Menu
A+ A A-

Podtrzymać passę

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 111

W czwartek będziemy świadkiem dwóch pojedynków w elicie i dwóch pojedynków na niższym szczeblu. W Lidze A dobrze naoliwiona maszyna Stomatologii Stupka nie powinna mieć problemów w starciu z Comarchem. W innym meczu najwyższej klasy naprzeciwko siebie staną dwaj debiutanci z ekipy KOBY i Apteki, z których ciężko wytypować faworyta.

Godzina 20:30

Albatros – Rekonwalescenci Skawina (Liga C2)

Pojedynek między zespołami, które w swoich dwóch dotychczasowych meczach zdążyły zanotować już zarówno zwycięstwo, jak i porażkę. Albatros po nieudanym starcie ligi z Aptivem rozstrzelał ostatnio Się Wymyśli Potem i z pewnością chce dzisiaj powtórzyć swój wyczyn. Rekonwalescenci odwrotnie – po niezłym początku z Prawdzikami ulegli ostatnio w końcówce Hutniczkowi. W starciu dwóch raczej mało znanych ekip obstawiamy wynik kręcący się wokół remisu.

NASZ TYP: X

Godzina 21:15

Comarch – Stomatologia Stupka (Liga A)

Mecz pomiędzy zespołami, który początek sezonu zanotowały zgodnie z oczekiwaniami. Występujący jesienią na szczeblu D - Comarch póki co jeszcze nie wkupił się do zimowej elity. Porażki z NEMBUDEM i KOBY zepchnęły go w dolne rejony tabeli. Stomatologia natomiast nadal jest w gazie, który pojawił się w dalszej części jesieni. Pod balonem radziła już sobie z teoretycznie lepszymi od Comarchu, przez co jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

NASZ TYP: 2

Godzina 22:00

Apteka Słoneczna – KOBY (Liga A)

Apteka dobrze rozpoczęła sezon od zwycięstwa z NEMBUDEM, ale ostatnio szans nie pozostawił jej Comfort. Zespół KOBY, oparty na zawodnikach Cybermachiny, z dwoma zwycięstwami na koncie plasujesię póki co na pozycji lidera. Ten mecz może być dla niego jednak pierwszym poważnym testem. „Błękitni” mierzyli się do tej pory z ekipami, które nie są uznawane za faworytów do objęcia czołowych lokat. W starciu debiutantów typujemy więc podział punktów.

NASZ TYP: X

Godzina 22:45

KS Augustyn – Wściekłe Psy (Liga C1)

Augustyn w ostatniej kolejce w samej końcówce wyrwał 3 punkty przeważającej Vittorii, dzięki czemu z 6 punktami przewodzi ligowej tabeli. Wściekłe Psy natomiast do tej pory prezentują się solidnie notując dwa remisy w starciach z Alliance i Perłą. W rywalizacji na początku sezonu duże znaczenie ma jednak zgranie i doświadczenie, a w tych aspektach przewagę ma Augustyn, który w naszych oczach jest faworytem dzisiejszego spotkania.

NASZ TYP: 1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu