Menu
A+ A A-

Wyrównać rachunki

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 63

Tylko 3 spotkania czekają nas dzisiaj na zakończenie 11. tygodnia rozgrywek. W najciekawszym z nich wyrównać rachunki za swoją jedyną porażkę w tym sezonie będzie chciał zespół Black Hawks. Zmierzy się on w meczu grupy mistrzowskiej Ligi C1 z ekipą Alliance. W pozostałych dwóch rywalizacjach Wodociągi powalczą z Pink Bowling o utrzymanie kontaktu z górną połową tabeli, a TEB spróbuje przerwać dobry okres VilaNovy.

Godzina 16:15

Pink Bowling - Wodociągi Miasta Krakowa (Liga A)

W meczu dolnej części tabeli ekipa Pink Bowling mająca na koncie tylko jedno zwycięstwo zmierzy się z Wodociągami, które zwyciężały do tej pory czterokrotnie. Zespół PB dość wyraźnie przegrał ostatnio z KOBY, co sprawia, że już prawie od 2 miesięcy ma problemy z punktowaniem. Zespół Grzegorza Grzesiaka po ostatniej wygranej z Comarchem utrzymuje kontakt z ciasną czołówką i naszym zdaniem nie przepuści dzisiaj szansy na zmniejszenie dystansu dzielącego go od niej.

NASZ TYP: 2

Godzina 17:00

TEB Edukacja - C.F. VilaNova (Liga A)

Będący bezsprzecznie najlepszą ekipą zimowej edycji TEB ma dzisiaj za zadanie pokonać w walce o kolejne mistrzostwo budzący się ostatnio zespół VilaNovy. Przed tygodniem zespół Radosława Targosza rozprawił się bezwzględnie z jednym ze swoich bezpośrednich konkurentów w walce o prym w elicie - Stomatologią. Strzelenie 8 bramek wiceliderowi bez straty ani jednej - pokazuje, że dzisiaj przed VilaNovą piekielnie trudne zadanie. Nie sądzimy, by zawodnicy w czarno-białych koszulkach przedłużyli swoją trwającą od 3 meczów dobrą passę.

NASZ TYP: 1

Godzina 17:45

Black Hawks - Alliance (Liga C1)

Mecz grupy mistrzowskiej, który zapowiada się niezwykle ciekawie. Ekipa Black Hawks od 8 spotkań pozostaje niepokonana, a jej dobra passa poskutkowała 2. lokatą i awansem do grupy mistrzowskiej. Jedyną porażkę zespół Ryszarda Kalety poniósł na otwarcie sezonu, a jego pogromcą był… dzisiejszy rywal z Alliance. “Alianci” w poprzedniej kolejce przerwali swoją świetną serię 4 zwycięskich meczów przegrywając nieznacznie z Krakoską Piłką. Jeśli jednak mają receptę na Black Hawks to może być to dzisiaj dobra okazja do powrotu na właściwe tory. My jednak stawiamy na remis.

NASZ TYP: X

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu