person_outline
search

Ligowy klasyk w Lidze A, Nowa Elektro Squad sprawdzi Stal

Rozpoczynamy już siódmy tydzień rywalizacji w Futbolowej Lidze Szóstek! Przed nami osiemnaście poniedziałkowych spotkań wśród których najciekawiej zapowiada się hitowe spotkanie na najwyższym szczeblu rozgrywek, gdzie Rafis zmierzy się z TEB Edukacja/GDA. W programie meczowym na dzisiaj wiele interesujących gier.

calendar_today 24 czerwca alarm 19:00
PWK - SZOPENI FUTBOLU (LIGA D1)

Nie jest to jak dotychczas udany sezon dla obu drużyn, które znajdują się w dolnej połowie tabeli Ligi D1. PWK w sześciu rozegranych spotkaniach tylko raz wygrało, a raz podzieliło się punktami z przeciwnikiem. Szopeni z kolei zaczęli sezon od zwycięstwa, jednak w pięciu ostatnich grach schodzili z boiska jako przegrani. Ciężko wobec tego znaleźć faworyta tego spotkania, gdyż oba zespoły znajdują się w kryzysie. Stawiamy jednak na remis i wyrównane widowisko.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 19:00
EAGLES FC - ZMARNOWANE TALENTY (LIGA D2)

Mimo iż obie drużyny są sąsiadami w ligowej tabeli to Zmarnowane Talenty są faworytem tego pojedynku w naszych oczach. W ostatnim meczu ekipa Karola Marcińskiego odprawiła bez większych kłopotów ówczesnego lidera, czyli Coca Juniors. Zmarnowane Talenty od czterech spotkań nie przegrały, a trzy z nich kończyły się ich zwycięstwami. Według nas w poniedziałek ZT będa cieszyć się z kolejnego triumfu w tym sezonie i włączą się do walki o awans na trzeci poziom rozgrywkowy.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 24 czerwca alarm 19:00
REKONWALESCENCI SKAWINA - KOLEDZY Z ROBOTY (LIGA D2)

W kolejnym spotkaniu zmierzą się drużyny, których losy awansu do grupy “mistrzowskiej” nie są jeszcze pewne i ten mecz może ich przybliżyć do tego celu. W lepszej formie w ostatnich meczach znajdują się jednak Koledzy z Roboty, gdyż Rekonwalescenci trzy ostatnie gry zakończyli porażkami. Minimalnym faworytem tego meczu w naszych oczach są Koledzy, jednak nie skreślamy szans Rekonwalescentów, którzy jednak muszą się postarać żeby złamać złą serię.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 24 czerwca alarm 19:40
AS MAESTRO - RADKA (LIGA B2)

Obie drużyny w pięciu spotkaniach zgromadziły po dziesięć punktów i plasują się w czołówce Ligi B2 z dużymi szansami na włączenie się do walki o miejsce na podium. Zapowiada się wyrównane spotkanie, w którym nie ma ewidentnego faworyta, jednak możemy być pewni, że czeka nas dobre widowisko. Stawiamy tutaj na remis i spodziewamy się, że będzie się działo naprawdę sporo, bo obie drużyny mają cel.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 19:40
BIANCONERI - RODZINA KRÓLEWSKA (LIGA C1)

Bianconeri nie grają najlepiej na początku sezonu i po trzech porażkach udało im się dwukrotnie zremisować. Rodzina Królewska z kolei ma już na swoim koncie sześć punktów w czterech grach i do meczu z Bianconeri przystąpią z pozycji faworyta. Spodziewamy się, że będą zespołem, który powinien zdominować przeciwnika, jednak Bianconeri już pokazywali, że potrafią grać w meczach, gdzie nie ciąży na nich presja. Stawiamy na Rodzinę Królewska.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 24 czerwca alarm 19:40
C-BULLS - BTCH (LIGA D2)

Ekipy znajdują się w dobrej formie i są w czołówce Ligi D2, w której prawdopodobnie będą walczyć o najwyższe cele. Oba zespoły mają na swoim koncie po sześć rozegranych spotkań, z czego w wykonaniu BTCH pięć było zwycięskich, z kolei jeżeli chodzi o C-Bulls to czterokrotnie schodzili z boiska z trzema punktami na koncie. Ciężko wytypować faworyta tego meczu, jednak zapowiada się dobry mecz, który może przesądzić w końcowym rozrachunku o końcowej klasyfikacji.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 20:00
ŻYMŁA SIERMIĘGA - ASTOR (LIGA A)

ASTOR po awansie do Ligi A nie może się odnaleźć w FLS-owej elicie i w sześciu spotkaniach zgromadził zaledwie trzy punkty i na dobre zadomowił się w “czerwonej strefie”. Jeżeli marzą o utrzymaniu to muszą szukać punktów w takich meczach jak ten, jednak Żymła i tak do najłatwiejszych przeciwników nie należy. Plasują się w środku stawki i od czterech spotkań nie zaznali goryczy porażki, więc wydają się być faworytem gry z ASTOR-em.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 20:00
TEB EDUKACJA/GDA B - HOME BROKER (LIGA B1)

W tym spotkaniu do rywalizacji staną drużyny, które aspirują do walki o podium w Lidze B1, jednak obecnie plasują się tuż za nim. Zwycięstwo w tym meczu może jednym bądź drugim dać dużą szansę na zajęcie miejsca na podium. O trzy punkty nie będzie jednak łatwo, bo zmierzą się ze sobą dwie wyrównane drużyny, a więc zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko. My stawiamy na remis i dużo emocji w tej grze.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 20:00
BLACK HAWKS - C.F. VILANOVA (LIGA B2)

Forma obu drużyn jest przeciętna, jednak to C.F. VilaNova zgromadziła na swoim koncie więcej punktów i ma ich już dwanaście, jednak ten dorobek udało im się zebrać w siedmiu meczach. Black Hawks rozegrało tych meczów o jeden mniej i mają o trzy “oczka” mniej od swojego poniedziałkowego przeciwnika. Będzie to świetna okazja do zniwelowania tej straty, aczkolwiek nie będzie łatwo, gdyż w naszych oczach minimalnym faworytem jest zespół VilaNovy.

NASZ TYP arrow_forward X2

calendar_today 24 czerwca alarm 20:35
PINK BOWLING - ELITA-BUD (LIGA A)

Po początkowych problemach i dwóch porażkach na początku sezonu Elita-Bud wskoczyła już na odpowiednie tory i awansowała do ścisłej czołówki Ligi A. W ekipie Pink Bowling od inauguracji wiosennego sezonu nie wiedzie się najlepiej, przez co w sześciu meczach zebrali tylko cztery “oczka” i znajdują się w strefie spadkowej. Faworytem tego spotkania bezsprzecznie jest ekipa Elity, która według nas powinna spokojnie wygrać i dopisać piąty komplet punktów na swoje konto.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 24 czerwca alarm 20:35
NOWA ELEKTRO SQUAD - STAL NOWA HUTA (LIGA C1)

To bardzo dobry sezon w wykonaniu Stali Nowa Huta, która jeszcze nie przegrała. W pięciu spotkaniach czterokrotnie wygrywali, a raz zremisowali, więc pozostają na wiosnę bez porażki, co pozwala im być liderem ligowej tabeli. Nowa Elektro Squad w pięciu meczach zebrała siedem punktów, czyli o sześć mniej od Stali, jednak gra bardzo “w kratkę”. Zawodnicy tej ekipy szukają stałej formy i jeżeli nie znajdą jej na mecz ze Stalą to przegrają po raz trzeci w tym sezonie.

NASZ TYP arrow_forward 2

calendar_today 24 czerwca alarm 20:35
ZŁOTE CHŁOPAKI - NOTORYCZNI DEBIUTANCI (LIGA C2)

Starcie zespołów z dwóch różnych biegunów ligowej tabeli. Złote Chłopaki zaczęły nadspodziewanie dobrze i po pięciu meczach mają na swoim koncie dziesięć punktów, co pozwala im obecnie piastować pozycję wicelidera Ligi C2. Notoryczni po początkowych problemach i trzech porażkach z rzędu, w dwóch ostatnich meczach zgromadzili cztery punkty, więc wracają do lepszej dyspozycji. Faworytem meczu są Złote Chłopaki, które jeżeli zapomniały już o porażce z Jaglacci to powinni zwyciężyć nad Notorycznymi.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 21:00
RAFIS - TEB EDUKACJA/GDA (LIGA A)

Mecz na szycie FLS-owej elity, czyli starcie kolejno trzeciej i drugiej drużyny tabeli, które dzieli jeden punkt. Ligowy “klasyk”, w którym bardzo ciężko znaleźc ewidentnego faworyta. Zwycięstwo w tym meczu może dać dużo zarówno jednym, jak i drugim, jednak nie przyjdzie ono łatwo, gdyż dwie strony bardzo go potrzebują w kontekście walki o mistrzostwo. Według nas wynik będzie oscylował w okolicach remisu, o zwycięstwie któregoś z zespołów mogą zadecydować detale.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 21:00
BANERKA - PIOMET AMR CAMPANIA (LIGA B2)

BAnerka przegrała ostatnio bardzo ważny dla siebie mecz z Bishaką Kurdwanów, którego stawką było objęcie samodzielnie pozycji lidera w Lidze B2. Piomet po czterech spotkaniach przegranych ostatnio w końcu wygrał pokonując Dream Crushers. Teraz przed nimi o wiele trudniejsze zadanie, w którym nie oczekujemy po nich zbyt wiele. Wydaje nam się, że zespół Mirona Mierzyńskiego zgarnie piąty komplet punktów tej kampanii.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 21:00
KAMEB - GRUPA PARTNER (LIGA B2)

Grupa Partner wygrała jeden z czterech dotychczas rozegranych spotkań, zaś Kameb zebrał w pięciu meczach siedem punktów. Kameb o ile nie musi się aktualnie bardzo martwić kwestią utrzymanie, o tyle GP znajdują się w strefie spadkowej i potrzebują punktów jak tlenu. W tym meczu minimalnym faworytem mimo wszystko wydaje się być Kameb, aczkolwiek nie skreślamy szans Grupy Partner “podpierając” nasz typ.

NASZ TYP arrow_forward 1X

calendar_today 24 czerwca alarm 21:30
STOMATOLOGIA STUPKA - KRUPIŃSKI POMPY (LIGA A)

Zespół Łukasza Stupki znajduje się w gronie drużyn walczących o najwyższe cele, z kolei Krupiński Pompy muszą martwić się o swój byt w FLS-owej elicie, gdyż aktualnie mają trzy punkty i są na przedostatnim miejscu. Faworytem tego pojedynku bezsprzecznie jest Stomatologia, która po chwilowym kryzysie ostatnio wygrała z Weldbudem i wydaje się, że już wróciła do swojego dobrego, ofensywnego stylu gry.

NASZ TYP arrow_forward 1

calendar_today 24 czerwca alarm 21:30
BROWARY HILLS 32040 - KS KLUB SPOROTWY (LIGA B1)

Spotkanie dwóch bardzo wyrównanych zespołów, które znajdują się w środkowej strefie tabeli Ligi B1. Spodziewamy się meczu, w którym nie zabraknie emocji, gdyż obie drużyny znajdują się w podobnej formie, którą można ocenić na przeciętną, gdyż lepsze mecze przeplatają gorszymi występami. Nasz typ to remis, gdyż ciężko znaleźć faworyta w tym pojedynku. Jedno jest pewne, ten kto wygra mocno poprawi swoją sytuację i utrzyma kontakt z czołówką.

NASZ TYP arrow_forward X

calendar_today 24 czerwca alarm 21:30
OŚWIECENIA TEAM - FC MECZDEJ (LIGA C1)

W szranki stanie aktualnie trzecia i czwarta drużyna tabeli w Lidze C1. Oświecenia Team w czterech spotkaniach przegrało tylko raz, na inaugurację z wiceliderem, czyli Korkociagi.com, z kolei FC Meczdej w pięciu meczach zebrał siedem punktów, jednak w ostatnim, co prawda przegranym, meczu ze Stalą Nowa Huta pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Stawiamy na zwycięstwo Oświecenia, jednak nie skreślamy szans drużyny Cezarego Dudy.

NASZ TYP arrow_forward 1X

(0 votes)