17-07-2020 19:00
Tydzień 9

W Lidze E2 zobaczyliśmy dwa spotkania. W pierwszym z nich zmierzyła się drużyna ASTOR B z FC Admind. Pierwszego gola w tym spotkaniu zobaczyliśmy dopiero w czternastej minucie, strzelcem Karol Konkol. Kilka minut przed przerwą podwyższył Michał Suchonek. Wspomnieć trzeba również o tym, że ekipa FC Admind na wczorajsze spotkanie przyjechała tylko w skromnym sześcioosobowym gronie. W pierwszej części dzielnie stawiali jeszcze opór liderowi, po zmianie stron jednak dały o sobie znać braki kadrowe i zwyczajnie zaczęło brakować sił. ASTOR B skorzystał na tym, że przeciwnik był już zmęczony i rozpoczął strzelaninę. Widowisko przerodziło się w jednostronne zawody, a Przemysław Gumułka co kilka minut musiał wyjmować piłkę z siatki. Ostatnie dziesięć minut, to prawdziwy koncert kapeli ASTOR B pod batutą Michała Suchonka, w tym okresie spotkania zanotowali aż sześć trafień i zwyciężyli spotkanie 11:1. Zwycięstwo ASTOR B daje im pozycję samodzielnego lidera Ligi E2. FC Admind przegrało czwarte spotkanie z rzędu i zajmuje dopiero dziesiątą pozycję.