Menu
A+ A A-

Kolejny konkurs z BetDudes.com!

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 219

Wraz z naszym partnerem Betdudes.com zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem będzie on dotyczył typowania wyników meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Zabawa polega na drużynowym typowaniu wyników fazy grupowej Ligi Mistrzów, więc warto zebrać, jak najwięcej kumpli z drużyny i dołączyć do zabawy. Ci, którzy na stronie naszego partnera jeszcze się nie rejestrowali, mogą to zrobić tutaj. Tym razem do wygrania jest piłka Adidas Finale Kiev OMB będąca nagrodą za zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej oraz bony InterSport na kwoty 300 zł, 200 zł i 100 zł dla czołowej trójki w klasyfikacji indywidualnej. W klasyfikacji drużynowej liczy się 5 osób z najlepszym wynikiem indywidualnym z danej drużyny. Osoby, które rejestrowały się lub zarejestrują na stronie http://bit.ly/betdudesFLS otrzymają zaproszenie do rozgrywki, gdzie z listy będziecie mogli wybrać swój FLS-owy team.

I pamiętajcie, że na Betdudes.com możecie też organizować swoje rozgrywki, więc jeżeli planujecie zabawę w typowanie wyników w pracy, w domu lub w gronie znajomych to platforma Betdudes.com jest na to idealnym miejscem!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu