Menu
A+ A A-

Konkurs - 1000 zł do zgarnięcia!

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 497Betdudes.com, nasz sprawdzony partner przygotował kolejny konkurs dla uczestników FLS. Pula nagród w nadchodzącym konkursie oraz konkursach dodatkowych przekroczy 2 000 zł, a nagrodą główną będzie 1 000 zł, który będzie można przeznaczyć na udział w FLS lub sprzęt sportowy marki Joma.


Zabawa polega na drużynowym typowaniu wyników fazy pucharowej Ligi Mistrzów, więc zbierzcie jak najwięcej kumpli z drużyny, a ci, którzy na Betdudes.com jeszcze się nie rejestrowali, mogą zrobić to klikając tutaj. W klasyfikacji drużynowej liczy się 5 osób z najlepszym wynikiem indywidualnym z danej drużyny. Po rejestracji na stronie http://bit.ly/betdudesFLS otrzymacie zaproszenie do rozgrywki gdzie z listy będziecie mogli wybrać swój FLS-owy team. Jeżeli chcecie reprezentować w konkursie drużynę, której nie ma na liście, to dajcie nam znać, a listę uzupełnimy. Oprócz rywalizacji drużynowej prowadzona będzie także klasyfikacja indywidualna, w której nagrodzone zostaną trzy pierwsze osoby. Dodatkowo śledźcie także nasz fanpejdż, bo i tam przy okazji spotkań Ligi Mistrzów do wygrania będą nagrody.

I pamiętajcie, że na Betdudes.com możecie też organizować swoje rozgrywki, więc jeżeli planujecie zabawę w typowanie wyników w pracy, w domu lub w gronie znajomych to platforma Betdudes.com jest na to idealnym miejscem!

Komentarze  

#2 betdudes team 2019-02-01 22:23
Zaproszenia będziemy wysyłać od najbliższego poniedziałku!
Cytuj
#1 Marcin 2019-02-01 16:21
Witam,

kiedy będą wysyłane zaproszenia na betdudes?
Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu