person_outline
search
Futbolowa Liga Szóstek

Futbolowa Liga Szóstek

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czyżyny przegrywają w ważnym meczu, Ostry Cień Mgły świętuje

Drużyna Ostry Cień Mgły w końcu doczekała się uczucia, jakie towarzyszy zawodnikom po wygraniu meczu w Futbolowej Lidze Szóstek. Czyżyny odniosły porażkę w meczu z ekipą Cemark.pl i mocno skomplikowały sobie sytuację w tabeli. W pozostałych spotkaniach również nie brakowało emocji.

SOLIDEXPERT w meczu o trzecie miejsce, Powrót Żywych Trupów znów powalczy

Mecz czołówki Ligi C1 pomiędzy SOLIDEXPERT-em, a Rafisem B, ciekawe starcie Elity-Bud z drużyną Krupiński Pompy i kolejna próba zdobycia pierwszych punktów w sezonie przez zespół Powrót Żywych Trupów, to tylko część z siedmiu czekających nas dzisiaj spotkań.

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

Pewne zwycięstwo Anonymous, Radka wyszarpuje zwycięstwo

Za nami kolejny dzień z Futbolową Ligą Szóstek. Zespół Radki pokonał Grupę Partner, mimo że w ostatniej minucie stracił prowadzenie, by rzutem na taśmę jeszcze zdołać je odzyskać. Anonymous w dobrym stylu pokonali KS Augustyn, natomiast Zmarnowane Talenty wygrywając z Kolegami z Roboty, przedłużyły swoją serię do sześciu zwycięskich spotkań.

Wolni Strzelcy o drugie miejsce, Czyżyny w batalii o utrzymanie

Starcie drużyn walczących o utrzymanie w Lidze B1, czyli Cemark.pl kontra Czyżyny oraz mecz w wyścigu po medale w Lidze D1 pomiędzy Wolnymi Strzelcami a zespołem Nie ma Lipy to tylko dwa spotkania z dwunastu czekających nas pojedynków w ramach Futbolowej Ligi Szóstek.

 

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

Bishaka zatrzymana, Stal z Korkociagi.com na remis

Sporą niespodziankę w Lidze B1 sprawił Kameb, który po remisie 3:3 urwał pierwsze punkty w tym sezonie Bishace Kurdwanów. W hitowym meczu na szczycie Ligi C1 Stal Nowa Huta również podzieliła się punktami z Korkociagi.com. Kolejne zwycięstwo w tym sezonie w Lidze C2 odnieśli z kolei Złote Chłopaki, którzy odprawili Krakoską Piłkę. Trwa dobra seria C-Bulls i Błękitnej Watahy, którzy pokonali kolejno Nic się nie stało i Ławkę rezerwowych.

Subscribe to this RSS feed