Menu
A+ A A-

Potwierdzić medalowe aspiracje

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 208

Dziś odbędzie się kilka spotkań drużyn, które w przypadku wygranych potwierdzą medalowe aspiracje. Do takich starć dojdzie w Lidze B1, gdzie Wybrzeże spotka się z Piometem, w C1, gdzie Vittoria zagra z SoInteractive oraz w D2, gdzie Piłkarski Klub Rzeźników za rywali mieć będzie graczy Virtus Logistics.

Godzina 19:00

Black Hawks - Żubry (Liga C2)

Obie drużyny plasują się w górnej części tabeli, co przy niewielkich różnicach punktowych daje szansę walki o medale. Aby jednak nadzieje na podium podtrzymać, dziś trzeba wygrać. Póki co obie drużyny punktują, jak typowe drużyny środka tabeli. “Jastrzębie” na koncie mają 4 wygrane i 4 porażki, Żubry 3 zwycięstwa, 3 przegrane i remis. Wszystko wskazuje na podział punktów.

NASZ TYP: X

Dzikie Węże - ZP Tartak (Liga D1)

Po niezłym początku poważny kryzys dopadł Dzikie Węże, dla których seria porażek oznaczała spory spadek w ligowej tabeli. Równą i co ważne bardzo wysoką prezentuje z kolei ZP Tartak, który ma na koncie już 7 kolejnych wygranych. Wskazanie faworyta tego starcia jest więc sprawą wyjątkowo łatwą.

NASZ TYP: 2

Geodziki - Szopeni Futbolu (Liga D2)

Po porażkach do tego meczu przystąpią obie drużyny. Zarówno Geodziki, jak i Szopeni już trzykrotnie schodziły z boiska pokonane i plasują się na szczycie dolnej części tabeli. Wygrana pozwoli na awans do górnej połówki klasyfikacji, a Szopenom, z racji mniejszej liczby meczów, na włączenie do walki o Ligę C.

NASZ TYP: 2

Godzina 20:00

FC Po 40-tce - GS TIFF (Liga B1)

Trudny tydzień dla FC Po 40-tce. Po meczu z liderem czeka na ten zespół starcie z innym zespołem walczącym o medale. GS TIFF ostatnio zgubił punkty i nie może już sobie pozwolić na kolejne straty, jeśli myśli o miejscu w ścisłej czołówce. Zwycięstwo jest tym bardziej konieczne, gdy zespołem przeciwnik plasujący się w strefie spadkowej.

NASZ TYP: X2

Vittoria Kraków - SoInteractive SA (Liga C1)

Nie ma najlepszej passy ostatnio SoInteractive. Remis z Rafisem B i porażka z Deep Blue, a więc drużynami ze strefy spadkowej, to na pewno wyniki poniżej oczekiwań i możliwości “Fioletowych”. Dziś rywal teoretycznie trudniejszy, bo Vittoria ostatnio nie przegrywa, regularnie punktując. Wygrana pozwoliłaby jej przesunąć się na 3 lokatę w tabeli, ale w Lidze C1 nic nie jest oczywiste.

NASZ TYP: X

Jaglacci Tinderwolves - Curva da Morte FC (Liga C3)

Spotkanie, w którym wskazanie zdecydowanego faworyta nie jest trudne. Jaglacci Tinderwolves w tym sezonie grają bardzo dobrze i mając tylko dwie porażki na koncie, nadal liczą się w walce o brązowe medale. Curva da Morte to z kolei ostatni zespół Ligi C3, który wygrał tylko raz na osiem gier. Kolejna porażka przybliży zespół do powrotu na czwarty szczebel rozgrywkowy i takiego właśnie scenariusza się spodziewamy.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:00

Wybrzeże Klatki Schodowej - Piomet AMR Campania (Liga B1)

Obie drużyny w poprzedniej kolejce wygrywały bez większych problemów. WKS pokonał FC Po 40-tce, a Piomet ograł Home Broker. I jedni, i drudzy plasują się w górnej części tabeli i mają szanse na wywalczenie medali. Wieksze, z racji pokaźniejszego dorobku, ale też i formy, ma Piomet, ale gdyby dziś Wybrzeże wygrało… Tego się jednak nie spodziewamy.

NASZ TYP: 2

Albatros - Nie ma Lipy (Liga C1)

Świetnie radzą sobie w ostatnich tygodniach gracze Albatrosa, a seria zwycięstw zaprowadziła drużynę aż na 2 miejsce w tabeli. Dziś rywalem jest Nie ma Lipy, które spisuje się wręcz odwrotnie. Po udanym starcie zespół dopadł kryzys, a Rafał Furgał i spółka czekają na triumf już sześć meczów. Jeśli nie nastąpi nagła poprawa formy, to poczekają jeszcze dłużej.

NASZ TYP:

Piłkarski Klub Rzeźników - Virtus Logistics (Liga D2)

Piłkarski Klub Rzeźników mimo wygranej w ostatniej kolejce stracił przodownictwo w tabeli Ligi D2, ale nadal jest w grze o medale. Dziś dla tego zespołu ważny mecz, bo choć Virtus ma już na koncie trzy porażki, to ostatnio wyraźnie się przebudził i może spoglądać na podium. Jeśli dziś by wygrał, temat ten stałby się całkiem realny i wydaje nam się, że team Podhajnego ma duże szanse na triumf.

NASZ TYP: 2

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu