A+ A A-

Praca! Poszukiwany koordynator rozgrywek

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 812

W związku ze zbliżającym się sezonem Futbolowej Ligi Szóstek poszukujemy osób na stanowisko "Koordynatora rozgrywek". Jeśli chcesz pracować w sporcie, mieć wpływ na kierunki rozwoju FLS i innych powiązanych z ligą projektów, zachęcamy do aplikacji. Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące pracy na wspomnianym stanowisku.

Koordynator rozgrywek

Zadania:

  • Planowanie i koordynowanie imprez sportowych
  • Koordynowanie rozgrywek na boisku
  • Obsługa Klienta
  • Obsługa strony internetowej
  • Przygotowywanie artykułów, galerii zdjęć i materiałów video

Wymagania:

  • Wieczorna dyspozycyjność w dni powszednie
  • Umiejętność redagowania tekstów
  • Obsługa komputera (MS Office, poczta elektroniczna)
  • Rzetelność, samodzielność i kreatywność w realizacji wyznaczonych zadań
  • Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu obróbki wideo
  • Mile widziana gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy połączonej z pasją
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie
  • Możliwość połączenia pracy ze studiami bądź stałą pracą zawodową
  • Przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych jest Klub Sportowy Futbolowa Liga Szóstek sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-717, ul. Koszykarska 11. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Zgoda na przyszłe rekrutacje:
Osoby zainteresowane udziałem w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez spółkę Klub Sportowy Futbolowa Liga Szóstek sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-717, ul. Koszykarska 11, prosimy o zamieszczenie w następującej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez spółkę Klub Sportowy Futbolowa Liga Szóstek sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-717 przy ul. Koszykarskiej 11.