Menu
A+ A A-

Starcie na poziomie

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 117

Najciekawiej w piątek powinno być na najwyższym szczeblu, gdzie do zwycięskiego rytmu będzie chciało powrócić GDA. Będzie to zadanie z kategorii tych trudnych, ponieważ jego rywalem będzie zajmujący pozycję wicelidera TEB, który chcąc dogonić Stomatologię nie może sobie już pozwolić na stratę punktów. Ponadto w Lidze A inny ciekawie zapowiadający się mecz, w którym mający komplet punktów Comfort będzie chciał uprzykrzyć poświąteczny powrót do rozgrywek ekipie KOBY. W niższych ligach sytuacja powoli się rozjaśnia i 4 dzisiejsze mecze mogą tylko potwierdzić, o jakie cele walczą znajdujące się w niej zespoły.

Godzina 19:00

Hutniczek - Albatros (Liga C2)

Hutniczek po dobrym starcie sezonu i początkowych dwóch wygranych nie ma ostatnio najlepszej passy. Po trzech porażkach z rzędu spadł w tabeli, ale nadal pozostaje w grze o pierwszą piątkę. Na pewno trudną przeszkodą w walce o czołówkę będzie dzisiejszy mecz ze znajdującym się na górze Albatrosem. Ten w czterech ostatnich spotkaniach zdobył 10 punktów, co plasuje go w czubie. Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem ekipy Hutniczka, przed którym ciężkie mecze. Dzisiaj też nieznacznie stawiamy na kolejne zwycięstwo Albatrosa.

NASZ TYP: 2

Godzina 19:45

Levada - Vittoria Kraków (Liga C1)

Zajmująca trzecie od końca miejsce Levada stanie do walki o kolejne punkty z dobrze naoliwioną maszyną z liderującej Vittorii. Niżej notowany zespół w ostatniej kolejce pokonał Perłę, co pozwoliło mu przeskoczyć ją w tabeli i nieco poprawić swoją sytuację. Vittoria nowy rok przywitała pewnym zwycięstwem nad Krakoską Piłką, której wbiła 5 goli nie tracąc przy tym ani jednego. Faworytem tego pojedynku musi być lider, który coraz wyraźniej jawi nam się jako główny kandydat do mistrzostwa Ligi C1. Typujemy powiększenie jego przewagi nad goniącym go peletonem.

NASZ TYP: 2

Godzina 20:30

Prawdziki - Błękitna Wataha (Liga C2)

Mecz sąsiadów w tabeli, z których wyżej znajduje się Wataha. Błękitna drużyna wyprzedza swojego dzisiejszego rywala o punkt, który szczęśliwie wywalczyła w samej końcówce swojego ostatniego meczu z SWP. Prawdziki dotychczas swoje jedyne punkty zdobyły jeszcze w zeszłym roku z osłabionym Jager-Masters. Oba zespoły mimo niekoniecznie dobrej sytuacji punktowej potrafią stwarzać problemy najlepszym. Charakterystyczne dla Watahy robią się już mecze na styku i podobnego spotkania spodziewamy się dzisiaj.

NASZ TYP: X

Godzina 21:15

GDA Investment - TEB Edukacja (Liga A)

Pojedynek dwóch klasowych ekip, które są gwarantem dobrego widowiska. Zajmujące 3. miejsce GDA w ostatniej kolejce po świetnym meczu uległo Aptece. Była to pierwsza zimowa porażka zespołu Grzegorza Gęgotka. Po drugiej stronie wicelider z TEBu, który punkty tracił tylko w swoim inauguracyjnym meczu z Rafisem, gdzie padł remis. Z meczu na mecz ekipa Radosława Targosza prezentuje się coraz lepiej i kolejnymi zwycięstwami goni liderującą ekipę Stomatologii. W rywalizacji nieprzewidywalnego GDA i solidnej Edukacji niewiele większe szanse dajemy temu drugiemu teamowi.

NASZ TYP: X2

Godzina 22:00

KOBY - Comfort Tours (Liga A)

Dobre wejście w sezon ekipy KOBY skończyło się na meczu z Czyżynami, którym „Błękitni” zaczęli passę porażek, która trwa od dwóch spotkań. Nowy rok stawia przed zespołem Karola Kęski wyzwanie przerwania tej passy w meczu z niepokonanym Comfortem. Zespół CT pod wodzą Jakuba Stańko idzie póki co jak burza i ani myśli się zatrzymywać. Najtrudniejsze mecze dopiero przed nim, a czołówka nie śpi. Chcąc marzyć o wygraniu ligi - Comfort musi zagrać dzisiaj skutecznie, o co może być trudno, bo KOBY też posiada swoje atuty. Typujemy wyrównany bój ze wskazaniem na zespół znajdujący się wyżej.

NASZ TYP: X2

Godzina 22:45

Rekonwalescenci Skawina - Płaszów-Serwis Bank (Liga C2)

Starcie 5. ekipy ligi z jednym z kandydatów do walki o mistrzostwo. Forma Rekonwalescentów jest bardzo chwiejna i trudno przewidzieć w jakiej dyspozycji będą akurat w dzisiejszym spotkaniu. Pewnym jest, że gracze ze Skawiny mają dzisiaj bardzo trudnego rywala, który ma najlepszą defensywę w lidze i do tej pory przegrał tylko jedno spotkanie ze swoim bezpośrednim rywalem z czołówki - Kalinexem. Rekonwalescenci jeśli chcą utrzymać pierwszą piątkę albo walczyć o coś więcej muszą dzisiaj wygrać. Typujemy jednak odwrotny rezultat.

NASZ TYP: 2

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu