Menu
A+ A A-

Betdudes.com partnerem FLS

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 1163W przeddzień Mistrzostw Świata w Rosji, Futbolowa Liga Szóstek nawiązała współpracę z portalem Betdudes.com, który został oficjalnym typerem piłkarskim naszej ligi.


Co to dla Was oznacza drodzy uczestnicy? Otóż już niebawem, z okazji turnieju w Rosji, wspólnie z Betdudes zorganizujemy dla Was konkurs jakiego jeszcze w FLS nie było! Na razie szczegółów zabawy nie zdradzamy, choć jak można się domyślić, będzie chodziło o typowanie wyników meczów Mistrzostw.

Tymczasem już teraz zapraszamy Was do zapoznania się z naszym nowym partnerem. Betdudes.com to serwis społecznościowy dla fanów piłki nożnej i miłośników sportowej rywalizacji. Betdudes.com nie jest stroną bukmacherską - użytkownicy serwisu bezpłatnie typują wyniki meczów piłkarskich, zapraszając do tej zabawy znajomych i przyjaciół.

Już teraz możecie zarejestrować się na stronie Betdudes.com klikając tutaj (aby móc w przyszłości wziąć udział w naszym konkursie koniecznie zarejestruj się korzystając z tego linka). Już niebawem kolejne informacje na temat naszej współpracy i nagród, które będą do zgarnięcia przy okazji turnieju w Rosji. Stay tuned!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu