Menu
A+ A A-

W każdej z lig

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 123

Po dwa mecze odbędą się dzisiaj w każdej z zimowych lig rozgrywek FLS. O pierwsze punkty powalczą obie Błękitne ekipy - Husaria i Wataha, ale może być o nie ciężko z wyżej notowanymi rywalami. Rewanżu za jesienną porażkę będą chciały Prawdziki, z którymi zmierzy się obecny lider Ligi C2 - Kalinex. W Lidze A Comfort w meczu z Wodociągami będzie chciał udowodnić, że jego ostatnio dobra forma nie jest przypadkiem. Na tym samym szczeblu kolejny trudny mecz przed Maximusem, który o pierwsze punkty musi dzisiaj powalczyć z renomowaną Edukacją.

Godzina 19:00

Błękitna Husaria - Victoria (Liga C1)

Nie najlepiej w ten sezon weszły obie z ekip. Z 1 punktem na koncie Victoria znajduje się w tabeli o oczko wyżej. Błękitna Husaria natomiast w zimie jeszcze bez punktu. Patrząc na jesienne poczynania obu ekip murowanym faworytem do zgarnięcia pełnej puli powinna być dzisiaj Victoria. Gra pod balonem rządzi się jednak swoimi prawami, więc nie odbieramy BH całkowicie szans na przełamanie. Mimo wszystko bardziej zacięte pojedynki mieli dotąd “Biało-niebiescy” i dlatego to oni są nieznacznym faworytem.

NASZ TYP: X2

Godzina 19:45

Błękitna Wataha - Hutniczek (Liga C2)

Wataha do tej pory musiała uznawać wyższość dwóch solidnych rywali - Kalinexu i Aptivu. W tym meczu liczy więc na swoje pierwsze punkty. Rywalem wysoko notowany Hutniczek, który do tej pory oba swoje mecze wygrał. W ostatniej kolejce skutecznie dogonił Rekonwalescentów pokazując dobrą organizację gry. Świetny początek zawodników grających na seledynowo podsycił na pewno ich apetyty na miejsce w czołówce. Bardziej doświadczona jest jednak Wataha, która nie odpuści dzisiaj walki o pierwszą zdobycz.

NASZ TYP: X

Godzina 20:30

Black Hawks - Krakoska Piłka (Liga C1)

Mecz pomiędzy zespołami zajmującymi sąsiednie miejsca w górnej połówce tabeli. Jastrzębie po małym falstarcie w pierwszym meczu zwyciężyły w poprzedniej kolejce. Krakoska natomiast rozpoczęła nadspodziewanie dobrze zimowe zmagania i dzięki swoim dobrym końcówkom w obu meczach punktowała. Czy wystarczy jej jednak szczęścia i koncentracji spadkowicza jesiennej Ligi B? Przebudzony zespół Black Hawks wydaje się mieć jednak nieco większy potencjał.

NASZ TYP: 1X

Godzina 21:15

Comfort Tours - Wodociągi Miasta Krakowa (Liga A)

Kolejny trudny sprawdzian dla zespołu Wodociągów, które uległy ostatnio zawodnikom Stomatologii. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie mający na swoim koncie komplet oczek zespół Comfortu. Jakub Stańko i spółka raczą nas ostatnio grą skuteczną i ładną dla oka. Doświadczony zespół WMM będzie musiał wznieść się na swoje wyżyny, żeby osiągnąć korzystny rezultat. Nie pozbawiamy go szans, ale w swoich typach jednak bardziej skłaniamy się ku zwycięstwu CT.

NASZ TYP: 1

Godzina 22:00

FC Kalinex - Prawdziki (Liga C2)

Obie ekipy spotkały się już w bezpośrednim starciu. Jesienią górą był Kalinex, który zwyciężył 4:1. Dzisiaj nie zapowiada się na udany rewanż, ponieważ gracze FC są głównym kandydatem do zwycięstwa w Lidze C2 i kompletem punktów jak do tej pory potwierdzają swoje aspiracje. Prawdziki natomiast oba swoje spotkania przegrały i wciąż szukają sposobu na zdobycie pierwszych punktów. Przewidujemy mecz na wysokim poziomie, ale podtrzymujemy swoją opinię, że to Kalinex ma większe szanse na 3 punkty.

NASZ TYP: 1

Godzina 22:45

TEB Edukacja - Maximus Kraków (Liga A)

Mało gościnne dla Maximusa są do tej pory rozgrywki FLS. Debiutant już na samym starcie musi mierzyć się z bardzo wymagającymi rywalami, którzy nie pozostawiają mu złudzeń. Dziś o pierwsze punkty powalczy z wicemistrzem FLS - TEBem. Faworytem jest oczywiście nieco przebudowywana ekipa Radosława Targosza, która chcąc walczyć o mistrzostwo musi jak najszybciej zacząć odrabiać stratę do swoich rywali z czołówki powstałą po remisie z Rafisem.

NASZ TYP: 1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu