person_outline
search
Futbolowa Liga Szóstek

Futbolowa Liga Szóstek

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolejna próba Tubylców, C-Bulls o przedłużenie serii

W czwartek Tubylcy spróbują pokonać KS Klub Sportowy i udowodnić, że porażka z UEKiem była dziełem przypadku. Ciekawym starciem będzie próba przedłużenia zwycięskiej serii do trzech gier przez C-Bulls w meczu z Eagles FC.

Dłubnia zatrzymuje Korkociagi.com, 4senal górą nad Wonderkids

Za nami wtorkowego zmagania w Futbolowej Lidze Szóstek. Trwa już siódmy tydzień, a więc rywalizacja wkracza w decydującą fazę. W Lidze A Aqua Soil pokonało CA Sharks, które wciąż pozostaje bez punktów. Siódme zwycięstwo w tym sezonie odniósł AZS UEK, który tym razem odprawił Tubylców. W kryzysie wciąż są Czyżyny, które minimalnie przegrały z Prawdzikami. Niespodziewanie łatwo punkty oddały Korkociagi.com, które w Lidze C1 uznały wyższość FC Dłubni. W drugiej grupie trzeciego szczebla rozgrywkowego niespodziankę sprawił 4senal, który zwyciężył nad Wonderkids.

Poważny sprawdzian Red Bulls - czy zobaczymy grad bramek w starciu z No Name?

Środowy wieczór będzie dla kliku ekip okazją na przełamanie fatalnej serii. O pierwsze zwycięstwo powalczą m.in. Ostry Cień Mgły czy Omega. Interesująco zapowiada się starcie Red Bullsów z No Name a także pojedynek Jaglacci Tinderwolves z Rafisem B.

Wszystkich zawodników informujemy o konieczności dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt oraz po jego opuszczeniu.

Kulisy: Rafis - TEB Edukacja/GDA

Kulisy hitowego spotkania w Lidze A Futbolowej Ligi Szóstek pomiędzy TEB Edukacja/GDA a Rafisem.

Zwycięstwo TEB/GDA w szlagierze, Piomet wygrywa z BAnerką

Dużo działo się w poniedziałkowych meczach, ale wśród najważniejszych wydarzeń warto odnotować porażkę Rafisu w FLS-owym szlagierze, pogrom w wykonaniu TEB Edukacji/GDA B oraz niezwykłą skuteczność ofensywy Stali Nowej Huty i szczelność jej defensywy. Dzięki temu nie nudziliśmy się i mogliśmy oglądać wiele interesujących spotkań, z których przygotowaliśmy relacje.

Mecz o fotel lidera w E1, emocjonująca walka o utrzymanie w D1

Przed nami piętnaście meczów w ramach Futbolowej Ligi Szóstek. Czeka nas prawdziwy hit, czyli pojedynek, którego stawką będzie fotel lidera w lidze E2: mecz pomiędzy Shamrockiem, a Vittorią. Nie możemy się doczekać także meczu w lidze D1, w którym FC Luje i Hutniczek postarają się wydostać ze strefy spadkowej, dzięki zwycięstwu w bezpośrednim starciu. Jakie jeszcze interesujące spotkania będziemy śledzić w dzisiejszej serii gier?

Subscribe to this RSS feed