Menu
A+ A A-

Mecz przyjaźni

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 214

W piątek dojdzie do ciekawego starcia w Lidze D2, gdzie spotkają się przyjaciele z boiska i wspólnych treningów. Błękitna Husaria zmierzy się z Błekitną Watahą. O podtrzymanie zwycięskich serii powalczą Addent w Lidze B2 oraz Geodziki w D2.

Godzina 19:00

GS ALECO - RELAKSMISJA (LIGA B1)

Obie drużyny po dwóch udanych spotkaniach, w których zdobywały punkty poniosły porażki. GS Aleco uległo Piometowi, z kolei Relaksmisja musiała uznać wyższość Wybrzeża Klatki Schodowej. Obie porażki można więc zrozumieć, szczególnie w przypadku beniaminka Relaksmisji, który dziś nie będzie faworytem. Mimo porażki w ostatnim starciu GS Aleco ciągle jest znaczącą siła drugiego frontu.

NASZ TYP: 1

OMEGA - ADDENT (LIGA B2)

Udanie rozpoczął jesienne zmagania Addent, który na koncie ma komplet trzech zwycięstw. Na początku tego tygodnia “Fioletowi” ograli Żymłę Siermięgę i dziś będą chcieli pójść za ciosem. Szanse na to spore, bo Omega już dwukrotnie traciła punkty, w tym przed tygodniem, także na obiekce przy ul. Parkowej. Stawiamy, że Omega dziś przegra po raz drugi w sezonie, choć należy pamiętać, że w poprzedniej padł remis 4:4.

NASZ TYP: 2

RODZINA KRÓLEWSKA - OPTAKOVIANKA (LIGA N1)

Nie układa się powtórna przygoda z FLS drużynie Opakovianki, która wyraźnie przegrała każdy z trzech rozegranych spotkań. Dziś szansa na przerwanie złej passy niewielka, bo Rodzina Królewska mimo jednej porażki na koncie prezentuje wysoką formę. Ostatnio zespół pokonał Krakoską Piłkę, która z kolei gładko ograła Opatkoviankę. Strata punktów przez RK byłaby sensacją.

NASZ TYP: 1

ANONIMOWI AMATORZY - JAGER-MASTERS (LIGA N2)

Jager-Masters z każdym kolejnym meczem prezentuje się lepiej. Najpierw zanotował porażkę bardzo wysoką, potem uległ nieznacznie, by na początku tego tygodnia zanotować pierwsze, historyczne zwycięstwo w FLS. Na to ciągle czekają Anonimowi Amatorzy, którzy przegrali dwa rozegrane do tej pory mecze. Dziś nie będą faworytem starcia z Jager-Masters, ale też nie wykluczamy przełamania i pierwszej zdobyczy.

NASZ TYP: X2

Godzina 19:55

GEODZIKI - JANUSZE FUTBOLU (LIGA D2)

Świetny mecz z Armagedonem zakończony remisem nie okazał się zapowiedzią rzeczy wielkich, a można go póki co określić “pocałunkiem śmierci”. Od tego czasu bowiem Janusze Futbolu przegrali trzy kolejne mecze, a wszystko wskazuje na to, że dziś… przegrają po raz czwarty. Geodziki znakomicie weszły w sezon, wygrały dwa pierwsze mecze i trudno się spodziewać, by dziś nie wywalczyły kompletu punktów.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:00

VALPOSIANO - BLACK HAWKS (LIGA C2)

Obie drużyny plasują się w dolnej części tabeli odpowiednio na 12 i 11 pozycji, pozostając bez wygranej. Black Hawks mają jeden wywalczony punkt za remis z Omegą, ale dziś nie będą raczej faworytem. Valposiano przegrało oba mecze, ale w obu rywalami byli kandydaci do medali. Zarówno w starciach z Bad Boys, jak i Asami “Niebiescy” zaprezentowali dobrą formę i sprawili rywalom sporo kłopotów. To, co nie wystarczyło na ligową czołówkę, powinno wystarczyć na BH.

NASZ TYP: 1

ZAKRĘCONY ROGAL - BROWARY HILLS 32040 (LIGA C3)

Pierwsze spotkania w sezonie zwiastowały problemy zarówno Rogala, jak i Browarów, bo skończyły się wysokimi porażkami. W kolejnych już jednak było lepiej, “Zakręceni” uzupełnili swój skład o nowych zawodników, co pozwoliło otworzyć konto punktowe. Browary po porażce na inaugurację wygrały już dwa spotkania i dziś powinny sięgnąć po kolejny triumf.

NASZ TYP: 2

BŁĘKITNA HUSARIA - BŁĘKITNA WATAHA (LIGA D2)

Ciekawi jesteśmy, jak będzie przebiegać to spotkanie, w którym zmierzą się drużyny znające się jak łyse konie. Z jednej strony mecz przyjaźni, z drugiej można się spodziewać, że żaden z zespołów nogi nie odstawi, bo właśnie w takich starciach motywacja jest największa. Forma z tego z tego sezonu wskazuje na zwycięstwo Husarii, która zgromadziła o dwa punkty więcej i tylko raz schodziła z boiska pokonana, podczas gdy Wataha przegrała już trzykrotnie.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:50

JALA DREIPS - SHAMROCK (LIGA C2)

W odmiennym stylu rozpoczęły sezon obie drużyny grające w zielonych koszulkach. Jala Dreips wygrało dwa pierwsze mecze, a Shamrock dwa starcia przegrał. W poprzednim sezonie górą była ekipa Grzegorza Kiełbasy, która wygrała 7:6. Biorąc pod uwagę więc historię oraz obecną formę obu drużyn, trudno typować inny wynik niż wygraną Jala Dreips.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:00

COMFORT TOURS CRACOW - RAFIS (LIGA A)

Korzystnie zaprezentował się Comfort Tours w pierwszych trzech meczach na najwyższym szczeblu, ale mimo dobrego wrażenia zespołowi brakuje trochę punktów. Trzy oczka wywalczone w trzech spotkaniach nie są wynikiem oszałamiającym, choć na beniaminka nie są też rezultatem tragicznym. Dziś dorobek powinien zostać powiększony bo choć Rafis to ekipa doświadczona i także jesienią raz już wygrała, to jednak w lepsze formie wydaje się być CT.

NASZ TYP: 1

STOMATOLOGIA STUPKA - BISHAKA KURDWANÓW (LIGA A)

Dwa mecze i dwie wygrane. Jak na razie powrót do Ligi A Bishaka Kurdwanów notuje wymarzony i wszystko układa się po myśli kapitana Marcina Noska. Trzeba jednak zaznaczyć, że wcześniejsi rywale to jednak drużyny typowane do miejsce w dolnej połówce tabeli, ale dziś poprzeczka zostanie zawieszona wyżej. Stomatologia co prawda ma na koncie już dwie przegrane, ale poniesionie z mistrzem i wicemistrzem FLS. Dziś zespół Łukasza Stupki powinien pokusić się o wygraną.

NASZ TYP: 1

TUBYLCY - KRAKOSKA PIŁKA (LIGA N1)

Tubylcy w trzech rozegranych do tej pory meczach zasmakowali już każdego możliwego rezultatu i mają cztery punkty na koncie. Dzisiejszy rywal, Krakoska Piłka zgromadził o dwa oczka więcej i ma też zdecydowanie lepszy bilans bramkowy. To sprawia, że dziś więcej szans na zgarnięcie pełnej puli dajemy zespołowi Marcina Kopczyńskiego, choć Tubylców całkowicie nie skreślamy.

NASZ TYP: 2

Godzina 21:45

WELDBUD - AMADEUS (LIGA B2)

Weldbud ma za sobą dwa mecze z ligowymi beniaminkami, ale jednocześnie faworytami do zajęcia czołowych lokat. Teoretycznie teraz powinno być już z górki, choć akurat dzisiejszy rywal też nie będzie łatwy do ogrania. Amadeus uległ co prawda w pierwszym meczu CA Sharks, ale ostatnio rozgromił Royal Ride i dziś zapewne Paweł Tryka liczy na kolejny komplet punktów swojej drużyny.

NASZ TYP: X2

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu