person_outline
search

02-06-2020 21:40

4senal w pełni zrehabilitował się za porażkę z SOLIDEXPERT w pierwszej kolejce i pewnie pokonał Notorycznych Debiutantów. Gracze 4senalu rozegrali naprawdę dobre zawody. Praktycznie od pierwszego do ostatniego gwizdka byli stroną przeważającą. Mecz rozpoczęli od intensywnych ataków i już w trzeciej minucie wyszli na prowadzenie. Po 10 kolejnych podwyższyli rezultat. Do przerwy więcej bramek nie padło, chociaż 4senal kilka razy był naprawdę blisko, ale na przeszkodzie dwukrotnie stanęła poprzeczka a raz słupek. Notoryczni Debiutanci starali się odgryzać, ale nie mogli znaleźć sposobu na świetnie dysponowanego bramkarza rywali. Po zmianie stron 4senal grał spokojnie i pewnie zmierzał po 3 punkty. Po dobrym meczu zwyciężył ostatecznie 5:1.