Menu
A+ A A-

Nowy sezon, nowe boisko

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 870

Od sezonu Wiosna 2018 rozgrywki FLS będą gościć także na boisku Hutnika Kraków przy ul. Ptaszyckiego 4b.

Mecze na tym obiekcie odbywać się będą w poniedziałki, wtorki oraz czwartki i będzie to jedno z czterech boisk, na którym będzie toczyć się rywalizacja Futbolowej Ligi Szóstek. Pozostałymi obiektami pozostają boiska znane z poprzednich rozgrywek: KS Nadwiślan, Com-Com Zone oraz CS Parkowa.

Boisko Hutnika Kraków zostało oddane do użytku w zeszłym roku, jest ogrodzone, a uczestnicy FLS będą mogli korzystać z szatni w budynku klubowym Hutnika. Kolejne boisko pozwala nam też zrezygnować z niekorzystnej pory rozgrywania meczów, jaką była godzina 22:20, która powodowała, że mecze kończyły się kilkanaście minut po 23-ej. Teraz zmagania kończyć się powinny przed tą godziną.

Komentarze  

#1 Mario79 2018-03-13 08:35
Kilka informacji z mojej strony dla osób, które będą grać na nowym boisku:

1. Boisko sprawia wrażenie, że jest większe niż Nadwiślan czy CCZ - zdecydowanie więcej przestrzeni - bardzo podobne uczucia miałem grając w FLS na Szablowskiego
2. Nawierzchnia jest nowa, bardzo dobrej jakości, ale jest na razie bardzo ślisko. W 1 dniu grania sporo osób notowało poślizgi. Swego czasu było tak na FameSport na Dekerta - uroki nowej murawy i trzeba jej dać trochę czasu ale obiekt bardzo dobry.
3. Zdecydowanie lepsze oświetlenie niż Nadwiślan, CCZ, Parkowa.
4, Bardzo słabo widoczne są linie pola karnego oraz linie boczne - niemożliwym jest wręcz zdecydowane podyktowanie karnego bo po prostu sędzia nie widzi linii, problemu zarówno mają bramkarze jak reszta. Dobrym rozwiązaniem było by poprawić ich widoczność, kwestia cz zarządca się zgodzi
Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  Sponsor techniczny:
Member of Interliga Member of Interliga