Menu
A+ A A-

Trzech muszkieterów

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 253

Czwartek to ostatni dzień zmagań FLS w tym roku. W trzech meczach wystąpią świetnie spisujące się dotąd zespoły, które z kompletem punktów zajmują wysokie lokaty w swoich ligach. Tak będzie w meczu liderującej w Lidze A Stomatologii z ekipą KOBY. Chwilę później będący na szczycie Ligi C2 Kalinex zmierzy się z będącym w czołówce Aptivem. Na zakończenie dnia rozpędzona maszyna z GDA będzie chciała “pożreć” swojego kolejnego rywala z VilaNovy. Za to spotkaniem rozpoczynającym dzisiejsze zmagania będzie starcie Levada - Krakoska Piłka.

Godzina 20:30

Levada - Krakoska Piłka (Liga C1)

Levada, która dwa tygodnie temu odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w FLS nie udało się długo utrzymać na zwycięskim szlaku i w ostatniej kolejce przegrała z Wściekłymi Psami notując trzecią porażkę w tym sezonie. Nieco inaczej spisuje się Krakoska, która mimo iż wygrała tylko raz, to w pozostałych dwóch meczach notowała remisy nie dopuszczając do porażki. Po niezłych wynikach z bardziej ogranymi ekipami stawiamy, że dzisiaj przyjdzie pora na drugie zwycięstwo KP.

NASZ TYP: 2

Godzina 21:15

KOBY - Stomatologia Stupka (Liga A)

Dobrze znani FLSowemu środowisku zawodnicy debiutujący pod szyldem KOBY mają dzisiaj przed sobą ciężkie zadanie. Pokonać trzeba zespół, który do tej pory - raz w lepszym, raz gorszym stylu - na razie wszystko wygrywa, dzięki czemu plasuje się na szczycie tabeli. Stomatologia podtrzymuje zwycięską passę i ani myśli o jej przerwaniu. “Błękitni” natomiast po świetnym początku sezonu zaczęli gubić punkty - jak choćby w przegranym w ostatniej kolejce meczu z Czyżynami. Typujemy zacięte spotkanie, w któej faworytem jest jednak ekipa Stupki.

NASZ TYP: X2

Godzina 22:00

FC Kalinex - Aptiv (Liga C2)

Mecz pomiędzy ekipami dobrze sobie znanymi, ponieważ w historii doszło między nimi już do 4 spotkań. Bilans bezpośrednich spotkań jest korzystniejszy dla Aptivu, który dwukrotnie był górą, raz remisował i tylko raz poniósł porażkę w starciu z Kalinexem. Po ostatnim teście z Płaszowem Kalinex umocnił się z kompletem punktów na pozycji lidera. Aptiv po wpadce z SWP zajmuje trzecie miejsce i będzie mu bardzo trudno powtórzyć wynik z jesieni, kiedy to pokonał FC 5:1. Nieznacznie stawiamy na Kalinex.

NASZ TYP: 1X

Godzina 22:45

C.F. VilaNova - GDA Investment (Liga A)

Po nie najlepszym początku kampanii zimowej, którą VilaNova otworzyła dwoma porażkami czas na kolejnego trudnego rywala jaki jest GDA. Ekipa z Portugalii chce zacząć się rozkręcać, jednak trudny terminarz zadania jej nie ułatwia. Zespół Gęgotka z trzema zwycięstwami w trzech rozegranych dotąd meczach plasuje się w ścisłej czołówce i jest jednym z kandydatów do medalu. Do tej pory gładko rozprawiali się ze swoimi rywalami i podobny scenariusz przewidujemy na dzisiejszy wieczór. Stawiamy na pewne zwycięstwo GDA.

NASZ TYP: 2

Komentarze  

#3 Aptiv 2018-12-23 13:42
Sprawdziliśmy po chłopakach od nas z aptiv czy ktoś przez przypadek nie spakował i nikt od nas , powo w szukaniu
Cytuj
#2 Zapominalscy 2018-12-21 09:38
Panowie, czy ktoś wczoraj nie wzial czarnych koszulek Stomatologii? Wczoraj sporo drużyn w czarnych barwach ????
Cytuj
#1 krzysiu_jarzyna 2018-12-20 13:41
Jeszcze tylko w pałę od Stomatologii i można jechać na święta
Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu