stawka VAT - zwolniona) lub dla firm zainteresowanych wykupieniem pakietu udziału w rozgrywkach oraz reklamy na stronie internetowej - 3 300,00 zł (zawiera podatek VAT 23%). W przypadku drużyn grających w Lidze A, planujemy rozegranie 16 meczów w sezonie (12 drużyn, 11 meczów systemem każdy z każdym oraz podział na grupę mistrzowską i spadkową, w której rozegranych zostanie dodatkowych 5 meczów), więc wpisowe wyniesie 3 200,00 zł (stawka VAT - zwolniona), a w przypadku firm zainteresowanych wykupieniem pakietu udziału w rozgrywkach oraz reklamy na stronie internetowej będzie to kwota 4 000,00 zł (zawiera podatek VAT 23%).

 • Warunkiem uczestnictwa drużyny kontynuującej udział w rozgrywkach jest dokonanie wpłaty całej kwoty wpisowego do dnia 30 lipca. W przypadku nowych drużyn terminem granicznym zgłoszenia i opłacenia udziału jest 1 sierpnia, przy czym czas trwania zapisów i termin wpłaty wpisowego może zostać wydłużony w zależności od liczby wolnych miejsc, a zgłoszenia mogą być przyjmowane także w pierwszych dnia sierpnia.
 • Wysokość wpisowego może ulec zmianie w zależności od liczby drużyn w danej lidze, a co za tym idzie mniejszej lub większej niż 13 liczbie planowanych gier (dotyczy Ligi E).

Wszystkie zainteresowane udziałem drużyny zapraszamy do kontaktu z Wojciechem Ziembą: mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 695 414 987.

Nowy zespół można zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Zapraszamy do FLS!

Wraz ze zgłoszeniami można przesyłać preferencje odnośnie dni rozgrywania spotkań (należy podać trzy dni). Wiosną grać będziemy w dni powszednie w godzinach wieczornych na tych samych obiektach, co w sezonie wiosennym. Poniżej zestawienie dni i przypadających na te dni miejsc rozgrywania meczów:

 • poniedziałek: KS Nadwiślan (ul. Koletek 20) w godz. 19:00 - 22:00 oraz Com-Com Zone (ul. Ptaszyckiego 6) w godz. 19:40 - 22:40
 • wtorek: Com-Com Zone (ul. Ptaszyckiego 6) w godz. 19:35 - 23:35 oraz Autobet Arena (ul. Parkowa 12a) w godz. 20:00 - 23:00,
 • środa: KS Nadwiślan w godz. 19:00 - 22:00 oraz opcjonalnie Com-Com Zone w godz. 19:40 - 22:40,
 • czwartek: Com-Com Zone (ul. Ptaszyckiego 6) w godz. 19:35 - 23:35
 • piątek Autobet Arena w godz. 19:00 - 23:00 oraz ASTOR Arena (ul. Parkowa 12A) w godz. 19:00 - 22:00.

W przypadku, gdyby przed startem sezonu doszło do zmiany boisk i terminów na poszczególnych obiektach, będziemy o tym informować. Start sezonu zaplanowaliśmy na 10 sierpnia, choć ligi niższego szczebla (przede wszystkim dotyczy to Ligi E) mogą rozpocząć zmagania nieco później.

SZCZEGÓŁY ZAPISÓW

W sezonie Jesień 2020 rywalizacja toczyć się będzie na pięciu szczeblach rozgrywkowych od Ligi A do E. Drużyny, które występowały w FLS wiosną, są proszone o potwierdzenie udziału w sezonie Jesień 2020 do końca dnia 23 lipca. Do tego terminu prawem do miejsca drużyny rozporządza tylko jej Kapitan. Po tej dacie, w sytuacji gdyby Kapitan nie zgłosił zespołu do rozgrywek, prawo to uzyskują także pozostali członkowie drużyny wedle kolejności ich zgłoszenia do Organizatorów. Na ewentualne przejęcie roli Kapitana oczekiwać będziemy do godz. 12:00 dnia 30 lipca, kiedy to upływa ostateczny termin potwierdzania udziału przez zespoły występujące wiosną oraz upływa termin płatności wpisowego na sezon Jesień 2020. Zapisy dla nowych zespołów trwać będą przynajmniej do pierwszego dnia sierpnia i mogą zostać wydłużone do połowy miesiąca, choć zależne to będzie od wcześniejszego przebiegu zapisów i liczby pozostałych w rozgrywkach miejsc.

Poniżej przedstawiamy zasady na jakich odbywać się będzie uzupełnienie składu poszczególnych lig w sytuacji wycofania się z rozgrywek którejś z drużyn. Jednocześnie informujemy, że także w sezonie jesiennym możliwe będzie przyznanie przez nas dzikiej karty nowym drużynom, o ile będziemy przekonani, że zespół prezentuje odpowiedni poziom, by zacząć zmagania od rywalizacji na wyższym szczeblu niż Liga E.

Liga A

W przypadku, gdy z rozgrywek wycofa się zespół Ligi A do tej klasy rozgrywkowej w pierwszej kolejności trafią tam zespoły z 2 miejsc w Lidze B. Najpierw ta z wyższą średnią punktów, a następnie ta z niższą. Gdyby wycofało się więcej niż 2 drużyny, kolejnym zespołem przesuniętym do Ligi A będzie spadkowicz, który w minionym sezonie zajął najwyższą pozycję. Następnie dwa zespoły z 3 miejsc Ligi B, kolejny spadkowicz itd.

Liga B i C

W przypadku, gdy konieczne będą przesunięcia do Ligi B lub C, w pierwszej kolejności w pierwszej kolejności trafią tam zespoły z 3 pozycji w niższej lidze (odpowiednio C i D) według lepszej średniej zdobytych punktów. Następnie przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej pozycji z lepszą średnią punktów, następnie ten ze słabszą i ponownie 2 drużyny z niższych lig według wcześniej omówionej zasady oraz kolejni ze spadkowiczów z najwyższych pozycji i z najlepszą średnią punktów.

Liga D

W przypadku, gdy konieczne będą przesunięcia do Ligi D, w pierwszej kolejności trafią tam drużyny z 4 pozycji w Lidze E, najpierw ten z lepszą średnią zdobytych punktów, później z gorszą. Następnie przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej pozycji z lepszą średnią punktów, następnie ten ze słabszą i ponownie 2 drużyny z Ligi E według wcześniej omówionej zasady oraz kolejni ze spadkowiczów z najwyższych pozycji i z najlepszą średnią punktów.

OFERTA NA STROJE

Przypominamy, że każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach Futbolowej Ligi Szóstek musi występować w koszulkach tego samego koloru i z różnymi numerami na plecach, a w spotkaniu może zagrać tylko jeden zawodnik z pola bez numeru. Wypożyczenie znaczników możliwe będzie jedynie w pierwszym tygodniu trwania rozgrywek oraz raz w ciągu pozostałych kolejek.

W związku z powyższym miło nam poinformować, że w 2020 roku nadal naszym partnerem technicznym będzie firma Risum Sport, dystrybutor marki Joma, który dla uczestników FLS przygotował specjalną ofertę i atrakcyjny rabat 40% od cen katalogowych na każdy asortyment znajdujący się w katalogu (nie licząc obuwia - tu rabat wynosi 15%). Aby ułatwić Wam zakupy, nadany został kod rabatowy "LIGA", który należy wpisać na stronie sklepu, by zniżka została uwzględniona. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Last modified on wtorek, 23 czerwiec 2020 15:31
(0 votes)