Menu
A+ A A-

Poznaliśmy składy Ligi B i C

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 672

W środę 28 lutego miało miejsce losowanie Lig B oraz C, tym samym poznaliśmy składy grup drugiego i trzeciego szczebla.

Liga B

Zapis transmisji na żywo z losowania Ligi B poniżej:

 

Jeśli chodzi o drugi poziom rozgrywkowy to zdecydowanie przeważają głosy, że mocniejsza jest Liga B1. Faworytem wydaje się być Bishaka Kurdwanów, ale na pewno nie będzie miała łatwego zadania. Wysoko mierzą zapewne obaj spadkowicze z Ligi A, a więc Delta Dębica oraz Piraci. Nie bez szans w walce o medale są także ekipy Piometu oraz GS TIFF. Skreślać nie należy także ambitnych beniaminków. Zwłaszcza Galeco Team oraz Różowe Pantery mogą namieszać w stawce.

W Lidze B2 na pierwszy rzut oka do grona faworytów należy zaliczyć Addent oraz Comfort Tours Cracow, a więc dwóch debiutantów na tym szczeblu rozgrywkowym. W grze o czołowe lokaty powinny się także liczyć ekipy Valposiano oraz Aptivu, które jesienią występowały w FLSowej elicie. Zobaczymy, czy do walki o czołowe lokaty wmiesza się któraś z pozostałych drużyn.

Liga C

Zapis transmisji z losowania Ligi C poniżej:

 

Jeśli chodzi o trzeci szczebel rozgrywkowy to najmocniejszy zestaw ekip wydaje się być w Lidze C3. Faworytów do końcowego triumfu będzie tam bowiem co najmniej kilku, a najpoważniejszymi kandydatami do zajęcia czołowych lokat są zespoły NZSu, Żymły Siermięgi oraz Krupiński Pompy. Reszta stawki jest bardzo wyrównana i niewykluczone, że tabela tej ligi na koniec sezonu będzie niezwykle spłaszczona.

Jeśli chodzi o Ligę C1 to do grona największych faworytów należy zaliczyć Adgosklep.pl oraz Deep Blue. Bardzo jesteśmy ciekawi, czy drużynie Nie ma Lipy uda się w końcu wskoczyć na ligowe podium. Lekceważyć z całą pewnością nie należy ekipy Lift-Medu, która jest w końcu jedną z najbardziej doświadczonych drużyn w całej FLSowej stawce. "Czarnym koniem" rozgrywek mogą się okazać Chłopcy do Bicia. Liga ta wygląda na bardzo wyrównaną i nikogo nie można z góry skreślać.

Liga C2 w zasadzie jako jedyna ma zdecydowanego faworyta do końcowego triumfu. Do tej ligi trafiła bowiem mająca ogromne ambicje ekipa Bad Boys, a więc mistrz Ligi D2 z jesieni. Jeśli chodzi o drużyny, które mogą zespołowi Dawida Rupy pokrzyżować szyki to należy wymienić w pierwszej kolejności Armagedon oraz Asy NH. Miejsce w górnej połówce tabeli powinno się także znaleźć dla Żubrów, Jala Dreips, Black Hawks oraz Olszy Team. Wszystkie te rozważania zweryfikuje jednak boisko. Przypominamy, że start sezonu Wiosna 2018 już 12 marca. Do zobaczenia!!!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  Sponsor techniczny:
Member of Interliga Member of Interliga