person_outline
search
Wojciech Ziemba - FLS

Wojciech Ziemba - FLS

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesien 2020 - zapisy

Rozpoczynamy zapisy na sezon Jesień 2020. Start sezonu zaplanowaliśmy na 10 sierpnia, choć dopuszczamy możliwość, że część drużyn rozpocznie zmagania później. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nadchodzących rozgrywek.

Czyżyny 5-te w A, Vittoria 5-ta w E

Piąta lokata w Lidze A przypadła Czyżynom, które wysoko pokonały Pink Bowling. Również na piątym miejscu zmagania w Lidze E ukończyła Vittoria Kraków, która nie miała większych problemów z pokonaniem Ready4. Z kolei w meczu o siódme miejsce w Lidze B/C górą Błękitna Siermięga, która pokonała Zabankuj.pl.

Podcast FLS #23

Omówienie wydarzeń 7 tygodnia sezonu zimowego i podsumowanie ligi typerów.

Wiosna 2020 - zapisy

Rozpoczynamy zapisy na sezon Wiosna 2020. Start sezonu zaplanowaliśmy na 11 marca. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nadchodzących rozgrywek.

O drużynie - Inter Kraków

Spotkanie z Maciejem Gągolem, który opowiedział nam o drużynie Interu Kraków.

Zima 2019/20 - rozpoczynamy zapisy! stars

Co robić w chłodne, ciemne i mroczne zimowe wieczory? GRAĆ W FLS! Wzorem zeszłego roku, także i nadchodzącej zimy organizować będziemy rozgrywki ligowe – będą one doskonałą okazją na podtrzymanie formy, testowanie nowych zawodników, czy szlifowanie zgrania, które może zaprocentować w kolejnym sezonie na otwartym powietrzu. Dla nowych drużyn będzie to z kolei okazja do sprawdzenia się w rywalizacji na wysokim poziomie i wywalczenia „dzikich kart” na wyższy szczebel rozgrywek wiosennych. Gwarantem emocji będzie turniej "Final Four" kończący zmagania na poszczególnych ligowych szczeblach. Obiecujemy też kilka niespodzianek przygotowanych przy współpracy z naszymi partnerami.

Podcast FLS #9

Omówienie wydarzeń 8 tygodnia sezonu Jesień 2019 oraz nasze przewidywania w Lidze Typerów.

Subscribe to this RSS feed