Menu
A+ A A-

Liga zimowa: Składy lig, terminarz

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 1148

Już 22 listopada startuje sezon zimowy Futbolowej Ligi Szóstek. Przedstawiamy informację o składach poszczególnych lig oraz terminarzu na pierwszą kolejkę.

W Lidze AB zagra 14 zespołów. Znalazło się w niej trzech jesiennych mistrzów: Wodociągi Miasta Krakowa (C2), NEMBUD (C3) oraz CF VilaNova (N1), a także zespoły, które jesienią występowały w Lidze A i B. Są doświadczone ekipy TEB Edukacji i Czyżyn, które co sezon uczestniczą w zimowych zmaganiach, jest też i Rafis, który mimo wieloletniej obecności w FLS dopiero pierwszy raz grać będzie zimą. Oprócz tego wystąpi także ekipa Comarchu, która jest połączeniem trzech ekip: Comarchu z Ligi C3, CA Sharks z Ligi B2 oraz w mniejszej części SoInteractive z C1. W rozgrywkach wystąpi trójka debiutantów: Maximus Kraków, KOBY oraz Apteka Słoneczna. Pełny skład Ligi AB na grafice poniżej:

W lidze niższego szczebla zagra łącznie 20 zespołów, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy. W fazie zasadniczej rozegrają one 9 meczów, a następnie tabela podzielona zostanie na dwie części i w fazie finałowej rozegrają dodatkowe 4 spotkania. Tutaj także mamy mix zespołów już bardzo doświadczonych, z tymi, które debiutowały np. dopiero w tym roku oraz zespołami rozpoczynającymi swoją przygodę z FLS od nadchodzącej zimy. Warto odnotować powrót po połrocznej przerwie ekipy Albatrosa. Poniżej na grafice pełne składy dwóch grup Ligi CDN:

 Opracowaliśmy już także terminarz na pierwszą kolejkę nadchodzącego sezonu. Po weekendzie pojawi się dalsza część terminarza:

W przyszłym tygodniu na stronie zapowiedzi sezonu zimowego oraz prezentacje debiutujących w rozgrywkach zespołu. W czwartek zaczynamy zimowe granie!

Komentarze  

#1 Do Wojtka Ziemby 2018-11-18 18:58
Czy wtorkowy fls live moglby sie odbyc w godz. Popolydniowych czyli. Np. Kolo 15-17 kiedy to ludzie kończą pracę. Kazdy chcialby zobaczyc tego live na zywo bo bd 6 sezonu i podsumowanie rundy no i pewnie kilka zdan o zimowej lidze. Weźcie to pod uwage bardzo Was prosze bo o godz. 12 malo kto może i to jeszcze we wtorek w środku tyg
Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu