Menu
A+ A A-

O lidera w Grupie C, Czyżyny chcą przełamać klątwę Edukacji

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 148

Dziś do gry w Pucharze Ligi wracają zespoły Grupy B i C. Najciekawiej zapowiada sie spotkanie pomiędzy OREO i Vittorią, a więc drużynami liderującymi w Grupie C. W Grupie A z kolei starcie doświadczonych ekip, z bogatą historią bezpośrednich meczów. Czyżyny spotkają się z TEB Edukacją i będą chciały przerwać niekorzystną passę z tym rywalem.

Godzina 16:00

OREO - Vittoria Kraków

Obie drużyny dobrze wywiązały się z roli faworytów w dwóch pierwszych kolejkach i sięgnęły po komplet sześciu punktów. Na czele tabeli znajduje się Vittoria dzięki znakomitej grze w ofensywie i aż 20 strzelonym bramkom. OREO pod tym względem też źle nie wygląda, zdobywając średnio 6 goli na mecz, więc możemy być dziś świadkami wielu bramek. Faworytem jest Vittoria, ale OREO ma swoich szeregach indywidualności, które są w stanie przechylić szalę wygranej na stronę ekipy Pawlika.

NASZ TYP: 2

Godzina 16:45

Vertical Studio - KS Augustyn

Po pierwszej kolejce mało kto przypuszczał, że do bezpośredniego spotkania obie drużyny będą przystępować z takim samym dorobkiem punktowym. Wszystko za sprawą pogromu, jakiego doznał Vertical w pierwszej serii gier. Z porażki z Grupą Partner zespół Wojciecha Łodzińskiego wyciągnął jednak wnioski i w drugiej serii gier już zwyciężył. Augustyn liczy zapewne, że i on po przegranej z GP, w kolejnym spotkaniu odniesie zwycięstwo. Nie jest to jednak wcale oczywiste, bo naszym zdaniem w tej parze, nie ma faworyta.

NASZ TYP: X

Godzina 17:30

Czyżyny - TEB Edukacja

Dość nieoczekiwanie do tego spotkania z kompletem punktów przystępuje ekipa Czyżyn, która jeszcze w poprzednim roku odniosła dwie wygrane, a przed tygodniem, kiedy TEB ponosił porażkę z Przyszlim kopnąć, pauzowała. Zwycięstwa z grudnia to oczywiście spory kapitał, ale zespół ten nadal musi zdobywać punkty, by wywalczyć awans do fazy pucharowej, tym bardziej, że jak pokazały pierwsze mecze, stawka jest wyrównana. Dziś Czyżyny mogą dołożyć do swojego dorobku kolejną zdobycz, ale jednak faworytem jest Edukacja, która z siedmiu meczów z dzisiejszym rywalem wygrała aż sześć, raz dzieląc się punktami.

NASZ TYP: 2

Godzina 18:15

Grupa Partner - Ostatni Bastion

Na odmiennych biegunach tabeli Grupy B znajdują się obie drużyny. Grupa Partner ma na koncie sześć oczek, Ostatni Bastion przystępuje do tego starcia po dwóch porażkach. Faworyt jest więc oczywisty, zresztą zgodny z przedsezonowymi typami. Jeśli dzisiejsze spotkania nie zakończy się niespodzianką, to Grupa Partner będzie już jedna nogą w ćwierćfinałach, a Ostatni Bastion, poza rozgrywkami. Nie wykluczamy co prawda, że w Bastion może w rundzie rewanżowej pokonać i Augustyn, i Vertical Studio, ale dziś o zdobycz, choćby jednopunktową będzie niezwykle trudno.

NASZ TYP: 1

Godzina 19:00

Amadeus - Przyszlim kopnąć

Źle rozpoczęły się rozgrywki Pucharu Ligi dla Amadeusa, który poniósł na starcie dwie porażki. Z tych przegranych zawodnicy w fioletowych strojach mogą jednak wyciągnąć pozytywne wnioski, bo były one minimalne, co daje nadzieje, na zdobycze w kolejnych spotkaniach. Dziś problem polega jednak na tym, że rywale po wpadce na inaugurację na dobre się rozkręcili. Wygrana z Lasowicami i przede wszystkiem z TEB Edukacją pokazuje, że w ekipie Krzysztofa Chromca wszystko wygląda już tak, jak powinno. To z kolei oznacza, że zawodnicy Przyszlim kopnąć powinni zdobyć dziś trzy oczka.

NASZ TYP:

Godzina 19:45

Amway Kraków - SmQ

Mecz o przedłużenie nadziei dla jednych i drugich. Zarówno Amway, jak SmQ przystępują do tego spotkania z zerowym dorobkiem punktowym i pokaźnym bagażem straconych goli. Taki, a nie inny bilans powoduje, że dziś tylko zwycięstwo będzie satysfakcjonowało obie drużyny, bo pozwoli zbliżyć się przynajmniej do jednej z dwójki prowadzących drużyn. Nie wykluczamy wygranej którejś ze stron, ale też wielce prawdopodobny jest remis. Remis, który dla jednych i drugich będzie oznaczał ograniczenie szans na awans do minimum.

NASZ TYP: X

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu