Menu
A+ A A-

Galeco sprawdzi formę Piratów

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 528

W poniedziałek kilka spotkań zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W Lidze B1 będący w dobrej formie Piraci zmierzą się z Galeco Team. Ponadto sporo emocji powinno dostarczyć spotkanie Stomatologii z Football Heaven Bar.

Godzina 19:00

FC REVOLUTION - BIG TIME KRAKÓW (LIGA C3)

Dla obu drużyn zwycięstwo w dzisiejszym starciu jest koniecznością. FC Revolution w sześciu rozegranych spotkaniach wygrało zaledwie raz, dokładając jeden remis, z kolei Big Time rozegrał cztery spotkania także triumfując tylko raz. Kolejna przegrana postawi obie ekipy w trudnym położeniu. Ze względu na większą liczbę rozegranych spotkań mniej czasu na rozpoczęcie regularnego punktowania ma Revolution i z tej racji dajemy jej nieco więcej szans na wygraną.

NASZ TYP: 1X

InPost - Soley (Liga D1)

Obecny lider Ligi D1 za rywala będzie miał drużynę InPostu, zajmującą 11 miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce Soley po trudnym boju pokonało Grand Parade. W tamtym spotkaniu doskonałą skutecznością wykazał się Mateusz Kącik, strzelając 4 bramki. Natomiast drużyna InPost, podzieliła się punktami z Jordan Judo Kraków, tym samym kończąc serię porażek. W roli faworyta oczywiście Soley, lecz InPost remisując poprzedni mecz, na pewno poczuł przedsmak wygranej, co spotęgowało chęć odniesienia pierwszego zwycięstwa i tym samym nie da sobie wyrwać punktów bez walki.

NASZ TYP: 2

Grand Parade - UBS Kraków (Liga D1)

UBS Kraków wiosną poznał już smak zwycięstwa, remisu oraz - w poprzednim spotkaniu z Dzikimi Wężami – również gorycz porażki. Natomiast ich dzisiejsi rywale, w ostatnim starciu, stoczyli niesamowicie zaciętą walkę z Soley - obecnym liderem, przegrywając 6:7. Faworytem tego spotkania jest oczywiście UBS, jednakże Grand Parade, które obecnie znajduje się w strefie spadkowej, udowodniło, że potrafi postawić trudne warunki swoim rywalom. Zapowiada się więc bardzo wyrównana i pełne walki potyczka.

NASZ TYP: X2

Godzina 19:40

Jordan Judo Kraków - OREO (Liga D1)

Drużyna Jordan Judo Kraków zgodnie z przewidywaniami zremisowała poprzednie spotkanie z InPostem. Są to ich pierwsze punkty zdobyte na wiosnę - czy zwiastują one zwyżkę formy? O tym przekonamy się już w dzisiejszym spotkaniu z OREO, które w poprzedniej kolejce pokonało jedną bramką faworyzowane No Name. Faworytem wydaje się być OREO, ale Jordan Judo będzie chciało udowodnić, iż pierwsza zdobycz nie była dziełem przypadku.

NASZ TYP: X2

ŁAWKA REZERWOWYCH - ELCE (LIGA C2)

W odmiennych nastrojach przystąpią do tego meczu obie drużyny. Ławka Rezerwowych przegrała dwa ostatnie spotkania, w tym jedno bardzo wysoko, a eLCe w ostatnich dwóch grach zgarnęło komplet punktów. Zwraca uwagę przede wszystkim dobra postawa w defensywie zawodników w czerwonych koszulkach, którzy w trakcie tych dwóch zwycięstw dali sobie wbić zaledwie jednego gola. Dziś więc są faworytem.

NASZ TYP: 2

ASY NH - BLACK HAWKS (LIGA C2)

Po remisie z Bad Boys każdy kolejny mecz dla Asów będzie miał bardzo istotne znaczenie. Absolutną koniecznością są wygrane, ale i one mogą nie wystarczyć do wywalczenia tytułu. Walczyć trzeba też o jak najlepszy bilans bramkowy. Dziś o jego podreperowanie nie musi być łatwo. Black Hawks ostatnio wygrali trzy spotkania z rzęcu i na pewno zamierzają się postawić faworytowi.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:00

OŚWIECENIA TEAM - CYBERMACHINA G. PUB (LIGA A)

Nadal bez wygranej pozostaje wiosną Oświecenia Team, ale ostatni mecz z GEO-ZENITem daje nadzieję na rychłą poprawę bilansu, choć akurat dzisiaj może być o to trudno. Cybermachina spisuje się bowiem bardzo dobrze, ma na koncie 7 punktów zdobytych w czterech grach. Dziś więc jest faworytem, ale Oświecenia nadziei na korzystny wynik może upatrywać nie tylko w niezłym ostatni starciu z GEO, ale także dwóch ostatnich bezpośrednich meczach wygranych przez OT różnicą dwóch goli.

NASZ TYP: 2

STOMATOLOGIA STUPKA - FOOTBALL HEAVEN BAR (LIGA A)

I jedni, i drudzy mają w tym sezonie na koncie niezłe mecze, ale punktów obu ekipom jednak trochę brakuje. Stomatologia z trzech spotkań przegrała tylko jedno, ale ani razu nie wygrała, przez co zajmuje dopiero 12 lokatę. Football Heaven z kolei ma na koncie triumf, ale też już trzy porażki. Dla obu drużyn jest to więc bardzo ważne spotkanie. Stomatologia i Football spotkały się do tej pory raz, ale obie drużyny zanotowały po... wygranej. Stomatologia wygrała na boisku, FHB w gabinetach organizatorów po tym, jak zagrał u rywali zawieszony za kartki gracz, co zresztą zgłosił sam kapitan Stomatologii.

NASZ TYP: X

CHŁOPCY DO BICIA - DEEP BLUE (LIGA C1)

Wicemistz Ligi D1 oraz mistrz Ligi D3 na razie nie zachwycają, ale też ostatnio regularnie punktują. Deep Blue po porażce z TEB Edukacją B wywalczyło 4 punkty po zaciętych spotkaniach z Adgosklepem i Albatrosem. Chłopcy do Bicia z kolei ostatnie dwa mecze kończyli z remisami 6:6, w tym między innymi ze wspomnianym Albatrosem. To zwiastuje nam kolejny zacięty mecz, który może rozstrzygnąć się niewielką różnicą bramkową.

NASZ TYP: X

Godzina 20:35

PIRACI - GALECO TEAM (LIGA B1)

Piraci po dołączeniu do składu Jerzeg Lipczyńskiego wygrali dwa spotkania i przesunęli się w górę tabeli Ligi B1. Galeco znajduje się pozycję niżej, ma punkt mniej w dorobku, ale też rozegrało jedno spotkanie mniej. W piątek po ciężkim boju drużyna w czarno-niebieskich koszulkach wygrała z Wybrzeżem Klatki Schodowej i dziś scenariusz może być podobny. Trudne spotkanie, ale zakończone po myśli ekipy Grzegorza Torby.

NASZ TYP: X2

OLSZA TEAM - JALA DREIPS (LIGA C2)

Po udanym początku i dwóch zwycięstwach Olszy zostało już tylko wspomnienie i... sześć punktów w tabeli. Ostatnie dwa spotkania, to już dwie porażki zawodników w czarnych koszulkach. Dziś przeciwnikiem będzie Jala Dreips, która legitymuje się takim samym bilansem gier, ale gra bardziej w kratkę. Ostatnio zawodnicy w zielonych koszulkach wygrali, więc dziś mogą przegrać. Tak naprawdę, to wszystkiego po tym spotkaniu możemy się spodziewać.

NASZ TYP: X

KPPN - No Name(Liga D1)

Obie ekipy są niepocieszone po ubiegłotygodniowych, minimalnie przegranych, potyczkach. No Name ulegli 2:3 OREO, choć na wyrównanie mieli całą drugą połowę zawodów. W jeszcze gorszych okolicznościach porażkę poniósł KPPN, który w 47 minucie rywalizacji z ZP Tartak wyszedł na bezcenne prowadzenie. Pomimo to nie zdołał nawet zremisować, bo katem w samej końcówce okazał się Michał Kadula. W poniedziałek trzeba się więc obowiązkowo "odkuć", by nie stracić kontaktu z czołówką. A komu to się uda? Na dwoje babka wróżyła...

NASZ TYP: X

Godzina 21:00

RAFIS - AMBER (LIGA A)

To już szóste spotkanie obu tych drużyn. Poza ostatnim meczem, wygranym przez Rafis różnicą czterech goli, wszystkie kończyły się maksymalnie dwubramkową różnicą. Pierwsze wygrało Amber, w kolejnych czterech z Rafisem ugrało tylko punkt. Biorąc to pod uwagę, a także fakt, że zespół Kamila Maciuły przegrał ostatnie trzy spotkania, a drużyna z Kazimierzy Wielkiej właśnie przerwała serię trzech gier bez zwycięstwa, stawiamy na Rafis.

NASZ TYP: 1

COMARCH - ŻYMŁA SIERMIĘGA (LIGA C3)

Żymła rozstrzelała ostatnio NZS UEK aplikując rywalom aż 14 goli. Dziś przeciwnikiem Siermiężnych jest Comarch, więc okazja do podreperowania wydaje się całkiem znośna. Drużyna w białych koszulkach w ostatnim spotkaniu z Browanje! straciła bowiem aż 11 bramek i choć przegrała nieznacznie, dziś na pewno nie może pójść na podobną wymianę ciosów. Dobrą informacją dla Comarchu jest fakt, że Żymła w czwartek rozegra bardzo ważne spotkanie z Pink Bowling i może się na nie nieco oszczędzać.

NASZ TYP: 2

PIŁKARSKI KLUB RZEŹNIKÓW - RADKA (LIGA D2)

Piłkarski Klub Rzeźników w piątek wyszedł z nie lada opresji i odrobił trzybramkową stratę remisując ostatecznie z FC Agudas. Dziś zadanie jeszcze trudniejsze, bo przeciwnikiem dobrze spisująca się Radka, która pierwszymi meczami potwierdziła wysokie aspiracje. W poprzedniej kolejce drużynie co prawda trochę kłopotów sprawił Astor, ale dziś podobnych nie przewidujemy i "Granatowi" powinni sięgnąć po komplet punktów.

NASZ TYP: 2

Godzina 21:30

SŁAW-MONT - TEB EDUKACJA (LIGA A)

Po udanym początku i dwóch wygranych Sław-Montu, przyszła pora na dwie kolejne porażki. TEB z kolei punkty zgubił raz, podobnie jak Sław-Mont przegrywając z Cybermachiną, a oprócz tej wpadki zanotował cztery wygrane. Dziś powinien sięgnąć po piąte zwycięstwo, bo raz, że przemawia za nim aktualna forma, a dwa, że jesienią pokonał Sław-Mont bardzo wyraźnie.

NASZ TYP: 2

FUSTE KRAKÓW - GEODZIKI (LIGA D2)

Obie drużyny w minionym tygodniu zanotowały swoje pierwsze zwycięstwa na FLSowych boiskach. Co ważne były to wygrane przekonujące. Dziś obie drużyny spotkają się w bezpośrednim starciu. Więcej punktów na koncie mają Geodziki, które oprócz wygranej z Błękitną Husarią mają na koncie jeszcze dwa remisy. Dziś więc stawiamy na graczy w czerwonych koszulkach.

NASZ TYP: 2

 

Komentarze  

#7 GTSB 2018-04-17 16:04
Dużo się o Galeco ostatnio spekuluje co na pewno nie pomaga nam w grze.
Zatem kilka konkretnych info o drużynie :
1. Drużyna oparta jest na zawodnikach związanych ze sponsorem drużyny zawodowo ( Grzesiek Torba, Maciek Pająk,Piotrek Sikora czy Mateusz Buryło )
Pozostali zawodnicy są z nami związani dobrymi relacjami prywatnymi.
2. Aby piłka nas lubiła my musimy ją lubić a przede wszystkim lubić i szanować siebie wzajemnie.
3. Dla nas nie jest istotne co o nas piszecie i czy wygramy tę ligę. My tylko i wyłącznie chcemy aby gra w piłkę przynosiła nam radość i frajdę.

GTSB
Cytuj
#6 znafc 2018-04-17 09:08
Cytuję kubap:
Ja tam Galeco śledzę od początku, miałem nawet możliwość bezpośredniej konfrontacji jeszcze w lidze D. Moim zdaniem oni idą na Mistrza - nie ligi B, a Mistrza FLS. Awans z sezonu na sezon to już jest nie lada osiągnięcie, a będzie tylko lepiej.

Aha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fajnie fajnie. W sumie to fajnie podsumowałeś swoją wypowiedź, że miałeś okazje grać z nimi w lidze D. To już sporo mówi. A dorzucę jeszcze, że Pantery wygrały z nimi w lidze C mając Spasa w składzie, który nie łapie się do składu GEO. yhyyy... Wgrają ligę A. :lol: :lol: :lol: :lol:
Cytuj
#5 kubap 2018-04-17 08:38
Ja tam Galeco śledzę od początku, miałem nawet możliwość bezpośredniej konfrontacji jeszcze w lidze D. Moim zdaniem oni idą na Mistrza - nie ligi B, a Mistrza FLS. Awans z sezonu na sezon to już jest nie lada osiągnięcie, a będzie tylko lepiej.
Cytuj
#4 zainteresowany 2018-04-17 08:33
Jak ta przereklamowana drużynka wczoraj tak wygrała?!!!111ONEONEONE
Cytuj
#3 Kapitan Galeco GT 2018-04-16 14:58
Szjutr masz rację - nie osiągnęliśmy jeszcze nic w Futbolowej Lidze Szóstek ale jesteśmy młodą drużyną ze sporymi ambicjami, a najważniejsza jest dla nas dobra zabawa i mierzenie się z najlepszymi. Możliwe, że jest o Nas głośno, ponieważ przed tym sezonem sporo mówiło się w "kuluarach" o kilku transferach z ligi A (w tym z Mistrza) ale do tego nie doszło. Teraz kadra nam się krystalizuje więc z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Daj nam czas, a będzie można powiedzieć coś więcej :-)
Cytuj
#2 micky88 2018-04-16 13:03
W całej lidze brak zespoły o którym by mozna powiedzieć że jak awansuje do ligi A to nie po to żeby zaraz polecieć tylko żeby powalczyć z czołową 3
o mistrzostwo. Od tylu lat już nikomu się nie udaje i podejrzewam że jak będzie ta 3 grała to nikomu sie nie uda z nimi wygrać.
Cytuj
#1 Szjutr 2018-04-16 12:39
Przereklamowane to Galeco. Organizatorzy sztucznie tworzą z nich jakaś super ekipe. A co oni osiągnęli ? Ten tydzień pokaże gdzie miejsce wlk Galeco najpierw Piraci a potem Bishaka zbija ich w drobny mak.
To samo nie rozumiem podniecenia Piotrka i Wojtka Labzikiem... cienki taki że aż szkoda mi go a tylu fajnych i ciekawych jest zawodnikow o ktorych sie nie mówi.
Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu