Menu
A+ A A-

Bal debiutantów

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 96

Aż trzy z czterech czwartkowych meczów odbędą się w ramach najwższej klasy rozgrywkowej. Najciekawiej zapowiada się mecz - już powoli okrzepłych - debiutantów FLS, czyli Maximusa i Apteki. Obie ekipy mają ostatnio dobrą passę, której nie chcą przerywać. Poświąteczną formę Stomatologii sprawdzą Czyżyny. W nieco niższych rejonach tabeli spotkają się zespoły Rafisu i Comarchu, które będą chciały dzisiaj się przełamać. W niższych ligach tylko jedno spotkanie, w którym zaprezentują się Black Hawks i Wściekłe Psy z Ligi C1.

Godzina 20:30

Rafis - Comarch (Liga A)

Starcie ekip z dolnych rejonów tabeli. Rafis rozegrał co prawda dopiero trzy mecze, ale zdołał w nich uzyskać tylko jeden punkt w meczu z TEBem. W ostatnim tygodniu po wyrównanym meczu musiał uznać wyższość Wodociągów. W tej kolejce jego przeciwnikiem jest będący czerwoną latarnią ligi Comarch, który w 5 dotychczasowych spotkaniach nie zdobył ani jednego punktu. Pojawia się więc okazja do przełamania dla obu zespołów, ale więcej szans dajemy jednak doświadczonemu w bojach na wysokim poziomie Rafisowi.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:15

Stomatologia Stupka - Czyżyny (Liga A)

Będąca w wyśmienitej formie Stomatologia wraca po świątecznej przerwie i będzie chciała utrzymać status niepokonanej. Jej formę w nowym roku sprawdzą Czyżyny, które same ostatnim meczem z NEMBUDem nie rozpoczęły 2019 dobrze. Porażka z ekipą Kubiczka była dla nich już trzecią tej zimy. Pod znakiem porażek stoją również bezpośrednie starcia zespołu Koniecznego ze Stupką - 3 mecze i 3 przegrane. Dzisiaj może być bardzo ciężko, żeby tę złą kartę odwrócić, ponieważ zdecydowanym faworytem jest ekipa lidera.

NASZ TYP: 1

Godzina 22:00

Black Hawks - Wściekłe Psy (Liga C1)

Od zwycięstwa kolejny rok w FLSie rozpoczęła ekipa Black Hawks. Wygrana z ostatnią Husarią pozwoliła Jastrzębiom na awans do pierwszej piątki. Zespół Ryszarda Kalety na pewno będzie chciał zacząć grać na miarę przedsezonowych oczekiwań i utrzymać się w czołówce. Jego przeciwnikiem będą dzisiaj Wściekłe Psy, które solidnie rozpoczęły zimę, a ich pierwsza porażka przyszła dopiero w ostatnim meczu z mocną Victorią. Żeby być wyżej trzeba jednak więcej wygrywać, a o zwycięstwo WP może być dzisiaj ciężko. Lekkie wskazanie na Hawks.

NASZ TYP: 1X

Godzina 22:45

Maximus Kraków - Apteka Słoneczna (Liga A)

Starcie debiutantów, którzy do tej pory radzą sobie całkiem nieźle w zimowej elicie. Maximus po trudnym początku wreszcie odwrócił trend i w dwóch ostatnich meczach schodził z boiska zwycięski. Jeszcze lepiej spisuje się Apteka, która w ostatniej kolejce dostarczyła nam dużych emocji w starciu z faworyzowanym GDA. Jedyna dotąd porażka w meczu z niepokonanym Comfortem to i tak dobry bilans jak na debiutanta. U jednych i drugich forma rośnie z kolejki na kolejkę, ale dzisiaj minimalnym faworytem Słoneczna.

NASZ TYP: X2

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu