Menu
A+ A A-

Zapraszamy na Galę zakończenie sezonu

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 1177

Organizatorzy Futbolowej Ligi Szóstek mają przyjemność zaprosić wszystkich uczestników ligi wraz z osobami towarzyszącymi na zakończenie sezonu Jesień 2018, które odbędzie się 24 listopada (sobota) w Pink Bowling & Club Kraków przy Alei Pokoju 44 (Centrum Handlowe Plaza). Początek imprezy o godzinie 19:00.

Podczas uroczystości oficjalnego zakończenia sezonu Jesień 2018 tradycyjnie uhonorowani zostaną zwycięzcy kategorii indywidualnych każdej z lig (MVP, król strzelców, król asyst, najlepszy bramkarz). Laureaci oraz drużyny, które wywalczyły miejsca na podium będą miały okazję zaprezentować swoje trofea szerszej publiczności. Początek części oficjalnej, podczas której będą wręczane nagrody, medale oraz puchary dla mistrzów, zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Zgłoszenia rezerwacji stolików oraz lóż będzie można kierować do środy 21 listopada (ilość miejsc siedzących ograniczona, obowiązuje pierwszeństwo rezerwacji) na adres e-mail: - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aby proces rezerwacji przebiegał sprawnie tylko rezerwacje skierowane mailowo na powyższy adres będą przyjmowane!

Wszystkie inne zgłoszone m.in.:

- na inny adres email niż wskazany,

- przez profil klubu na facebooku,

- telefonicznie,

- osobiście w recepcji,

nie będą brane pod uwagę (bez wyjątków).

Każda zgłoszona mailowo rezerwacja powinna więc zawierać następujące informacje:

- TEMAT MAILA: "Gala FLS 24.11.2018"

- W TREŚCI MAILA: nazwa drużyny, ilość osób (ograniczenie do 15 miejsc/drużynę), imię i nazwisko osoby rezerwującej, nr telefonu.

Każda zaakceptowana rezerwacja zostanie potwierdzona mailowo w ciągu 1-2 dni od przyjęcia zgłoszenia. Brak mailowego potwierdzenia oznaczać będzie brak możliwości rezerwacji ze względu wyczerpanie limitu wolnych miejsc siedzących lub ze względu na niezastosowanie się do powyższych zasad zgłaszania rezerwacji (np. brak danych rezerwującego, nazwy drużyny itp.). Wszystkie zgłoszone rezerwację będą zapisywane automatycznie na godz. 19:00.

Zarezerwowane i potwierdzone mailowo miejsca siedzące, które nie zostały odebrane w godz. między 19:00 a 19:30 zostaną zwolnione i udostępnione na rzecz innych Gości klubu.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji m.in.:

- pod kątem wieku (wymagane ukończenie min. 18 lat - zawodnicy drużyn grających w FLS, którzy nie ukończyli 18 lat będą wpuszczani do klubu, przy czym będą oni oznaczeni "żółtą" opaską, jako osoby niepełnoletnie),

- zakaz wstępu w ubiorze typu dres, bluzy z kapturem, czapeczki bejsbolowe, odzież z symbolami klubów sportowych (nie dotyczy symboli i znaków drużyn biorących udział w lidze FLS)

- zakaz wstępu dla osób pod wpływem alkoholu i innych środków (również osoby zachowujące się agresywnie czy wulgarnie nie będą wpuszczane na teren obiektu),

- zakaz wnoszenia do klubu produktów spożywczych, alkoholu, materiałów pirotechnicznych czy innych niebezpiecznych przedmiotów.

Selekcja dotyczy wszystkich Klientów klubu (bez wyjątku).

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze  

#6 VirtusLogic 2018-11-14 12:49
Cytuję Andrzej:
Szkoda że w Andrzejki ludzie mają zaplanowane imprezy.

No to Cie nie będzie i tyle. Imprez jakoś się bez Ciebie odbędzie.Nie wierze już w te hejty na wszystko co tylko się da
Cytuj
#5 Tommy 2018-11-14 12:23
Szóstki sezonudanej ligi też będą na Gali nagradzane/wybierane?
Cytuj
#4 Wojciech Ziemba - FLS 2018-11-14 12:21
Cytuję Papitos:
Rozumiem, że w związku z rozwojem ligi i podniesieniem świadczenia usług zrezygnowano z darmowych torów do gry i stołów bilardowych dla uczestników zakończenia, o których zawsze informowaliście we wcześniejszych latach w tym poście?

Do naszej dyspozycji będą dwa tory, do tego będziemy mieli także vouchery do rozdania na kręgle, czy bilard, więc chętnych zapraszamy do gry zapraszamy na Gali do przedstawicieli FLS :-)
Cytuj
#3 Andrzej 2018-11-14 12:16
Szkoda że w Andrzejki ludzie mają zaplanowane imprezy.
Cytuj
#2 Papitos 2018-11-14 12:03
Rozumiem, że w związku z rozwojem ligi i podniesieniem świadczenia usług zrezygnowano z darmowych torów do gry i stołów bilardowych dla uczestników zakończenia, o których zawsze informowaliście we wcześniejszych latach w tym poście?
Cytuj
#1 Gracz 2018-11-14 09:40
Czy kiedyś powstanie jakiś nowy pomysł na tą galę ? Od paru lat monotonia jak na imieninach u cioci Kazi.
Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu