Menu
A+ A A-

Bishaka zwycięzcą III Parkowa Cup

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 558

W sobotę odbył się pierwszy z pięciu punktowanych turniejów Parkowa Cup. W finale Bishaka pokonała Mazi Team, a w meczu o trzecie miejsce Wybrzeże Pomp Krupińskiego wygrało z Walkoverem.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. W Grupie A znalazły się drużyny Bishaki, Browary Hills 32040, Kamikadze, Kasperki, Mazi Team oraz Omegi. Bezkonkurencyjna okazała się Bishaka, która wywalczyła komplet punktów i w pięciu meczach zdobyła aż 20 goli. Z bezpieczną przewagą nad trzecim zespołem zmagania grupowe ukończył Mazi Team i obok Bishaki to ten zespół awansował do półfinału. Za plecami pierwszej dwójki uplasowały się kolejno Browary (7 punktów), Omega (6), Kamikadze (4) oraz Kasperki (0).

W Grupie B zagrały z kolei Decathlon, Kanonierzy, Strzelcy, Walkover, Wybrzeże Pomp Krupińskiego oraz Zakręcony Rogal. Blisko powtórzenia wyczynu Bishaki z Grupy A i wywalczenia kompletu punktów było Wybrzeże Pomp Krupińskiego, które zdobyło 13 punktów. W zdobyciu pełnej puli 15 oczek przeszkodził Walkover, który zajął w tabeli drugie miejsce. Kolejne lokaty zajęły ekipy Decathlonu (7 punktów), Strzelców (6), Zakręconego Rogala (6) oraz Kanonierów (0).

W półfinałach spotkały się więc Walkover z Bishaką oraz Mazi Team z Wybrzeżem Pomp Krupińskiego. W obu meczach nie padła ani jedna bramka i o awansie decydowały rzuty karne. Ostatecznie do finały trafiły Bishaka oraz Mazi Team, a przegrani musieli się zadowolić meczem o 3 miejsce. Decydujący mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Bishaki, a spotkanie o 3 miejsce 2:1 dla Wybrzeża Pomp Krupińskiego. W turnieju triumfowała Bishaka, na drugim miejscu uplasował się Mazi Team, na trzecim Wybrzeże Pomp Krupińskiego, a na czwartym Walkover.

Następny turniej w niedzielę 21 stycznia. Zachęcamy do udziału, a w celu zgłoszenia się do rywalizacji prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

Poniżej klasyfikacja generalna cyklu:

  Drużyna Punkty
1. Bishaka Kurdwanów 41
2. Mazi Team 34,8
3. Wybrzeże Pomp Krupińskiego 33,2
4. Walkover 29,4
5. Browary Hills 32040 22,8
  Decathlon 22,8
7. Omega 22,4
  Strzelcy 22,4
  Zakręcony Rogal 22,4
10. Kamikadze 21,6
11. Kasperki 20
  Kanonierzy 20

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu